PDA

View Full Version : Въпрос за Street fitness упражнения



albertog
09-12-2011, 19:49
Може ли някой да ми каже какви упражнения да правя всеки ден за "ръце,гръб и гърди"

loveca777
09-12-2011, 19:54
ТОва спам, шега ли е?

loveca777
09-12-2011, 19:56
Като за начало почвай, набирания, лицеви, кофички. кофички на пейка,

После , мокри кофи, руски кофички, еднохватни силови, двойни силови, силови с ичистена техника, бавно силово, коремни. коремни коремни коремни - предна везна, задна везна.

HolyShit
09-12-2011, 20:15
Пробвай сгъване с човек за бицепс !!! Или лежанка с човек за гърдите..Все са добри упражнения ;) За гръб тяга и гребане с човек и набирания и си готов,ае бегай да тренираш :-P

pencilwarrior
09-12-2011, 20:18
Пробвай сгъване с човек за бицепс !!! Или лежанка с човек за гърдите..Все са добри упражнения ;) За гръб тяга и гребане с човек и набирания и си готов,ае бегай да тренираш :-P

:razz: :razz: :razz:
Те каквито са новото поколение лостаджии, може да взима по два и да ги ползва като дъмбели :D

HolyShit
09-13-2011, 06:33
xaxaxaxa :razz: :razz:

loveca777
09-13-2011, 06:52
въйййй :lol: . Много са си добре лостаджиите!

musicinmyveins
09-13-2011, 06:59
Пробвай сгъване с човек за бицепс !!! Или лежанка с човек за гърдите..Все са добри упражнения ;) За гръб тяга и гребане с човек и набирания и си готов,ае бегай да тренираш :-PАбе ти не беше ли оня дето не се набирал?Викам да не се обаждаш щот като прочетох темата за сила дет си направил по-внимателно ми стана ясно какъв капацитет си.

awerw
09-13-2011, 07:18
браво, ориентирал си се към правилния спорт :smt023

awerw
09-13-2011, 07:20
Пробвай сгъване с човек за бицепс !!! Или лежанка с човек за гърдите..Все са добри упражнения ;) За гръб тяга и гребане с човек и набирания и си готов,ае бегай да тренираш :-PАбе ти не беше ли оня дето не се набирал?Викам да не се обаждаш щот като прочетох темата за сила дет си направил по-внимателно ми стана ясно какъв капацитет си.
аз до колкото помня, беше писал, че може 10 за гръб 8-)

HolyShit
09-13-2011, 07:52
Пробвай сгъване с човек за бицепс !!! Или лежанка с човек за гърдите..Все са добри упражнения ;) За гръб тяга и гребане с човек и набирания и си готов,ае бегай да тренираш :-PАбе ти не беше ли оня дето не се набирал?Викам да не се обаждаш щот като прочетох темата за сила дет си направил по-внимателно ми стана ясно какъв капацитет си.

Къвто такъв..Я пусни една снимка да те видим теб какъв си :razz: :razz: Или се срамуваш ? Миличкото лостаждийче..

loveca777
09-13-2011, 08:06
:D musicinmyveins не е лостаджия .

HolyShit
09-13-2011, 08:56
Се ми е тая къв е :D Важното е едно - че не струва 8)

ShiTmARMALADE
09-13-2011, 08:57
Може ли някой да ми каже какви упражнения да правя всеки ден за "ръце,гръб и гърди"
а краката няма ли да ги тренираш или те са малък мускул и могат да се пренебрегнат ? :grin: :grin:

rapanche
09-13-2011, 08:58
Може ли някой да ми каже какви упражнения да правя всеки ден за "ръце,гръб и гърди" Във фитнеса който ходиш няма ли инструктор :-o

maksimal
09-13-2011, 10:06
браво, ориентирал си се към правилния спорт :smt023


да кажеш едно хубаво нещо

musicinmyveins
09-13-2011, 10:28
Се ми е тая къв е :D Важното е едно - че не струва 8)Познавам 57 килограмов пич (лостаджия) бута колкото тебе от лег (даже мисля,че беше с 5 кила повече от тебе)....Кой не струва?Колко кила беше ти?90 и колко?Смисъл жалко е момче 30+ кила по-малко да бута колкото тебе (че и лостаджия).Колкото до мене - ше се сравняваш с мене като почнеш да тренираш за сила не за хипертрофия.Щот те ти го казаха-голям мускул не значи силен мускул.Нито лег правиш колкото мене нито тяга нито клек да не говорим за кофи и набирания...Па ти си гледай обиколките не ми пречиш ;)

