PDA

View Full Version : Една различна гледна точка...



anonymouss666
09-12-2011, 14:55
От няколко месеца попрочитам някои от темите тук и накрая реших да се регистрирам и да пусна тази тема.
Всички хора и от все по-малки са станали ужасно повърхностни и цинични относно любовта, приятелството, изобщо отношенията помежду ни.
Слушам и чета как според някои, всеки е сам за себе си, прави каквото си иска, не зачита дуругите и те не го зачитат. Как момичетата са к***и, искали само пари, мускули, не вярвали в любовта и т.н, а мъжете се страхували от обвързване, интересували се само от гореспоменатите момичета и нямало един свестен. Затова мъжете се страхуват от обвързване, защото си мислят че всички момичета са такива, а от своя страна момичетата се чудят как да ги впечатлят и така става един голям цирк и всичко се върти в омагьосан кръг. И ако не спрем да се преструваме пред другите и дори пред себе си, някой ден ще се събудим и ще осъзнаем, че цял живот сме се опитвали да бъден хора, които всъщност не сме и сме намерили не това, което сме търсим в любовта, в кариерата, все едно. Всеки човек има нужда от нежност, от приятел, от малко повече внимание. Не мислите ли че всичко би било много по-хубаво ако приятелите, хората,които харесвате или гаджето ви се съобразяват повече с вас ,а вие в замяна им отвръщате със същото. За времето в което съм живяла съм се убедила, че това е хиляди пъти по-важно от това как изглеждаш, колко пари имаш и т.н. Извинявам се ако съм обидила някого, не казвам, че няма такива хора, нито че знам всичко, но замислете се,не сте ли съгнасни..

ADMIRALKA14
09-12-2011, 14:59
Амин! :)

Luidgie
09-12-2011, 15:04
Хората, които пускат въпросните теми не представляват цялото човечество - 1-во. Другото, което е. Всеки сам си е оправя. Като постваш тая тема не променяш абсЕлютно нищо. За някои хора има причина да гледат с омраза и цинизъм на любовта и взаимоотношенията. Говоря за истинска причина. За другото няма да коментирам. Малките момченца и момиченца са тъпи и ще си останат тъпи.

SisiStrange
09-12-2011, 15:06
Пф, пуберски изпълнения. Ще го надраснат тоя период, споко.

09-12-2011, 15:33
На тази тема може да ви отговори най-добре Митъо Пищова :-o

lovehorror
09-12-2011, 15:40
Моля те смени си аватара,получих сърдечен удар...

SmilezZz
09-12-2011, 16:01
Не можеш да промениш хората , тяхното мислене и всичко останало. Всеки минава през такъв период , всеки отрича съществуването на любовта. И недей да слагаш всички под общ знаменател. Второто , във форума не сме събрани абсолютно целия свят, че да вадиш разни изводи само по темите , които си прочела.

SonataArctica
09-12-2011, 16:11
Не са съзряли още, това е причината да се получава така.

Bladedancerr
09-12-2011, 17:20
За жалост някои хора не се страхуват само от любовта но и от истината.Затова,те никога няма да я приемат.

Иначе добро попадение е тази тема,браво.

Evterpa
09-12-2011, 17:41
Всеки минава през такъв период , всеки отрича съществуването на любовта. И недей да слагаш всички под общ знаменател.

Направо ме хвърли в джаза. Ревизирай си мнението, че е супер парадоксално и абсурднозвучащо.

Luidgie
09-12-2011, 17:49
Всеки минава през такъв период , всеки отрича съществуването на любовта. И недей да слагаш всички под общ знаменател.

Направо ме хвърли в джаза. Ревизирай си мнението, че е супер парадоксално и абсурднозвучащо.
Ама верно. Викаш не слагай всички под един знаменател. Пък ти к'во направи?

