PDA

View Full Version : някой да се занимава с гравиране



gab4ooo
09-12-2011, 16:06
искам да купя на една приятелка някакво колие и искам да го гравирам с 1 най - много с две букви и една точка трябва да има :ДД например Х.Д ей така ако някой се занимава с това може ли да се отзове бързо 4е ми трябва до съботата или най - много до началото на другата седмица и горе долу колко ще струва !!! благодаря ви

kyon
09-12-2011, 16:41
http://gravirane.pulslight.net/

wizzybizzy123
09-12-2011, 17:23
Ако става въпрос за Cофия, мога да ти кажа 2 хубави места. Едното е на ул. Гурко. Като вървиш нагоре (посока ул. Раковски) след пряката ул.Шишман ще видиш едно магазинче.. другото е на улицата между София Прес и Mc Donald^s (до the Mall) (вървиш доста надолу) една голяма червено-бяло-черна сграда. И на двете места цената зависи от материала на предмета.

gab4ooo
09-12-2011, 20:46
мерси за тва че ме насочи и да от софия съм :} но май ще се размина с гравиране защото взех колието на което съм сигурна че няма да може да се гравира :X

wizzybizzy123
09-14-2011, 14:52
ако решиш все пак опитай на 2рото място, тe са по-добри :) и на мен за една рамка ми бяха казали на няколко места, че няма начин, а там ,без проблем, за няколко часа бяха готови.. :)