HolyShit
09-13-2011, 11:42
Е много ясно .. Ама ся минавам на другият бряг :-D Ще видим как ще отразят тая година само силови тренировки :}}}

ПП Да добавя,че освен покачване на сила очаквам и хипертрофия.. ;)

pencilwarrior
09-13-2011, 13:15
Е много ясно .. Ама ся минавам на другият бряг :-D Ще видим как ще отразят тая година само силови тренировки :}}}

ПП Да добавя,че освен покачване на сила очаквам и хипертрофия.. ;)

Цяла година за сила ли ще блъскаш? о.0

HolyShit
09-13-2011, 13:22
Ще се види,може да се окаже не само за година,но за доста повече,зависи от резултатите..Все пак с добра храна и много килограми .. Тая на Винс Жиронда е много здрава и става за релеф и в същото време за здраво покачване на сила.Firstdiesel вика,че макс 1 му станал макс 8 ,смятай :D

ZipFail
09-13-2011, 15:12
Абе ти не беше ли оня дето не се набирал?Викам да не се обаждаш щот като прочетох темата за сила дет си направил по-внимателно ми стана ясно какъв капацитет си.

Откога колко дигаш на лежанка е мерна единица за знания ? :-o

loveca777
09-13-2011, 15:51
Абе ти не беше ли оня дето не се набирал?Викам да не се обаждаш щот като прочетох темата за сила дет си направил по-внимателно ми стана ясно какъв капацитет си.

Откога колко дигаш на лежанка е мерна единица за знания ? :-o
Той не каза само за лежанката .

HolyShit
09-13-2011, 15:58
Не..Казва колко вдигаш на всичките упражнения..И к'во ? Колко па аджеба сила ще има,като вдига по 150 от лежанка ?

loveca777
09-13-2011, 16:12
Aми лежанката е главно. За силата в ръцете.

HolyShit
09-13-2011, 16:15
Не..Лежанката и другите упражнения..Това зависи как стимулираш нервната система..Ама може да дърпа по 200 кг тяга,па като почне да копае или да цепи и носи дърва се огъва на 1вата минута :lol:

ZipFail
09-13-2011, 16:47
И кво ? Рони Колман като дига сигурно х3 на инструктора си, да не би да разбира 3 пъти повече от него ?


Да, постиженията повечето пъти са показател за знания, ама не винаги. Някои тренират за хипертрофия, други са сила, трети за изържливост, недейте да сравнявате хора, които не са в една категория ;)

musicinmyveins
09-13-2011, 17:00
Аз не съм казал,че не знае.Не съм казал и че съм по-умен.Казах,че не е яко да се ебава със сички дето питат нещо за лостовете.Да не говорим,че той сравнява всички по това колко им е ръката и дали тренират на лост или в зала.Има ли значение?Аз разбирам да го коментираш ако си бил лостаджия и са си в зала,обаче човек дето не прави набирания не мисля,че е много компетентен в тая област.Както и да е.Ако някой сравнява категорийте това не съм аз.Вие говорите за 60 килограмовите лостаджий,а не аз.Аз се разправям само с онея дето чакат да им се смели информацията наготово.Иначе гледам да помогна и да обменя опит и да науча нови неща от тука щот има бая начетени момъци :D

HolyShit
09-13-2011, 17:05
Никва подигравка..Вземи влез в youtube да видиш как се прави лежанка с човек.Само дето е трудничко да балансираш де..

ZipFail
09-13-2011, 17:05
Така е друга работа. Съгласен съм :)

Ама повечето от новоизлюпените лостаджии са си за ебавка, не можеш да го отречеш :D

musicinmyveins
09-13-2011, 17:30
Те всички са за ебавка.Смисъл аз съм много против позиорските историй,а такива има вече 99%.Аз и в предишни теми казах,че ми беше кеф да ходя в 120 преди и да гледам малкото пичове,които наистина бяха "лостаджий" и го правеха за удоволствие,а не защото друг го прави.Брояха се на пръсти и бяха наистина здрави на фона на това,че тренираха на 2 уреда.Както и да е.Сега всички ходят щото са гледали Тачев и искат да се правят на клоуни.Всички почнаха да разбират и да дават акъл и да се чустват "спортисти",а реално погледнато тези пичове не правят нищо.Против това съм.Ама нали затова е форума :) Да се отговаря на въпроси (поне на смислените :D ) и да си помагаме взаимно :)

awerw
09-13-2011, 17:40
браво, ориентирал си се към правилния спорт :smt023


да кажеш едно хубаво нещо
тва беше ирония :( бегай на лоста

TheManTheLegend
09-13-2011, 17:45
браво, ориентирал си се към правилния спорт :smt023


