PDA

View Full Version : Споделете стила си :)



Xeon
09-12-2011, 11:34
Хайде да направим една тема за вкусовете към различните стилове. :)
Какви дрехи носите, прическата каква ви е, обувките, носите ли ланци по врата или пък на китката гривни или дори накитници ? :)

Ще започна аз:
През лятото винаги съм с тениска в син/черен/сив/оранжев цвят, дънкови къси панталонки до коленете в син или син цвят и най-често с чехли, а през нощта с маратонки.Прическата ми е повдигната леко нагоре, а бритона пуснат и задната част също е вдигната.И естествено - слънчеви очила.
А зимно време съм със бодлички, блуза, кожено яке и дънки в дънково синьо.Хем не е светло, хем не е тъмно. :-D Ии в по топлите дни със маратонки, а в снежните със зимни обувки, не ботуши, а обувки. :D Нямам снимка да покажа, но ако се развие темата ще направя една. :)

П.П Важи и за двата пола.

addic7edd
09-12-2011, 17:18
момИче
Косата ми е или изправена (без 100-километров обем), накъдрена (плитки), или хваната със щипчица отзад, ако ме хване музата си правя прически :D . Лятото се нося с потници, бюстиета, къси панталонки, къси гащеризончета, рокли- цветни . През по хладно време-кецове, дънки, някаква блуза и суичър :P

Audiophile
09-12-2011, 18:10
Гривни: нося кожени, а не от онези гумените или металните 'Adidas, Nike, Puma, D&G ' и т.н.

Ланци и пръстени: не

Обувки: маратонки/кецове през пролет, лято, есен. Като има сняг с обувки, не мога да ги опиша нещо. :lol: Даже и лятото си излизам с маратонки вечер, джапанки само за плаж/басейн и да сляза долу да магазина.

В даскало съм си с дънки всеки ден, тениска, някъв суичер/горнище/жилетка и зимата яке. Анзуци като цяло не нося.

Нося и ризи: и по-официални, и за ежедневието.


Косата: http://m.popstar.com/Celebrities/A/Ryan_Gosling.jpg

И като цяло предпочитани цветове: черно, бяло, тъмносиньо, светлосиньо, зелено

nirvana13
09-12-2011, 18:14
женско съм
дрехите :нося повечко панталони но понякога нося и поли - обичам дрехи в пънк стил
косата: леко къдрава - от лявата страна косата ми е по къса - скоро ще си направя 1 раста от ляво и 1 от дясно - само да ми порасне косата
гердани: нося гердани с любимите ми групи
гривни: пак с любимите ми групи или ако си направя сама някоя гривна
обувки: кубинки кецове или платформи

Millionaire
09-12-2011, 18:17
женско съм
дрехите :нося повечко панталони но понякога нося и поли - обичам дрехи в пънк стил
косата: леко къдрава - от лявата страна косата ми е по къса - скоро ще си направя 1 раста от ляво и 1 от дясно - само да ми порасне косата
гердани: нося гердани с любимите ми групи
гривни: пак с любимите ми групи или ако си направя сама някоя гривна
обувки: кубинки кецове или платформи

Ужас :?

xoxi
09-12-2011, 23:27
nirvana13, ти сериозно ли?
По това описание ужасно много ми напомняш за една приятелка.
Ако изглеждаш като нея.. :-)

AmanitaMuscaria
09-13-2011, 04:09
Не ви разбирам как можете да си изберете определен стил... 8-)
Аз да си призная честно крада от много субкултури.

Женско съм.
Дрехите ми варират... Мога да се обличам много женствено (токчета, рокли/къси панталонки/поли), малко по-"гръндж" (широки цветни ризи разкопачни отдолу с някое потниче, къси панталонки,гуменетки ала "Конверс"), метълът в мен няма да умре никога (войнишки кубинки, черни поли, черни потници, бюстиета), понякога ми се ще да се "накифля" (прилепнали дънки, прилепнала тенисчица/потниче, кецове)...Това през топлото време.
Когато е зима е нямам много избор - обувки на висок ток, прилепнали дънки, някое половерче или блузка и дълго палто или същото, но с кецове и якенце или същото, но с кубинки и палто.
Есента обичам кожени якенца...

Нямам си все още ясно изразен стил, защото обичам много неща...
Не мога да си избера стил, мамка му.

Косата си ми е права, така че понякога си я къдря...
Бижута почти не нося..
Аксесоари също освен чанти и чат-пат някое шалче.

8-)

Xeon
09-13-2011, 09:33
Хубави стилчета имате, особено addic7edd и AmanitaMuscaria. :grin:

П.П: Аз да допълня малко, ще изчакам да понапълнея и ще си купя сребърен ланец за врата и сребърна гривна за дясната китка.Преди мислех, да си слагам сребърна обеца на лявото ухо, но сега ще си остана така.А да, и татус мисля да си правя след 2-3 години или на долната страна предмишницата, или на задната част на рамото, или пък надпис в горната част на гърба(трапеца). :oops:

reoffender
09-13-2011, 09:40
Баба ми има повече стил от вас.
:(