PDA

View Full Version : Въпросче



LoveChocolate
09-12-2011, 19:52
Не съм си правила маската отдавна .. а пък зехтина ми свърши и искам да попитам дали може вместо зехтин да сложа оцет или нещо друго :D
иначе винаги слагам
2 лъжици зехтих
2 лъжици мед
2 жълтъка :-o

ColourMeBlind
09-12-2011, 20:06
мисля, че оцетът не е добра идея в случая, но не мога да ти помогна в избора какво да е .. може би олио? :-o

LoveChocolate
09-12-2011, 20:07
:? уфф .. ами това олио няма ли да го измия трудно .. мазно и гадно :D или просто да не слагам нищо друго този път освен жълтък и мед :D

ColourMeBlind
09-12-2011, 20:09
:? уфф .. ами това олио няма ли да го измия трудно .. мазно и гадно :D или просто да не слагам нищо друго този път освен жълтък и мед :D


дааа , гледката би била кофти с олиото :? потърси в гугъл : маска с жълтък и мед :D ако има само такава и действа - давай! пъък даже и да не намериш, какво ти коства да опиташ? после докладвай резултатите 8-)

cookie_master
09-12-2011, 20:10
:? уфф .. ами това олио няма ли да го измия трудно .. мазно и гадно :D или просто да не слагам нищо друго този път освен жълтък и мед :DМоже пъро да си купиш зехтин и след това да я направиш или да си направиш друг вид маска :)

LoveChocolate
09-12-2011, 20:12
ммм няма да имам време ..аз нямаше да се сетя да си направя маската .. ама проблема е че днес си измих косата и после си сложих пяна .. и сега е станала някаква много суха и не искам утре да излизам така и мислех да си направя маска преди пак да си измия косата ..( да не си помислите че си мия косата всеки ден .. просто сега стана така ) :D

dream1707
09-12-2011, 20:29
Пробвай с бадемово масло или някакво друго такова масло :)

Infinity
09-12-2011, 20:55
И аз бих ти препоръчала бадемово масло.

Cucko0
09-12-2011, 23:36
( да не си помислите че си мия косата всеки ден .. просто сега стана така ) :D не бе глупости как ще си помислим,че се къпеш често .


п.п няма проблем да направиш маската без зехтин .

LoveChocolate
09-13-2011, 07:20
( да не си помислите че си мия косата всеки ден .. просто сега стана така ) :D не бе глупости как ще си помислим,че се къпеш често .


п.п няма проблем да направиш маската без зехтин .

ти си много зле честно .. прочети го пак ако нещо не си разбрала .. цицко пак се изяви като най-забавната .. няма що ..

licvwest
09-13-2011, 07:26
може да сложиш кисело мляко :)
аз си прави тази маска:
-2 суп лъжици Тривитаминол ( купува се от ветеринарните много е ефикасно има стрешен ефект)
-1 суп лъжица Мас
-1 суп лъжица ракия
-1 суп лъжица оцет
-2-3 капки гас

Към това всичко можеш да прибавиш кисело мляко, мед или жълтък в зависимост от типа коса

pressiana
09-13-2011, 09:16
Ми не, зехтинът не може да се замени с оцет.. :-o
Камо ли с олио. Може с бадемово масло, да.