PDA

View Full Version : Любов без граници...



Redcool
09-12-2011, 10:28
Здравейте приятели, момче на 18г. съм и искам да ви разкажа за нещото, което ми се случи преди месец. Бях на море (Китен) за около седмица и половина и един ден забелязах едно много сладко и красиво момиче да лежи не далеко от мен на плажа. Постепенно започнахме да се гледаме един друг, да се усмихваме един друг и т.н. докато не се запознахме. Лошото беше че на същия ден, в който се запознахме тя си тръгваше, беше и последния ден в китен. Времето, което прекарахме заедно беше не повече от половин час. Успя да ми вземе номера и за жалост си тръгна към родния си град Стара загора.След като си тръгна като започнаха едни смс-си и обаждания от нейна страна.... неможех да повярвам. Пращаше ми смс-си от рода : Еййй какво направи с мен постоянно мисля за теб искам пак да се видим, неиздържам вече. Отначало си помислих, че се базика с мен. Тъй като аз съм от Велико Търново разстоянието между нас беше около 150км, но аз съм малко "откачен" и бих направил всичко за даден човек и реших да отида до Стара загора да я видя, въпреки че едвам се познаваме.Отидох аз и що да видя... всичко което ми говореше беше истина. Не ме пускаше дори за миг. И така вече месец аз и ходя на гости тя ми идва за по 2-3 дни, прекарваме си супер, допадаме си идеално. Чувствата са много силни и от двете страни. До сега не съм вярвал в лубовта от пръв поглед, но ето че ми се случи. Но възниква един проблем... колкото по често се виждаме чувстата стават все по силни и искаме все по често да се виждаме. Но това е много трудно всичко е свързано с пътувания, средства и т.н. И когато опитам да говоря с нея по реалистично над нещата, че с това разстояние как ще се виждаме за напред и в тоя момент тя се разчувства толкова много че аз сприам да говоря и едвам успявам да я успокоя... Забравих да отбележа, че тя е на 15г. но е много пекана и дори с повече ум в главата от колкото някои мои наборки... Но въпреки всичко са си 15г. Но всичко между нас е много красиво и незнам как ще продължи... и двамата не искаме това да свършва, но с това разстояние как ще я караме нз.. :( Благодаря на тези, които разгледат темата и ще сум радостен ако някои сподели нещо :)

stefinkaa7
09-12-2011, 10:33
Еми или ти се премести при нея да живееш, или тя при тебе .. и проблема е решен .. :-D :)

soulless
09-12-2011, 10:38
пич това е страхотно, радвам се за вас :) ти вече си на 18 и си завършил предполагам? ако е така защо не си потърсиш работа в Стара Загора при нея? Вече си дотатъчно голям и можеш да се издържаш сам така че..това е един вид решение ако мн държиш на връзката ви.. др не се сещам.. успех и мн щастливи моменти :P ! ^^

Redcool
09-12-2011, 10:41
Ами колкото и да ми се иска май няма как да стане тая година ще ми е последна. Ще съм дай боже абитурент и студент и ще трябва да понапъна тая година да изкарам добър бал.

SmilezZz
09-12-2011, 10:44
Еми или ти се премести при нея да живееш, или тя при тебе .. и проблема е решен .. :-D :) Но ако нямат тази възможност ? Иначе наистина би било добре , но...
Както и да е. Връзките от разстояние са наистина трудни , но щом се обичате , може би ще се справите , поне за период от време , докато завършиш училище. Не знам , може би наистина трябва да поговориш с нея.

nepowtorima
09-12-2011, 10:45
Ами няма как да я карате! Връзките от разстояние са трудни и са един вид изпитание за любовта.. дали ще си изневерите и т.н. Просто ще се виждате по-рядко! Ще си говорите във всеки свободен момент! Няма как иначе!! колкото и да ви е тежко, ако искате да продължите така ще е!! Просто се обичайте и чакайте мига в който ще се видите :)

Redcool
09-12-2011, 10:45
А колкото до това да се издържам сам не е проблем. Това лято се скъсах от бачкане и всичко отива за нас да може да се виждаме. Готов съм на всичко за да бъдем заедно. Но сега на зима няма да работя и ставам зависим от наще и няма как да им искам толкова пари просто ми е неудобно. Ние ще се виждаме няма спор, но ще е 2-3 пъти в месеца за по няколко дена, но на мен това не ми стига искам да бъда с нея постоянно.

umri
09-12-2011, 10:47
Това, че е била искрена с теб и всичко се е получило, е много ценно.

Какво и къде искаш да кандидатстваш?

Redcool
09-12-2011, 10:49
Тя казва, че всичко и е безразлично иска само и единствено мен. До сега чесно да ви кажа не съм имал такъв случей... такова внимание да ми обръща даден човек и да оценява всичко това което правя за него... Не искам да я изпускам

NoMore
09-12-2011, 11:56
Ами малки сте за да живеете заедно или поне тя. Ако достатъчно се обичате ще ви се наложи май да почакате докато и тя стане студент или поне на 18. В много кофти ситуация си наистина не знам какво да те посъветвам. Радва ме факта, че все пак искаш да учиш, а не се хвърляш веднага да живееш при нея. Дано да измислите решение :)

LadyDi
09-12-2011, 12:05
То няма и какво да те посъветваме. На тази възраст няма как да вземете решение да бъдете заедно в единия или другия град.
Но ако любовта ви е толкова силна, ще издържи на много неща.
Във всеки случай, подготви се психически за много драма.

Redcool
09-12-2011, 14:36
Ами да лошото е че тя е на 15г... Ако зависи само от мен мога да направя някои по - решителна стъпка, но явно ще трябва да почакам докато и тя стане пълнолетна поне.

ZloboMiR
09-12-2011, 20:08
Може да се сондират мненията на родителите ви и да се измисли нещо, например тя да учи в твоя град.

JuStElly
09-12-2011, 20:18
Най - добре ще бъде да си завършиш и да кандидатстваш в Стара Загора .. ;п

Mi6inka
09-12-2011, 20:43
Ами няма как да я карате! Връзките от разстояние са трудни и са един вид изпитание за любовта.. дали ще си изневерите и т.н. Просто ще се виждате по-рядко! Ще си говорите във всеки свободен момент! Няма как иначе!! колкото и да ви е тежко, ако искате да продължите така ще е!! Просто се обичайте и чакайте мига в който ще се видите :)


Абсолютно подкрепям..а и така е по-сладко, по-интересно... има повече тръпка..гледайте позитивно и ако искате всичко да е наред, то ще е :))

NambyPamby
09-12-2011, 20:52
Нямам какво да добавя, освен че искрено стискам палци да ви стигне търпението и да има достатъчно желание от двете страни, за да се задържите още дъъълго, дълго време.
Много ме радват такива запознанства и такива истории като цяло, подхранват една отчайващо романтична страна от характера ми. 8-)