PDA

View Full Version : Момчета какво предпочитате



HiGuysWhatsUp
09-12-2011, 12:30
Вие какво бихте прдпочели-симпатично момиче с красиво лице, но не някоя кльоща,съвсем лекичко закръглена, или обратното-съвсем слабо момиче, но не толкова лицеприятно (е, не е задължително да е някаква грозница) Защото около мен все се навъртат някакви слаби ама съвсем слаби не толково красиви момичета в лицето, около които постоянно се навъртат момчета-не знам какво им е на не толкова тънките ....Аз може би не съм кльоща, но тялото ми е стегнато и подддържано-не съм дебела, клоня към слабите. E, естествено, че по средата и най-добре но аз съм виждала само 1 или 2 примера-наа тях пък природата ими беше взела едно друго кочество за сметка на красотата-бяха съвсем ощетени от ум, заради което ги изключвам :) Та вие сте :P

SonataArctica
09-12-2011, 12:34
Има подобна тема...

SisiStrange
09-12-2011, 12:35
Като момиченце, което отвреме на време заглежда естетически други момиченца, ще ти отговоря и аз: Харесвам нормални (не кльощави, а баш си в нормата) момичета, които имат хубави лица. Зависи в твоя случай какво искаш да кажеш под "закръглена". Мен много ме кефят пищни момичета, които да си имат и цици, и дупе, но ако са хубаво оформени и стегнати.

Bladedancerr
09-12-2011, 12:43
Аз мразя момичета които са като тапицирани скелети.Нямат нито гърди нито дупе.А да не говорим че почти винаги харакера им е ужасен, понеже се стремят нарочно да отслабнат за да бъдат харесани.
Предпочитам стегнато тяло,не дебела и в добра форма :)

SisiStrange
09-12-2011, 12:46
А да не говорим че почти винаги харакера им е ужасен, понеже се стремят нарочно да отслабнат за да бъдат харесани.

И защото са гладни и следователно изнервени. :D

Bladedancerr
09-12-2011, 12:54
А да не говорим че почти винаги харакера им е ужасен, понеже се стремят нарочно да отслабнат за да бъдат харесани.

И защото са гладни и следователно изнервени. :D

:D Да така е,ама кой ги е карал да не ядат?
Ето за това казвам че характера е по-важен от тялото..

sapphire5
09-12-2011, 12:58
характера е по-важен от тялото..

и аз така мисля.

autumn666
09-12-2011, 12:59
Е, ти така като си го написала, много ясно че всички ще гласуват за второто. Има си и доста кльощави момичета, които имат стегнати цици и хубав задник, и доста хубави черти на лицето... ти го изкара така, че щом едно момиче е кльощава я прави грозна в лицето и в тялото - то си е до човек за бога... Такива кльощи дето се стремят да отслабнат още повече са анорексички, те си имат психически проблем, тях не ги гледай :D
Даже едно от най-хубавите момичета, които познавам, изглежда по следния начин: има много хубаво лице, мнооого дълга черна коса, има си и задник и цици съвсем нормални, но пък е доста под нормата за тегло и има доста слаби крака и ръце. Кльощава, но много хубава... де да можех да пратя снимка, ама едва ли ще ми даде. :D
Друга пък, която познавам, е много слаба, почти плоска, задника и си е добре обаче, лицето и е неподдържано - пъпки, ужасни вежди, и такам...
Аз въпреки че съм момиче, изказвам мнението си - теглото не е от особено значение, стига да не е 30 кила с мокри дрехи, или пък 80 без... всеки човек си има чар, да, тези с нормално тегло обикновено имат по-хубави тела, но това че някоя е доста кльощава не я прави задължително грозна в лицето или плоска - до човек си е...

