PDA

View Full Version : Кога ще се престраша?



desperatlywanting
09-12-2011, 20:29
Здравейте! Знам, че това ще е хилядната подобна тема, но наистина ми се иска да споделя с някого. Надявам се да не започнете веднага с нападките и подигравките. Влизам във форума всеки ден, но сега реших да се регистрирам. Направих го, защото си мисля, че може да ми помогнете като ме посъветвате или поне малко утешите. На 18 години съм и съм девствена. Имам си приятел, с него сме заедно вече две години и наистина много го обичам. Проблемът, както се сещате е в секса или по-скоро липсата на такъв. Приятелят ми никога не ме е притискал, напротив казвал ми е че ще ме чака. Но се чувствам като пълна глупачка. Като някой изрод...особено съдейки по днешното поколение. Чудя се как някое 13 годишно момиче събира смелостта да го направи, а аз не? Аз се чувствам готова, толкова много обичам и държа на този човек, искам да съм с него напълно, искам да правя секс с него. Проблемът е като започнем с опитите. Колкото и да съм отпусната и възбудена, колкото и да си мисля " искам го целия в себе си, искам да го усещам, ще изтърпя болката, защото това е човекът" .....когато преминем по-нататък и когато си слага презерватива, цялата ми увереност и желание изчезват. Започва страха от болката...и когато влезе съвсем малко в мен и ме заболи, си мисля как не мога да продължа, как искам да спре...почвам да се стягам, да си затварям краката и го избутвам. След което и на двамата ни е гадно. Мислех че ако ползваме лубрикант ще се оправи положението, но пак е същото. Вчера като пробвахме, преди да почнем, той каза, че и този път нищо няма да стане и ми стана много мъчно. Тъжно ми е да го гледам така, знам че му е много гадно....чувствам се като някоя лигла, която не може да изтърпи малко болка. Мисля си бебета се раждат от там, хората какви ли не неща си пъхат , някои пък са пробвали с по два там, а аз не мога да издържа. Ще се радвам, ако някой, който с ее чувствал по същия начин, ми сподели как го е преодолял. Благодаря предварително!

stteLii
09-12-2011, 20:36
Не гледай хората ;)
Явно още не си готова.. :)

DragonLady
09-12-2011, 20:37
Всичко при теб е на психическа основа. Просто недей да си мислиш онези неща - колко ще те боли и тн. Като го видиш да си слага кондома. Или друга опция е да не го гледаш докато го прави, затвори си очите докато го вкарва и се отпусни, мисли си колко ще ви е хубаво следващите пъти и колко по пълноценна ще стане връзката ви. Секса укрепва една връзка.

annonimnna
09-12-2011, 20:40
Всичко при теб е на психическа основа. Просто недей да си мислиш онези неща - колко ще те боли и тн. Като го видиш да си слага кондома. Или друга опция е да не го гледаш докато го прави, затвори си очите докато го вкарва и се отпусни, мисли си колко ще ви е хубаво следващите пъти и колко по пълноценна ще стане връзката ви. Секса укрепва една връзка.


+ :)

OnlyMeAndYou
09-12-2011, 20:42
Не мисли за болката и не го планувай! По-добре е да стане спонтанно. Стегни се малко и си кажи, че няма да има болка. О Т П У С Н И С Е ! И най-важното е да се разбереш с приятеля си да е много внимателен. Първо с пръсти, разбира се. Не си определяй срокове и не се притеснявай, че пак ще те боли. Ако продължаваш така, ще те боли все повече, защото ти се нагласяш за болка и си втълпяваш, че ще те боли. А и гледай следващия път да не спираш приятеля си. Просто се отпусни. Щом толкова го обичаш, значи му имаш доверие. :)

FuCKkK13
09-12-2011, 20:46
съгласна с горните коментари...защо приятеля ти не си го сложи преди това, за да нямаш толкова време да се притесниш ? .. виж.. трябва да се успокоиш.. нали знаеш, че след това ще ти е хубаво....може наистина да си по-чувствителна, но от толкова опити и нищо наистина си въобразяваш... за 13 годишните не мисли.. нали знаеш, че от газария всичко се прави.....просто поговори с приятеля ти и го накарай по някакъв начин просто по време на опита да те накара да не мислиш за това...или поне да се отпуснеш малко повече... и ти опитай да се отпуснеш и да не мислиш за това... айде успех... :-)

aiaotwinx
09-12-2011, 20:48
Клишираното успокой се, си го знаеш... и аз се притеснявах... дори и след това, защото имаше един момент в който просто не ставаше и не влизаше,... но случва се не е болка за умиране, просто се стегни и изключи мислите. Направи го, все ще се случи и ако го обичаш този човек по-добре с него отколкото по-късно с някой случаен, за да мине отред... но преди всичко не бързайте създайте си спокойна и тиха обстановка и ще стане.


