PDA

View Full Version : Сборници по математика- 6, 7 клас. Тестове по Бел- 7 клас



gegomego
09-12-2011, 18:27
Здравейте. Имам в излишък много сборници и помагала по математика, БЕЛ и История (един атлас от 5 клас). Реших да пусна "обява" и да ви информирам. Който смята, че има нужда нека прочете първо какво предлагам.


списание-сборник Математика 6 брой, 2010г. - перфектно състояние (не съм го и използвал дори) - 2 бройки - 5лв/бр.

Математически Състезания изд. "Регалия 6" (4 доп. издание)- 4.-7. клас - нормално състояние, без драсканици и отбелязваници (само е написано " МС Регалия", съвсем леки измачквания по ръбчетата)- 7, 50 лв.

Сборник по математика изд. "Просвета"- отлично състояние (заб.: на корицата е написано име) - 6 клас - 4, 00 лв.

списание "Математика +" (математика и информатика) - 4 броя за 2010 г. - перфектно състояние - 7лв./бр (4 издания- 25 лв ) (заб. : имам един 4 брой в повече)

Атлас по История и цивилизация- 5 клас - абсолютно непокътнат 8-) - изд. Просвета - 4, 00 лв.

Книги "Нац. Външно оценяване" на изд. Архимед -
2-ра книга= 6 лв. (заб. : може да се срещнат малки сметки по чертежите, но те са направени с молив и могат да бъдат изтрити, но като цяло е в отлично състояние)
3-та книга= 7 лв. (заб. : като във 2-ра книга)
Книга за текуща подготовка през годината= 7, 50лв. (заб.: като в/във книга 1 и 2 )

Книга с 50 изпитни теста по Математика и БЕЛ на изд. Веди - 13 лв. (заб. : задната корица има следи от измачкване, които не са фатални; срещат се коментари от моя страна по въпросите от раздел БЕЛ, НАПИСАНИ САМО С МОЛИВ ! ; не предлагам диска, който по принцип върви с книгата, но като цяло книгата е в прилично състояние, не е някоя "баница" )

Това е общо взето, ако имате въпроси или желание- питайте, казвайте, на разположение съм да ви отговоря :)