Shturrrche88
09-12-2011, 13:02
Аз съм момиче, леко закръглена. Никога не съм страдала от липса на внимание.
Но имам приятелка, която е ужасно слаба, ама такъв й е гена, иначе яде като разпрана. Като бяхме по-малки, никой не й обръщаше внимание, а на мен ми се лепяха яко. Та не знам, има мъже, които обичат слаби, и такива, които обичат нормални или по-закръглени...
Но ми е интересно, колко мъже ще кажат, че обичат закръглени жени...

tani4ka1994
09-12-2011, 13:27
Съгласна съм,че си го написала много неточно ! :? Кой очакваш да гласува за първото , като си поставила "по-едрите" като "по-красиви, прекрасни лица, прекрасни черти на лицето" срещу по-слабите, които са били по-грозни в лицето!? Комплекс ли имаш, момиченце, защото така изглежда :razz:

Значи , спри да слагаш под общ знаменател това е първото нещо. Всеки познава по много момичета и от трите вида - едни които са под нормата за тегло, други които са със съвсем нормално тегло, и трети с надвишена норма. Аз съм със съвсем нормално тегло, но смея да твърдя, че има страхотни момичета и от трите вида, дори последния. Размера на циците си е до ген, ше ти порастнат и така и така, дори и да си кльощава или да си голямата дебелана (въпреки че на вторите ще им изглеждат по-големи поради наличие на сланини...)

Повечето фотомодели са доста слаби и хората им се възхищават .. доста момчета харесват слаби тела .. други предпочитат нормалните, трети пък доста по-закръглените, може би заради видимото наличие на гърди..

От темата ти няма никакъв смисъл.
Виж сега ако имаше повече избори, примерно
"кльощавo момиче, с красивo лицe ,стегнати гърди ала бала."
"кльощаво момиче, с грозно хубаво лице, плоска блаблабла."
"момиче с нормално тегло, с хубави черти на лицето, но грозно тяло."
"момиче с нормално тегло, с грозни черти на лицето, но хубаво тяло."
иии подобни, знаеш ли колко момичета има на тая планета?!?

То "тялото" не опира само до теглото.Ше видиш и много плоски дето са 90 кила, и много кльощави момичета дето са с чашка С. Ся помисли пак дали не се опитваш просто да го изкараш така че всички харесват по-едрите,защото всяко момче си има вкус.

Да,ако кльощавото момиче е с грозновато лице и до него има по-едро с хубави черти на лицето и т.н,повечето най-вероятно ще предпочетат второто момиче.Но ако по-кльощавата е с хубави черти,много по-хубави от тея на по-едрата, тогава кво,а? Или според тебе такива няма?!

Ся както кифличките харесват русичките момченца с обръснати краченца, розовки тениски и муцки, така и други момичета презират подобни индивиди
ВСЕКИ СИ ИМА ВКУС! Разясних ли се?

P.S Извинете за дългия отговор, ама понякога подобни теми много ме вбесяват! :-D

aleksandur030
09-12-2011, 13:45
E, КОЙ ЩИ ХАРЕСА НЯКВА ДЕТО Е ГРОЗНА КАТ ГЪЗ В ЛИЦЕТО?!
Така караш хората нарочно да харесат втората опция само заради тва че си описала лицето на по-едрата мацка като по-хубаво ... "хитър" план :razz: :razz: :razz: да не би според тебе да няма супер слаби които да са и супер красивите в лицето?!
Аз пък ня ти гласувам на тъпата тема :-D харесвам много слаби момичета, но да са хубави в лицето и да имат поне малко наличие на цици...но по принцип не ми пука мн за размера гледам по-скоро лицето ако питате мене :) но има и доста кльощави момичета с много красиви тела ;)
иначе харесвам и такива с нормално тегло също, харесвам всякви стига да ми допаднат...
абе откога теглото е решаващ фактор щот ти така си го изкарала ! :razz:

HiGuysWhatsUp
09-12-2011, 13:47
Съгласна съм,че си го написала много неточно ! :? Кой очакваш да гласува за първото , като си поставила "по-едрите" като "по-красиви, прекрасни лица, прекрасни черти на лицето" срещу по-слабите, които са били по-грозни в лицето!? Комплекс ли имаш, момиченце, защото така изглежда :razz:

Значи , спри да слагаш под общ знаменател това е първото нещо. Всеки познава по много момичета и от трите вида - едни които са под нормата за тегло, други които са със съвсем нормално тегло, и трети с надвишена норма. Аз съм със съвсем нормално тегло, но смея да твърдя, че има страхотни момичета и от трите вида, дори последния. Размера на циците си е до ген, ше ти порастнат и така и така, дори и да си кльощава или да си голямата дебелана (въпреки че на вторите ще им изглеждат по-големи поради наличие на сланини...)

