PDA

View Full Version : кажете своето мнение по въпроса



lorena
09-12-2011, 13:09
Здравейте :) Искам да ви попитам случвало ли ви се е в една връзка изведнъж всичко да започне да върви назад, да се карате постоянно, да не знаете искате ли да продължавате с този човек, но единственото нещо , без което не можете да е секса с този човек, това да е нещото , което единствено да ви задържа при приятеля/ приятелката ви ? И как се справяте със ситуацията ? #-o #-o #-o

SisiStrange
09-12-2011, 13:19
Никой не е чак толкова добър в леглото, че да му трая простотиите и скандалите всеки ден само заради единия секс.

lorena
09-12-2011, 13:22
Никой не е чак толкова добър в леглото, че да му трая простотиите и скандалите всеки ден само заради единия секс.

Зная , че е така, права си , но ако все пак това някакси те тегли натам ...

Bladedancerr
09-12-2011, 13:23
Никой не е чак толкова добър в леглото, че да му трая простотиите и скандалите всеки ден само заради единия секс.

Взе ми думите от..клавиатурата.

Не,наистина пълна глупост е да си с някой само и само защото ти се прави секс с него.

Luidgie
09-12-2011, 13:26
The one I love I hate, but the sex is great... и т.н.

Sh@d0w
09-12-2011, 13:26
Една връзка се гради на доверие,разбирателство,под крепа.В момента,в който едното от двете изчезне,вече не става въпрос за връзка.И не секса не може да закрепи връзката,ако всичко останало вече е изчезнало.Освен ако човека не е навлязал във висша форма на мазохизъм.

Не си заслужават караниците и нервите само за единия секс.

Gary
09-12-2011, 13:30
Случвало ми се е и крайният резултат е изключително лош. Сексът е до време - ако си късате нервите ежеминутно, връзката е обречена, а после остават само лоши спомени.

lorena
09-12-2011, 13:32
Така е , май вече всичко е свършило :( Имам чувството , че с всяка раздяла взимат нещо от мен ...

lorena
09-12-2011, 13:33
Случвало ми се е и крайният резултат е изключително лош. Сексът е до време - ако си късате нервите ежеминутно, връзката е обречена, а после остават само лоши спомени.
Май натам сме се запътили

Bladedancerr
09-12-2011, 13:35
Така е , май вече всичко е свършило :( Имам чувството , че с всяка раздяла взимат нещо от мен ...

И тва ли да те уча? Взимай и ти нещо от тях 8-)

fenkaaa
09-12-2011, 13:36
Олеле :-D Случвало се е,но не е била такава причината,която ме задържа :?

lorena
09-12-2011, 13:39
Олеле :-D Случвало се е,но не е била такава причината,която ме задържа :?

Естествено , че не става дума само за това.. свикнала съм с него, той беше моето ежедневие, а сега нищо не остана

SisiStrange
09-12-2011, 13:44
Е, щом не се разбирате няма смисъл от такова ежедневие.

anonymous708973
09-12-2011, 14:12
Така е , май вече всичко е свършило :( Имам чувството , че с всяка раздяла взимат нещо от мен ...

И тва ли да те уча? Взимай и ти нещо от тях 8-)

Сигурно го каза на шега, но си много прав.
Винаги може да се извлече нещо полезно или вредно от една връзка - и двете влизат в графа "Опит".

Знам какво е някой да ти стане ежедневие, още повече, ако общуваш предимно с него. Ще се учудиш как едно ново запознанство и ново занимание ще те отвлекат от мислите "Какво да правя сега?" :)

Bladedancerr
09-12-2011, 14:17
Така е , май вече всичко е свършило :( Имам чувството , че с всяка раздяла взимат нещо от мен ...

И тва ли да те уча? Взимай и ти нещо от тях 8-)

Сигурно го каза на шега, но си много прав.
Винаги може да се извлече нещо полезно или вредно от една връзка - и двете влизат в графа "Опит".