П.С. Ако разбира се все пак не си готова никой не е казал, че това е последния и единствения, ще има хиляди...въпроса е дали ще са като него...може по-лоши, а може и по-добри. Това си е мое мнение разбира се. Пък и все пак сексът е нещо хубаво, а не матура или изпит, че да се притесняваш чак толкова :) :) :) :)

Taam
09-12-2011, 21:04
Проблемът според мен е ,че се затваряш много в себе си. Оттам ти идва страха. Мислиш само как ти го възприемаш, как теб ще те боли, как няма да се справиш. И тогава напрежението е нормално да се пренесе и върху него.
Трябва да се съсредоточаваш не толкова в самия акт, колкото в човека с когото си и по този начин да се отпуснеш, защото тя работата е хубава, обаче трябва да и се отдадеш.
А момента за презерватива винаги е окуърд, защото прекъсва еуфорията малко, но се свиква.

09-12-2011, 21:06
ОМГ :shock: Горкото момче! 2 години на сухо!!! :shock:
Не ви разбирам хора. И аз възприемам първия път МНОГО на сериозно, ама чак пък толкова.... :?
Сложи му презерватива ти..Или го слагайте преди половия акт, че да нямаш време да мислиш.
И може би не трябва да приемаш първия път като великата жертва в живота ти, най-силната болка на света и тем подобни, а като най-силния оргазъм в живота ти и най-запомнящото се преживяване.

Mi6inka
09-12-2011, 21:32
Секса наистина е хубаво нещо.Много хубаво нещо. Позволи си да се увериш в това и да му се насладиш :) Спри да мислиш за болката...мисли за това, колко добре ще се отрази на теб, на него и на вашата връзка...Успех!

dami666
09-12-2011, 21:33
И на мен много плашешто ми подейства слагането на презерватива 1вия път..но го преодолях,просто спрях да мисля,и се оставих на течението.И сега не ми действа особено възбуждащо..Незнам какво друго да ти кажа,освен да се отпуснеш максимално и просто да не мислиш,ако щеш си престави,че си кукла за момент и не можеш да го спреш да ти го вкара. :D Или пийни малко за отпускане.. Личи си,че много държите един на друг и момчето определено си е заслужило секса..дай му го. :)

mimseyy
09-12-2011, 22:43
Ох и мен ужасно много ме болеше,но желанието беше повече и реших да се отпусна колкото мога и да не мисля за болката,а за преживаването. (:

mrazqkindergarten
09-12-2011, 23:52
Е виж сега, нормално е да те е страх от болката дори да го искаш.. Сигурна ли си, че си готова?Иначе се успокоявай с идеята, че така или иначе това все някога ще стане и че има хиляди момичета, които са минали през това.Изглежда момчето те обича, щом сте толкова време заедно и те чака (за което само мога да се възхищавам), така че е въпрос на време да го направите... Дано да ви се получат нещата при следващия опит и ви желая много любов.

Anja
09-13-2011, 06:01
Първо, искам да ти кажа, че е хубаво това, че си изчакала докато станеш на 18. Второ, това, че толкова добре се познавате с момчето и сте заедно толкова отдавна, говори, че той наистина те обича и уважава, за да те изчака толкова време. :)



Вчера като пробвахме, преди да почнем, той каза, че и този път нищо няма да стане и ми стана много мъчно. Тъжно ми е да го гледам така, знам че му е много гадно...

При мен също беше така. Аз много исках, но все нещо не ми стигаше. Казвах му - ще стане еди кога си, бях планирала всичко. А той никога не ме е насилвал, просто ми отговаряше: Ще видиш, че няма да стане нищо, аз просто съм сигурен и т.н. И мен това много ме натъжаваше, защото се имах за виновна затова, че го карам да чака.

В крайна сметка, опитахме и той вече не повтаря това. Но и мен ме беше страх, уверих се, че всичко е на психологическа основа. Преди да започнем със същинската част (проникването на пениса) винаги първо опитваме с пръсти. Може да събере 3, 4 - мен просто не ме боли, хубаво ми е. И после решавам, че го искам. Слагаме презерватива и започва 'опита'. Първия път се уплаших много и го помолих да спре. Нямаше толкова болка, колкото страх. Но после си казах - добре, представи си, че това са пръстите му... и просто се получи. Нито страх, нито болка, нито кръв - нищо. Беше много хубаво. А особено хубаво е, когато знаеш, че това е човека, който обичаш най-много.

И колкото и да е клиширано - просто се отпусни, абстрахирай се от факта какво всъщност правиш, затвори очи и мисли за нещо много хубаво, което сте преживели заедно с него. Успех!

И не на последно място - надявам се имате нужната сексуална култура. :)

desperatlywanting
09-13-2011, 06:38
Много благодаря на всички за коментарите, наистина се надявам следващият път, в който пробваме, да стане :)

LadyDi
09-13-2011, 07:19
Напий се. Ще притъпи болката.

8-)

Шегувам се, разбира се. Няма как, това е едно от нещата, през които трябва да преминеш. После ще те е страх да родиш, защото също боли. И от много други неща ще се страхуваш. Но това не е причина да се лишаваш от тях.
Просто си кажи "Това е момента", стисвай зъби, затваряй очи и го остави да си свърши работата.
И да, запасете се с някоя и друга салфета, че може и да прокървиш.
Не е фатално. Всички минават по тоя път.