Повечето фотомодели са доста слаби и хората им се възхищават .. доста момчета харесват слаби тела .. други предпочитат нормалните, трети пък доста по-закръглените, може би заради видимото наличие на гърди..

От темата ти няма никакъв смисъл.
Виж сега ако имаше повече избори, примерно
"кльощавo момиче, с красивo лицe ,стегнати гърди ала бала."
"кльощаво момиче, с грозно хубаво лице, плоска блаблабла."
"момиче с нормално тегло, с хубави черти на лицето, но грозно тяло."
"момиче с нормално тегло, с грозни черти на лицето, но хубаво тяло."
иии подобни, знаеш ли колко момичета има на тая планета?!?

То "тялото" не опира само до теглото.Ше видиш и много плоски дето са 90 кила, и много кльощави момичета дето са с чашка С. Ся помисли пак дали не се опитваш просто да го изкараш така че всички харесват по-едрите,защото всяко момче си има вкус.

Да,ако кльощавото момиче е с грозновато лице и до него има по-едро с хубави черти на лицето и т.н,повечето най-вероятно ще предпочетат второто момиче.Но ако по-кльощавата е с хубави черти,много по-хубави от тея на по-едрата, тогава кво,а? Или според тебе такива няма?!

Ся както кифличките харесват русичките момченца с обръснати краченца, розовки тениски и муцки, така и други момичета презират подобни индивиди
ВСЕКИ СИ ИМА ВКУС! Разясних ли се?

P.S Извинете за дългия отговор, ама понякога подобни теми много ме вбесяват! :-D Еми вбесявай си се :) Като гледам май ти си единствената на която не й харесва темаата........

desito342
09-12-2011, 13:55
^ E,aз намерих поне 4 мнения,които ти казват че от темата ти няма смисъл...е*ати и обидата значи...ако за тебе тези, "кльощавите", които момчетата преследват са грозни в лицето, не означава, че тези момчета също ги мислят за грозни в лицето...сякаш избиваш комплекси миличка...не се обиждай.Ако беше написала, "кльощави, но красиви", срещу "по-едри, но красиви", тогава щеше да има надпревара и щеше да е интересна темата,защото хората щяха да изказват предпочитанията си за ТЕГЛОТО,а така както си го написала е повече от ясно че всеки ще предпочете по-красивото момиче.

Bladedancerr
09-12-2011, 14:01
^ E,aз намерих поне 4 мнения,които ти казват че от темата ти няма смисъл...е*ати и обидата значи...ако за тебе тези, "кльощавите", които момчетата преследват са грозни в лицето, не означава, че тези момчета също ги мислят за грозни в лицето...сякаш избиваш комплекси миличка...не се обиждай.Ако беше написала, "кльощави, но красиви", срещу "по-едри, но красиви", тогава щеше да има надпревара и щеше да е интересна темата,защото хората щяха да изказват предпочитанията си за ТЕГЛОТО,а така както си го написала е повече от ясно че всеки ще предпочете по-красивото момиче.

Права си,но сигурно иска да си вдигне самочуствието

SisiStrange
09-12-2011, 14:01
E, естествено, че по средата и най-добре но аз съм виждала само 1 или 2 примера-наа тях пък природата ими беше взела едно друго кочество за сметка на красотата-бяха съвсем ощетени от ум, заради което ги изключвам :) Та вие сте :P
Мен само това ми направи много лошо впечатление.
Далеч не е задължително като си красива, да си тъпа.
Двете нямат нищо общо.

sunfl0wer
09-12-2011, 14:09
^ E,aз намерих поне 4 мнения,които ти казват че от темата ти няма смисъл...е*ати и обидата значи...ако за тебе тези, "кльощавите", които момчетата преследват са грозни в лицето, не означава, че тези момчета също ги мислят за грозни в лицето...сякаш избиваш комплекси миличка...не се обиждай.Ако беше написала, "кльощави, но красиви", срещу "по-едри, но красиви", тогава щеше да има надпревара и щеше да е интересна темата,защото хората щяха да изказват предпочитанията си за ТЕГЛОТО,а така както си го написала е повече от ясно че всеки ще предпочете по-красивото момиче.