Знам какво е някой да ти стане ежедневие, още повече, ако общуваш предимно с него. Ще се учудиш как едно ново запознанство и ново занимание ще те отвлекат от мислите "Какво да правя сега?" :)

Ти не си била чак толкова люта :)

lorena
09-12-2011, 14:23
Така е , май вече всичко е свършило :( Имам чувството , че с всяка раздяла взимат нещо от мен ...

И тва ли да те уча? Взимай и ти нещо от тях 8-)

Сигурно го каза на шега, но си много прав.
Винаги може да се извлече нещо полезно или вредно от една връзка - и двете влизат в графа "Опит".

Знам какво е някой да ти стане ежедневие, още повече, ако общуваш предимно с него. Ще се учудиш как едно ново запознанство и ново занимание ще те отвлекат от мислите "Какво да правя сега?" :)
Ако ми е писано :) А какво би станало след като се налага да се виждаме всеки ден, подсещаш се наново и наново за всичко

Luidgie
09-12-2011, 14:56
Много сериалчета гледаш. Сори ама тия фрази. Вероятно е, да си някакво интелигентно момиче и наистина да го изпитваш. Ама тия фрази, които използваш са баш сериалчести.

09-12-2011, 15:35
Даваш на Жинъта некой лев и сичко е 6. 8-)

lorena
09-12-2011, 17:46
Много сериалчета гледаш. Сори ама тия фрази. Вероятно е, да си някакво интелигентно момиче и наистина да го изпитваш. Ама тия фрази, които използваш са баш сериалчести.

Едва ли начина ми на изказване, начина , по който пиша, трябва да сравняваш със сериалите........ Глупаво е

Luidgie
09-12-2011, 18:08
Много сериалчета гледаш. Сори ама тия фрази. Вероятно е, да си някакво интелигентно момиче и наистина да го изпитваш. Ама тия фрази, които използваш са баш сериалчести.

Едва ли начина ми на изказване, начина , по който пиша, трябва да сравняваш със сериалите........ Глупаво е
"Сякаш всеки с който съм взима частичка от мен." "Бихте ли останали с някой само заради секса" и т.н. Точно филмирана история.

lorena
09-12-2011, 18:41
Много сериалчета гледаш. Сори ама тия фрази. Вероятно е, да си някакво интелигентно момиче и наистина да го изпитваш. Ама тия фрази, които използваш са баш сериалчести.

Едва ли начина ми на изказване, начина , по който пиша, трябва да сравняваш със сериалите........ Глупаво е
"Сякаш всеки с който съм взима частичка от мен." "Бихте ли останали с някой само заради секса" и т.н. Точно филмирана история.

Ok, твоето мнение е такова, изказвай си го , не ми пречи ... Много мразя когато някой се хване за нещо от сорта ... Споделям и изказвам своето мнение тук , всеки може да си пише както си иска- или като най-големия простак, или с крилати фрази ;)

Luidgie
09-12-2011, 18:43
Хаха. Не се заяждам, просто проблемът ти ми изглежда филмиран. Породен от сериалчета и романтични филми. Сори ама това ми е впечатлението. До колкото видях имаше достатъчно отговори, които не засягат фимираността. Аз я засягам, защото ми се струва, че е точно породено от сериалчета.

lorena
09-12-2011, 18:51
Хаха. Не се заяждам, просто проблемът ти ми изглежда филмиран. Породен от сериалчета и романтични филми. Сори ама това ми е впечатлението. До колкото видях имаше достатъчно отговори, които не засягат фимираността. Аз я засягам, защото ми се струва, че е точно породено от сериалчета.

Добре де , разбрахме всички... И от какво е породено , само аз си знам ... ЛЕКА

ZloboMiR
09-12-2011, 19:58
Може и да не е сериалчеста фразата, просто и сценаристите на тези филми надобряха... Това е най-лошото на хубавата боза, прави хората безчувствени към реалното.