PDA

View Full Version : Боя за коса



addic7edd
09-12-2011, 17:29
Боядисвате ли косата си? Ако да-с какъв цвят, сами или при фризьор и на колко бяхте, когато я боядизахте за първи път? Много ли се изтощи след като я боядисахте..?

choparkopar
09-12-2011, 17:49
От около две години не се боядисвам, преди това съм била каква ли не- червена, руса, черна и винаги съм се оправяла в домашни условия, само за кичури ходех на фризьор. На 14 ми беше първото боядисване с къна :)
Най-много ми се изтощи от изрусяването и опада страшно много, още не се е възстановила, въпреки че я мажа с какво ли не и я подстригах къса :(

rozenkrants
09-12-2011, 17:50
сега се боядисах за първи път-червена боядиса ме една приятелка,не мисля,че е толкова изтощена

malka_sladkka
09-12-2011, 18:06
Да, в черно :) В началото при фризьор, а после сама, на 15 ми беше първото боядисване

n3zabrawiimaa
09-12-2011, 18:12
Естествената ми коса е доста тъмно русо със сиви оттенъци, но не и кестеняво.
На 14 се боядисах черна с боя, стоях 2 месеца и се боядисах кестеняво.
Сега лека полека ще се правя руса.

Anaiis
09-12-2011, 20:21
Преди около година се боядисах за 1ви път, преди това само с оцветители . Огромна грешка! Направих се черна, а по принцип косата ми е светла. Опитах се да я изсветля, но нямаше никакъв ефект и сега е тъмно кестенява, отново боядисана... И да, определено се изтощи, особено от изсветляването.

BrokenInnocence
09-12-2011, 20:37
Боядисвам се от 17 годишна, досега съм сменяла няколко цвята - червено, лилаво, черно, шоколадово кафяво... по едно време бях и черна с червено... Имало е моменти, в които съм я оставяла да си почине и примерно една година не съм я боядисвала изобщо. Сега от около година съм ей с тоя цвят:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51fqkoZ-edL.jpg

nymphadora
09-12-2011, 20:53
Боядисах се за първи път преди около 2 месеца и досега съм се боядисвала сама и общо 3 пъти.Не ми изглежда изтощена,но фризьорката ми каза,че е по-добре да се боядисвам с боя на Арома,защото не били толкова агресивни.

Sintya
09-12-2011, 21:59
Била съм с всякакъв цвят на косата.
Сега съм тъмно шоколадова, с отблясъци на много тъмно кафяво. Боядисвам се с Garnier, L'oreal... зависи от настроението. Цветът е Hot chocolate, но на моята коса стои по тъмно. :)

marin4itu
09-13-2011, 04:20
Боядисвах се 4-5 години с червено. Минала съм през всичките му нюанси. Сега съм руса с рижавеещи мотиви (остатъци от червеното :D) Но това няма да е крайния резултат.

rosencetooo
09-13-2011, 04:47
Боядисвам се сама , много рядко при фризьор. Цвета е тъмно кафяво , но понякога става направо черно. Боя ползвам Garnier Natural или Echo :P
Но се замислям , дали да не се пробвам малко да я изсветля следващия път , смисъл да не е толкова тъмна :P

OnlyMeAndYou
09-13-2011, 06:24
На 15 (тази зима) се боядисах черно. Така де сестра ми ме боядиса. След това се боядисах още 2 пъти. Косата ми много се изтощи и спрях.