Права си,но сигурно иска да си вдигне самочуствието

+1111111111111111111111111111111111111
Е ся ако някой харесва по-слабите а ти си ги поставила като по-грозни кой ше гласува за тях? Смисъл от ТЪПАТА ти тема няма. И самочувствието си го повдигай другаде защото амaн от вас които слагате под общ знаменател. То е повече от ясно, че всички ще гласуват за по-едрото момиче защото лицето и е по-хубаво е прекрааасна. Ако направиш същата тема но им размениш местата (демек "момиче с нормално тегло, но грозно лице." с/у "кльощаво момиче, с много хубави черти на лицето") кой си мислиш, че ще има повече гласове? И съм съгласна със SisiStrange, кво общо има тва че са тъпи с тва как изглеждат?! Ей тука стана ясно че просто ЗАВИЖДАШ! Ако момчетата заглеждат някое момиче, значи им ХАРЕСВА как изглежда, не можеш да го промениш, щом завиждаш явно проблема е в теб! ;)

anonymous708973
09-12-2011, 14:10
Абсолютно съм съгласна с горното.

Иначе нещото, за което съжалявам, е, че не съм миньонче. В смисъл... самите ми кости са по-едрички и... нещо не ме радва. В Пловдив е добре, но като отида в Бургас, все се събираме с едни момиченца, дето са сууупер мънички и сладки. И бам - аз! С една глава отгоре без токчета.
Пфу. Отнесох се.

Lelouch
09-12-2011, 14:13
Интересно защо под 'нормално' тяло разбираш по-едри.
Нещата стоят по следния начин - паласките ,едрите бедра ,излишният корем ,големите ръце и твърде широкия ханш ,следствие не от ген ,а от излишни килограми по задните част е равно на дебело момиче - не 'закръглено' ,'едро' или 'с нормално тяло'. Това е дебело.
Всеки мъж ще предпочете малко стегнато задниче ,тесен шанш ,V-образно ,слабо тяло без излишни килца и хубави ,оформени гърди. Това не означава анорксик ,но нека го напиша за по-сигурно.

Пък лицето си е съвсем отделна тема - както се изказаха по-горе ,няма особена връзка между теглото на човек и чертите на лицето му.

anonymous708973
09-12-2011, 14:15
За ханша не съм съгласна.

При мен (а и при всички жени от рода) самият ханш е широк, костите са по-широки.

Lelouch
09-12-2011, 14:18
^Умишлено уточних.

Ankh
09-12-2011, 14:18
Въпрос на вкус.
Някои мъже харесват слаби, други по-закръглени и т.н.
Най-добре е златната среда.

А коментара за широкия ханш ме уби. :lol:

tani4ka1994
09-12-2011, 14:19
Еми вбесявай си се :) Като гледам май ти си единствената на която не й харесва темаата........
А аз като гледам половината от тук не ти харесват темата... ;) Ти се опитваш да изкараш слабите момичета тъпи и с грозни лица, явно за да си повдигнеш самочувствието, защото момчетата заглеждали тях. Жалка работа. :? И не ми казвай,че не е така,защото предполагам и ти осъзнаваш че всеки ше гласува за по-красивото момиче,дори и тея дето по принцип биха предпочели по-слабите ;) .

Lelouch
09-12-2011, 14:23
Въпрос на вкус.
Някои мъже харесват слаби, други по-закръглени и т.н.
Най-добре е златната среда.

А коментара за широкия ханш ме уби. :lol:

Широк (http://svejo.net/img_story_custom2/103/1036789-golyama-dieta-za-malki-zoni-hansh-large.png?1298794176)

Тесен (http://www.teenproblem.net/i/20451/7719_1278253626_m.jpg)

Явно е до вкус.

renimeni96
09-12-2011, 14:36
Абе кво общо има това дали едно момиче е слабо или дебело с това дали е ТЪПА или дали има грозно или хубаво лице?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Авторке шокира ме просто :-D По принцип едва ли някой ще сложи теглото като решаващ фактор! Ти си дала на по-едрите момичета всички възможни хубави качества, а на по-слабите че са тъпи и с грозни лица...ама че си и комплексирана :lol: Не съм от най-слабите демек съм с нормално тегло и смея да твърдя че съм доста по-ГРОЗНА от доста кльощави момичета :) До човек е не до теглото му :D или ти нарочно така си го написала за да гласуват всички за по-едрата и да си повдигнеш самочувствието? С такава тема няма да промениш нищо а въпросните момчета за които говориш ще продължат да харесват онези "кльощави" момичета :)

