PDA

View Full Version : Пълномощно



blondeVIP
09-12-2011, 21:32
Така, не съм мнг сиг дали точно тук трябва да е темата, НО... Имам един въпрос, който много ме вълнува , а общо взето навсякъде чета противоречиви мнения. Става дума, за това, че досега съм посещавала дискотеки само в по-малки градове и там никога не са ми правили особени проблеми....казвам, че имам 18, но нямам лична карта или бутам 10-20 лв отгоре и готово. Тази година приятелят ми и общо взето половината ми компания се преместиха в София и още от мин седмица се почна всеки ден да ме викат с тях в Студентски. Аз съм много съгласна, но съм предпазлив човек и искам да знам, с нотариално заверено пълномощно има ли вероятност да ми направят проблем..не на входа, а при евентуална проверка ;рр ? Отбелязвам, че съм непълнолетна... :)

amk933
09-12-2011, 22:45
Има. В Студентски Град принципно не ти препоръчвам да ходиш на дискотека, но, ако все пак си решила, ще ти трябва връзка с охраната или 20-30 кинта.

Тия нотариални поне в читавите дискотеки в центъра (Син, НайтФлайт, етц.) никой не ги признава...там, обаче, между 50 и 200 кинта ти трябват, за да влезнеш, а понякога и срещу толкова няма да те пуснат.

Audiophile
09-12-2011, 23:04
А защо нямаш лична карта? Нещо ученическа да представиш (там поне има печати а-у и може и да се приеме)


Аз даже наскоро чух, че тези пълномощни вече не се приемали?

ledenakrasota
09-12-2011, 23:08
Пълномощните се отмениха, защото са фарс. :lol: :lol: Водят се като нотариален акт на стока, демек теб. А не си добитък. Добре, че ги махнаха. :lol: :lol: :lol:

Не ходи в Студентски град. Само се ръгат и колко деца измряха. :( В центъра винаги е по-спокойно. Но все пак никой не е застрахован от нищо. :)

blondeVIP
09-13-2011, 08:44
Не аз не съм казала, че точно там искам да ходя просто ме канят да изляза с тях ии да... имам лична карта и ученическа имам, но съм непълнолетна :)) Мм това ме съсипа св отмяната на пълномощните...значи мога с приятеля ми да напусна страната ако родителите ми са съгласни, но не мога да ходя на дискотека ;хх

theseveredgarden
09-14-2011, 20:48
Абе за кво са ви тия дискотеки. Я си направете едно хардкор хоум мейд парти хахаха :Р

tuzaro
09-14-2011, 22:23
не е толкова трудно да си подправиш личната карта

vakanciqta
09-14-2011, 22:58
не е толкова трудно да си подправиш личната карта
и как става ??

blondeVIP
09-18-2011, 18:01
И аз така съм чувала ;рр но tuzaro (или ако някой друг може да обясни) сподели как да стане?! : )))

amk933
09-18-2011, 18:47
Аз само предупреждавам, че подобни обяснения пльоснати в темата няма да се толерират. :)

DesireToFire
09-19-2011, 20:28
На нас ни водят до места, близо до задния вход и ни обясняват от къде се минава в скучай, че дойде полиция :D

blondeVIP
10-13-2011, 17:44
Ок ясно...
Амм DesireToFire мм и няколко съученички са ми казвали същото ;дд

psychopath
10-13-2011, 22:30
В саксии ли растете, че не знаете как стават тия неща?

К'ур за студентски град (да се изгори)
к'ур за непълнолетните в дискотеките :-)

Shturrrche88
10-14-2011, 10:40
В саксии ли растете, че не знаете как стават тия неща?

К'ур за студентски град (да се изгори)
к'ур за непълнолетните в дискотеките :-)
Подкрепям. Лошото е, че грам не осъзнават защо нямат място в тея дискотеки.... :x

psychopath
10-14-2011, 13:04
В саксии ли растете, че не знаете как стават тия неща?