да кажеш едно хубаво нещо
тва беше ирония :( бегай на лоста
не смятах да влизам в раздела, но като видях че аверв е писал си викам дай да видя кво е снесъл пак :lol:

loveca777
09-13-2011, 18:07
Мен никой не ме е зарибявал. Сам без никой да съм виждал ( всъщност бях виждал хора преди това на лостовете , но не ми правиха впечатление) реших да почна да се набирам. и се превърна в майния. Въобще не знаех за Тачев майни и прочие.

musicinmyveins
09-13-2011, 18:14
Ами то и аз ходех (през онова време за което споменах когато не бяха позиорите ама бях и малък не бях за зала).Тогава Тачев даже клип нямаше.Да не говорим,че и за оня черния не знаех.Ама не ходех сам.Имаше 1 авер 2мата се висехме и от нищо стигнах едно ниво,което загубих с времето.Няма значение.Да не го обръщаме на чат,че тая тема и тя 3 страници стана :D

loveca777
09-13-2011, 18:23
Аз си правих лицеви опори и си мислих,че съм мноо здрав и че кофите и набиранията са фасулска работа. :D
Реших един ден с един приятел да се набираме и то се оказа бая трудно ( 2 набиранки едвам) .И тай започнахме с мисълта да станем по-силни. Видях едни изверги като шменди (не знаех какво е това силово набиране). Много ме изумиха и ми изкараха очите. Не бях виждал такова нещо. Да се набереш до горе :shock: :D :D
Тогава още повече започнах да тренирам. В тяхните очи се мислих, за пълен слаба. Мислих си че те са тренирали от раждане и са 10000 пъти по силни от мен. Това ме огрочи. Исках да стана като тях.
С времето и клипчета гледах за ханибал. Зарибих се още повече като напреднах. Като почнах да правя по 30 кофички се мислих за изверг.Почнах и фитнес.
След още време напреднах и във фитнеса.
А сега продължавам да си ходя и на лостове и на фитнес и ми е мнооого смешно като си спомня какво съм си мислил преди. Как си мислих като напреднах малко ,че съм придобил сила :lol: .

TheManTheLegend
09-13-2011, 18:43
бе мани ,ся гледам на лостовете пред нас 6-7 годишни момиченца правят набирания за бицепс :shock:
Също така везни и коремни прехвърляния

musicinmyveins
09-13-2011, 18:54
Въпреки,че мислех да не спамя ше тресна един коментар :D Споко ловецо аз си мислех,че сяко междучасие ако правя по 1 набиране на касата на вратата (на класната стая) ше стана много силен.Колкото до 6-7 годишните ...Оня ден по време на кардиото видях 2 пича се набираха на лоста за тупане на килими (зад врат) .Дигаха се 2 пъти ама се имат за яки.И като отидат в училище пак ше има бой и пострадали щот някой си мисли,че е много здрав.Деформират психиката на децата още от малки и после що сме на това дередже.Да не говорим,че аз съм направил по-голямо натоварване на бицката от 30 минутното кардио отколкото тия дето се дигнаха 2 пъти и си тръгнаха (мани,че кардито сваля ММ :D )

HolyShit
09-13-2011, 19:35
Xaxxaxa , кардиото сваляло ММ :D :D

musicinmyveins
09-13-2011, 19:42
Ти виждаш ли " :D " човечето....Имам чуството,че говоря с невменяем.

HolyShit
09-13-2011, 19:45
Е човечето нищо не ми говори , освен,че се пукаш от смях зад монитора :razz: :razz:

musicinmyveins
09-13-2011, 19:49
Влез в групата във фейса на лостаджийте и ше чатнеш лафа :D

fenasf
09-13-2011, 20:14
Може ли някой да ми каже какви упражнения да правя всеки ден за "ръце,гръб и гърди" Във фитнеса който ходиш няма ли инструктор :-o

street fitness

loveca777
09-13-2011, 20:39
бе мани ,ся гледам на лостовете пред нас 6-7 годишни момиченца правят набирания за бицепс :shock:
Също така везни и коремни прехвърляния
А аз и 2 , 3 годишни съм виждал на живо как се набират и хвалят пред майкете си. (едвам се качиха за да хванат високия лост ).

Това е така , защото са много леки ;)

maksimal
09-14-2011, 11:00
браво, ориентирал си се към правилния спорт :smt023


да кажеш едно хубаво нещо
тва беше ирония :( бегай на лоста

саад