Shturrrche88
09-12-2011, 18:07
В днешно време цялото поколение е изкривено. Всичко идва в общи линии след промените в България и целия поглед на обществото към всичко, което е било забранено преди това. Казвала съм и преди, че масово грешката на родителите на тийновете идва от факта, че са гледани в различно време и по коренно различен начин и са решили, че трябва да възпитават децата си свободно, както се възпитават в развитите страни. Но както всичко българско, така и това се изкривява. Родителите не правят разлика между даване на свобода и слободия... Та, резултатът е едно изкривено поколение с изкривени морални и семейни ценности.
Не, че смятат, че любов няма, а просто нямат идея какво означава любов, да обичаш искрено и да даваш повече, отколкото да получаваш, да уважаваш половинката си и околните.
И всеки го вижда, но не желае да го промени...
Това ми е мнението. Което не означава, че всички са такива. Има много деца, които все пак са получили възпитание на време и им е било предадено това, което имаме ние например. И следователно знаят какво означава приятелство, обич, уважение и раздаване.

l0litta
09-12-2011, 18:32
ЕВАЛА ! :-)

antifashionshit
09-12-2011, 20:11
От няколко месеца попрочитам някои от темите тук и накрая реших да се регистрирам и да пусна тази тема.
Всички хора и от все по-малки са станали ужасно повърхностни и цинични относно любовта, приятелството, изобщо отношенията помежду ни.
Слушам и чета как според някои, всеки е сам за себе си, прави каквото си иска, не зачита дуругите и те не го зачитат. Как момичетата са к***и, искали само пари, мускули, не вярвали в любовта и т.н, а мъжете се страхували от обвързване, интересували се само от гореспоменатите момичета и нямало един свестен. Затова мъжете се страхуват от обвързване, защото си мислят че всички момичета са такива, а от своя страна момичетата се чудят как да ги впечатлят и така става един голям цирк и всичко се върти в омагьосан кръг
това са просто филмчетата, които са до време и са изключително нужни за хората, защото запълват празното ежедневие и уж придават цвят на личността, и емоционална тъпота. отношенията между хората трябва да градират към по-просто, не към филми и сложнотии. много хора сами си правят живота сложен. с две ръце съм за нов предмет в училище - емоционална култура 8-)

И ако не спрем да се преструваме пред другите и дори пред себе си, някой ден ще се събудим и ще осъзнаем, че цял живот сме се опитвали да бъден хора, които всъщност не сме и сме намерили не това, което сме търсим в любовта, в кариерата, все едно. Всеки човек има нужда от нежност, от приятел, от малко повече внимание. Не мислите ли че всичко би било много по-хубаво ако приятелите, хората,които харесвате или гаджето ви се съобразяват повече с вас ,а вие в замяна им отвръщате със същото. За времето в което съм живяла съм се убедила, че това е хиляди пъти по-важно от това как изглеждаш, колко пари имаш и т.н. Извинявам се ако съм обидила някого, не казвам, че няма такива хора, нито че знам всичко, но замислете се,не сте ли съгнасни..
и аз съм на мнение, че щеше да е много прекрасно, ако всички уважаваха повече чуждите чувства. ама не е така. но все пак има хора, които разбират колко местят нещата малко благи думи или съчувствие и прочие.

някой спомена морал и ценности/тролвам се епично/. ма'нете ги тия глупости. човешкото поведение си е много повече подражение, отколкото осъзнаване. възпитанието е преди всичко адекватен пример.

бай дъ уей, и аз не вярвам в любовта, но пък вярвам в други нещица, които ми пълнят душата два пъти повечко. има ли нещо лошо в това?

ей на, нахвърлях яко рандъм булшит 8-)

Mi6inka
09-12-2011, 20:48
Аз пък не мисля, че трябва да се коментира мисленето или гледната точка на някой.. всеки си има право на мнение, начин на виждане и разбиране на нещата... Всичко щеше да е по-хубаво, ако всеки осъзнаваше това и не се бъркаше непрекъснато в чуждите неща, а гледаше себе си. Всяко едно мнение е провокирано от определени случки/спомени/възраст и ред други неща, така че..всеки е прав сам за себе си

kyon
09-12-2011, 21:12
На повечето хора им е трудно да продължат след провал и отново да направят грешка. Е, евала им на тези хора!

NomNomNom
09-13-2011, 04:36
пф..