HiGuysWhatsUp
09-12-2011, 14:46
^ E,aз намерих поне 4 мнения,които ти казват че от темата ти няма смисъл...е*ати и обидата значи...ако за тебе тези, "кльощавите", които момчетата преследват са грозни в лицето, не означава, че тези момчета също ги мислят за грозни в лицето...сякаш избиваш комплекси миличка...не се обиждай.Ако беше написала, "кльощави, но красиви", срещу "по-едри, но красиви", тогава щеше да има надпревара и щеше да е интересна темата,защото хората щяха да изказват предпочитанията си за ТЕГЛОТО,а така както си го написала е повече от ясно че всеки ще предпочете по-красивото момиче. Ок сори на всички сте го сменя само не ме нападайте :?

HiGuysWhatsUp
09-12-2011, 14:56
В това, което казахте има много истина и сега разбирам какви глупости съм написала :-D Съжалявам наистина и не искам да го приемате по този начин че обиждам слабите....Просто исках да разбера кое момиче харесватеповече и хайде ще се изразя така: Бихте преддпочели момиче с не толкова хубаво лице, но божествено тяло или такова, с прекрасно лице и малко недостатъци по размера на бюста, плоското дупе, др. :( :-)

anonymous708973
09-12-2011, 14:58
Паласките, бричовете и отпуснатото не са никак малки недостатъци, да не говорим колко лесно могат да се оправят.

Малки недостатъци са неща, които не зависят от теб - размера на бюста, плоското дупе, лошите нокти (примерно :Д) и прочее.

HiGuysWhatsUp
09-12-2011, 14:59
Абе кво общо има това дали едно момиче е слабо или дебело с това дали е ТЪПА или дали има грозно или хубаво лице?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Авторке шокира ме просто :-D По принцип едва ли някой ще сложи теглото като решаващ фактор! Ти си дала на по-едрите момичета всички възможни хубави качества, а на по-слабите че са тъпи и с грозни лица...ама че си и комплексирана :lol: Не съм от най-слабите демек съм с нормално тегло и смея да твърдя че съм доста по-ГРОЗНА от доста кльощави момичета :) До човек е не до теглото му :D или ти нарочно така си го написала за да гласуват всички за по-едрата и да си повдигнеш самочувствието? С такава тема няма да промениш нищо а въпросните момчета за които говориш ще продължат да харесват онези "кльощави" момичета :) И вярвам, че ти НЕ си грозна...Всеки просто си има вкус и вярвам че и ти имаш много хубави неща по себе си

autumn666
09-12-2011, 15:11
Паласките, бричовете и отпуснатото не са никак малки недостатъци, да не говорим колко лесно могат да се оправят.

Малки недостатъци са неща, които не зависят от теб - размера на бюста, плоското дупе, лошите нокти (примерно :Д) и прочее.
+1


Бихте преддпочели момиче с не толкова хубаво лице, но божествено тяло или такова, с прекрасно лице и малко недостатъци по отношение теглото-паласки, бричове, отпуснато и т.н. :( :-)
Ами в такъв случай вече момчетата си избират кое е по-важно за тях - тялото или лицето. :) Въпреки, че паласките и т.н не са "малки недостатъци", а са по-скоро знак за неподдържано тяло. Едно момиче с "божествено тяло" както ти го описа, и не толкова хубаво лице, би направило по-добро впечатление, поне според мен. Иначе всеки си има вкус. А и запомни, че външния вид не е решаващ фактор. Колкото и да е красиво момичето, ако е тъпа, едва ли някой би я харесал...

Bladedancerr
09-12-2011, 15:14
Нито едното,нито другото.
За мен е характера.

09-12-2011, 15:31
Момичетоа трябва да има малък стегнат гъз,силиконови гърди,дълги крака,и тен.И трябва да е 178 см. не по-малко нито повече и 49 кг. не по-малко нито повече..