PDA

View Full Version : Важно е !



___mimity___
09-12-2011, 19:18
Здравейте :) Става въпрос за една подкожна пъпка , която я усещам , на брадичката е , а днес започна да излиза , смисъл още е прекалено под кожата и няма как да я изтискам ( по принцип така правя , знам, че не е добре ) .. Много ме дразни .. Четох от предишни теми, че крем "ЗДРАВЕ" помагал на такива пъпки или това са тъпотии ?? :-x :-x Кажете какво мога да сложа , за да излезе по бързо и да "узрее" , за да мога да я истискам , или въобще да не се появява! :х .. Наистина искам да имам хубава кожа за училище , тъкмо се оправи и сега тази гадна пъпка .. ! Мерси предварително ! <3

the_best_f
09-12-2011, 19:21
Намажи я с паста за зъби.
Крем "Здраве" мисля, че ще помогне. Иначе аз лично съм много доволна от гела с краставица и алое на AVON за почистване на кожата. :)

___mimity___
09-12-2011, 19:24
Намажи я с паста за зъби.
Крем "Здраве" мисля, че ще помогне. Иначе аз лично съм много доволна от гела с краставица и алое на AVON за почистване на кожата. :)


Мерси , кое според теб е по-ефикасно ? За да мине тая гадост по - бързо !!!!!!! :-x :-x :-x :-x

sorriso
09-12-2011, 19:29
Аз имам едно кремче...когато имам по голяма пъпка или подкожна се мажа с него вечерта (само на мястото където е пъпката) и до сутринта почти ми е минала :) казва се Хомеоплазмин

___mimity___
09-12-2011, 19:36
Утре ще го купя , съгласна съм и след няколко дни да мине , стига да не е зачервено мястото, защотото ще ме побърка ! :х

Runaway11
09-12-2011, 19:56
Ох...и аз имах такива и просто я изчаках сама да се махне...абе седмица някъде я търпях какво да се прави...иначе аз сега имам друг проблем и да не правя нова тема да питам тук...заради един продукт дето се мазах - не знаех, че е с вазелин - ми се появиха такива пъпчици със бяло връхче...изтисках ги..обаче ми остана зачервено и искам да попитам как по-бързо ще мине...то почти изчезна ама все пак :? :? :?

sorriso
09-12-2011, 20:25
http://apteka.framar.bg/30000981/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D 0%B7%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B2-40-%D0%B3%D1%80-


това представлява кремчето много е мазно...затова се маже само на пъпката...също така става и за ранички ии ако ти се бели кожата на лицето......мисля че ще помогне и на Runaway11 и аз съм имала същия проблем ;х и ми е помагал...

annonimnna
09-13-2011, 00:20
"Здраве" наистина помага, но не от първия път.
Някъде след 3-то намазване ще започне да изчезва :)

pinkarella
09-13-2011, 04:48
Преди около месец - два имах същия проблем. За жалост не можеш да направиш много, освен да се грижиш за кожата си докато е все още чиста и здрава, за да я задържиш такава. Има един коректор като червило на AVON, аз използвам него за пъпки и действа, малките пъпки за една нощ ги маха, а по - големите 2 - 3. Специално тази подкожната, която се наду толкова много, болеше ме и не можех да спя от нея, третирах с листо от Дебела Мара, но не помогна много, но с този коректор стана. Той е много гъст и сух. Пресушава пъпката.

Ще ти препоръчам тоника на Нивеа (Young; Stay clear! синя тубичка с украса от листенца и цветя отгоре). Аз го използвам, струва 5 - 6лв. и от тогава нямам нито една пъпка. Мирише хубаво. Успех!

anonymous708973
09-13-2011, 07:23
Добре ли сте, бе?! Как ще маже пъпка с КРЕМ?! Кремът подхранва пъпката!

Нищо не можеш да направиш, това е гной, няма да изчезне от само себе си. Изчакваш да избие, пукаш с игличка и стискаш. Може да се наложи да я стиснеш втори или трети път, ако е голяма.

biht3r
09-13-2011, 11:03
Ох...и аз имах такива и просто я изчаках сама да се махне...абе седмица някъде я търпях какво да се прави...иначе аз сега имам друг проблем и да не правя нова тема да питам тук...заради един продукт дето се мазах - не знаех, че е с вазелин - ми се появиха такива пъпчици със бяло връхче...изтисках ги..обаче ми остана зачервено и искам да попитам как по-бързо ще мине...то почти изчезна ама все пак :? :? :?

и на мен ми остана за4ервено мястото и я намазах с гарниер пюр и с 2 маски мина :)

amada
09-13-2011, 11:07
Аз за пъпките съм много доволна от -

http://prikachi.com/images/576/3816576E.jpg

Има го във всички магазини на Борола.

Runaway11
09-13-2011, 12:16
Съгласна съм с PinkPan7her..патила съм си от тия кремове не веднъж....и от тази маз още повече ми се появяват...Иначе има още малко червеничко, но явно ще го изтърпя. :? :? :?