PDA

View Full Version : Проблем!



kitty02
09-12-2011, 20:05
Да започна с това,че баща ми ми взе една раница от стоков базар "Илиянци".. Много е хубава.Лилава е със едни дръжки.. :) Но проблемът не е там..Проблемът е,че казах на приятелките ми ,че струва 60 лв,а е 26..И е от МОЛ-а на Стамболийски.. та едно момиче от компанията и то си е взело така раница :? [имам предвид същият модел само че в бебешко розово :? ] :o и си призна пред всички,че си я е взело от "Илиянци"..Аз като видях раницата се стъписах.. и като почнем училище какво да кажа на приятелите ми? :(

likelikelike
09-12-2011, 20:13
Защо си ги излъгала???

GLaDOS
09-12-2011, 20:20
Да си по-готЯна .
Какво щеше да стане ако беше казала истината ?
Моята беше даже по-евтина ама его - кара години .

kitty02
09-12-2011, 20:21
Еми не искам после да ме коментират,че раницата ми струвала 26лв.

SuaHa
09-12-2011, 20:28
просто им кажи, че и в мола е имало такива раници, но вече са разпродадени или нещо такова ;д

sweet_bunny
09-12-2011, 20:29
Какво си се опитала да постигнеш,като си им казала,че е по-скъпа от колкото е?Нали на теб уж ти харесва?Какъв е проблема тогава - само,защото не е от някой търговски център,а от Илиянци ]#-o .Ами, какво да ти кажем?На мен ми звучи сякаш се опитваш да се изтъкнеш или може би приятелките ти разполагат с повече пари,за което може би тайничко им завиждаш и не искаш да ти се присмиват.Аз си мисля,че щом ти наистина я харесваш и тези момичета са ти истински приятелки,щяха да те разберат.
Сега вариантите мисля,че не са много - или си купуваш нова (това ми звучи тъпо),или събираш кураж и отиваш с тази.Във втория случай може би ще започнат да не ти вярват вече толкова,но се надявам да не са толкова повърхностни и ако намериш подходящи думи,с които да кажеш заюо си го направила,ще се оправите. :)
Не мисля,че ти помогнах особено,но успех и друг път не прави така,защото нищо няма да спечелиш или както в твоя случай,ще е за кратко. :smt045

Requisition
09-12-2011, 20:40
Ей такива като теб, за които само цената е важна, са много смешни. Никога не лъжи за такива неща... Аз пък обратното - мразя да изтъквам цената на даден продукт... Казвам "много" или "малко" и толкова.

09-12-2011, 20:46
Ами кажи че твоята е оригинала и че струва скъпо..не давай да те разбирaт тва и аз съм го правила :P

Fiction7577
09-12-2011, 20:48
Следващият път кажи 200лв.

SunnyWinter
09-12-2011, 21:07
Защо си ги излъгала? Изглежда ми много детинско, пък и едва ли ще те обсъждат за раницата ти, още повече, че 26 лв не са много малко пари за раница, като се има в предвид, че моята е 13. :? С такива лъжи доникъде няма да стигнеш, по-добре си им кажи истината и им кажи добра причина, заради която си ги излъгала, пък те ако са ти истински приятели, ще ти простят. Но не мисля, че ако го повториш, ще ти вярват като преди. :)

differenTgiirL
09-13-2011, 05:44
^Комплесарка ли си или какво..Като те попитат за цената просто не им отговаряй ..

deni979
09-13-2011, 05:52
Сама си създаваш абсолютно излишни и откровено тъпи проблеми. :? Чак се чудя до къде може да стигне простотията на някого...

vilityyy979
09-13-2011, 06:55
о боже 60 лева ... моята е 15 от кенвело ...
Не знам как да ти помогна , но следващия път както казаха по горе не си прави излишни проблеми ...

cookie78
09-13-2011, 07:12
направи се на ударена кажи "верно ли от там си я зе,аз замалко да се мина с тая от мола"...тва не го измислих мн добре, но както и да е

scandalousLady
09-13-2011, 07:42
Като те питат за цената не казвай

fenasf
09-13-2011, 08:01
Признай си :booooomb:

bettiie
09-13-2011, 08:46
Аз пък имам друг номер 8-) Моята чанта е от Кенвело , струваше 140лв лятото , но издебнах подходящия момент и я намалиха наполовина :) Махаш горния етикет с намалението и остава долния и готово - един вид не лъжеш , тя си е била толкова и така ...

ysmivka
09-13-2011, 15:09
Е много ли е модерно да лъжеш, че дрехите ти или раницата ти струват повече от 30лв или повече от 100лв.? Явно това е някакъв вид нова мода да лъжеш "приятелите" си....
Ако им беше казала истината по - малко приятели ли щяха да ти бъдат?

Както и да е човек греши това е в природата му. Вземи си поука от този случай и повече не прави така - ти решаваш. :)

granger
09-13-2011, 15:27
:lol: :lol: :lol: Офф и къв е проблема ,че раницата ти е 26 лева?! И на твойте хора кво им влиза в работата колко е?! Ако пък са ти толкова добри приятели няма да им пука и 10 да е! Баси злетата , честно,що за комплекси имате бе хора?! Аз пък 60 лв за раница няма и да дам :D друг е въпроса,че вече не нося!

NoMore
09-13-2011, 15:33
Ами другото момиче смеят ли му се че раницата му е 26 лв? Хах свикваш с факта, че нямаш пари или че не можеш да си позволиш толкова скъпи работи и не лъжеш, защото ако беше казала истината нямаше да се притесняваш и нямаше да ти се смеят хората, пък сега като видят как си избиваш комплексите като лъжеш колко са ти скъпи нещата ще видиш смях и чудо. Явно наистина имаш някакви комплекси относно парите... ще те посъветвам да учиш усилено, да си намериш една хубава работа след време от която да изкарваш добри пари и да си купуваш раници не от 60 ами от 160лв :?

Runaway11
09-13-2011, 15:55
о боже 60 лева ... моята е 15 от кенвело ...
Не знам как да ти помогна , но следващия път както казаха по горе не си прави излишни проблеми ...

Хаха...и моята е 15 и също е от Кенвело...хДДДДД

Иначе си понасяай последствията...ей такива като теб много ме дразнят...Голяма работа, че е 26 лв - да не е малко?! Ебаси тъпата лигла дето си! :o :o :o :o

djuwkata
09-13-2011, 16:39
оф, ко ги е*е приятелите ти колко струва чантата ти...
и ко ще те питат "извинявай, мило момиче, но една наша обща приятелка има като твоята чанта и тя е 26 лева, от "Илиянци", та ние видяхме, че имаш същата чанта като нея. следователно ти ни излъга, сбогом завинаги." ..
де да знам, ако е толкова важно колко струва някаква вещ, просто не им казвай. къв е смисълът да лъжеш?

gummybear
09-13-2011, 16:43
^Комплесарка ли си или какво..Като те попитат за цената просто не им отговаряй ..

;)