PDA

View Full Version : Дълготрайност на грима



Lmirage
09-12-2011, 14:39
Сега като се замисля, на вас случвало ли ви се е преди да излезете да се нагласите и да ви харесва как изглеждате, а когато се приберете и в огледалото да не виждате вече същото каквото е било преди няколко часа :( ? На мен често ми се случва фдт-нът ми да го няма вече на лицето, молива да се е размазал, а гланца изчезва за няколко минути. Много ясно всичко си зависи от козметиката, но и по скъпата козметика пак не е гаранция, че ще издържи много време. Специално да ви питам за номера с лака за коса, в/у лицето, за да се запази грима ? Дали действа ?

anonymous708973
09-12-2011, 14:43
Я пак?! ЛАК ЗА КОСА?!

Нямам този проблем. Когато съм навън и отида до тоалетна или нещо такова, проверявам грима си. Ако има нужда, слагам малко фон-дьо-тен, защото честично се изтрива, понеже много си пипам лицето. Но и да се изтрие, не е трагедия, не съм Шрек без него 8-) Водоустойчивата очна линия не мърда. Ако все пак е поизчезнала в крайчетата, слагам за минутка пак и съм готова. Гланц не нося.

Lmirage
09-12-2011, 14:58
Мии да, казвали са ми няколко момичета, че си пръскат лак за коса по лицето, за да им се '' запечата '' грима и, за да не се изтрива :)
Не знам дали действа, аз не съм опитвала, но каквото и да си говориме гримът никога няма да е същия, ако примерно сравним началото и края на излизането, каквато и козметика да се използва 8-)

Soraq
09-12-2011, 15:45
Когато си слагам лак за коса се е случвало да отиде мъничко на миглите ми, но беше ужасно, защото не можах да си мръдна клепачите. :smt078 :smt078 :smt078