К'ур за студентски град (да се изгори)
к'ур за непълнолетните в дискотеките :-)
Подкрепям. Лошото е, че грам не осъзнават защо нямат място в тея дискотеки.... :xИ по-лошото е, че го осъзнават по неприятния начин. :)

Shturrrche88
10-14-2011, 13:58
В саксии ли растете, че не знаете как стават тия неща?

К'ур за студентски град (да се изгори)
к'ур за непълнолетните в дискотеките :-)
Подкрепям. Лошото е, че грам не осъзнават защо нямат място в тея дискотеки.... :xИ по-лошото е, че го осъзнават по неприятния начин. :)
Ми, осъзнават само, че мухата в главата им е с краката на горе....
Повечето грам не осъзнават, че като се напиват до безсъзнание, шмъркат бело в кенефа и ги тъпчат некви "чичко паричко", вървят само към дъното...

mimsssssss
10-14-2011, 15:09
Аз пък не съм съгласна с това държане на въже. В никоя европейска страна няма вечерен час о.О както и преди години нямаше, ама след случая в Индиго стана из късо... Според мен е най - добре човек да има самоконтрол, ама българина е научен само на лишаване и затва търси заобиколни начини.

Момиче, като е забранено по 18 в дискотеките ясно ли ти е, че не може да идеш? Против закона си играеш - ходи на домашно парти...

Shturrrche88
10-14-2011, 15:13
Аз пък не съм съгласна с това държане на въже. В никоя европейска страна няма вечерен час о.О както и преди години нямаше, ама след случая в Индиго стана из късо... Според мен е най - добре човек да има самоконтрол, ама българина е научен само на лишаване и затва търси заобиколни начини.

Момиче, като е забранено по 18 в дискотеките ясно ли ти е, че не може да идеш? Против закона си играеш - ходи на домашно парти...
100% ли си сигурна за вечерния час? Защото там децата по презумция са със съвсем различен манталитет от българчетата, за които е по-важно да се напоркат, отколкото да вечерят с родителите си (примерно).
И там непълнолетните не ходят по дискотеки и барове, защото има ограничения, които се спазват...

blondeVIP
10-15-2011, 20:58
Аз пък не съм съгласна с това държане на въже. В никоя европейска страна няма вечерен час о.О както и преди години нямаше, ама след случая в Индиго стана из късо... Според мен е най - добре човек да има самоконтрол, ама българина е научен само на лишаване и затва търси заобиколни начини.

Момиче, като е забранено по 18 в дискотеките ясно ли ти е, че не може да идеш? Против закона си играеш - ходи на домашно парти...
100% ли си сигурна за вечерния час? Защото там децата по презумция са със съвсем различен манталитет от българчетата, за които е по-важно да се напоркат, отколкото да вечерят с родителите си (примерно).
И там непълнолетните не ходят по дискотеки и барове, защото има ограничения, които се спазват...

Аз не мога да разбера защо всички трябва да са под общ знаменател. Не се интересувам наборите ми (примерно) колко пият и какво правят в тоалетните, защото не отивам за това ! Не всички сме с еднакъв акъл и това, че съм изявила желание да отида на дискотека, не значи че съм решила да "вървя само към дъното..." ! Не съм си седяла заключена у дома! И на дискотеки съм ходила (просто не в София) и на домашно и на село има кръчма да се събираме и все пак не съм се напивала повече от два пъти в живота си. За разлика от повечето ,дори и възрастни хора, аз си знам мярката и не смятам, че когато се пие трябва да се наливаш до безсъзнание ; ) За това когато съм задала въпрос за нещо от което се интересувам не е наложително да ми обяснявате едва ли не колко съм пропаднала и как шмъркам бело в кенефа :?

Shturrrche88
10-16-2011, 08:17
Това, че ти го приемаш лично си е твой проблем. Някой обърна ли се директно към теб, да ти каже, че си пропаднал боклук?
Аз ти описах ежедневна гледка в 90% от софийските дискотеки... Пък ти сама си преценявай...защото такива като теб, дори не се забелязват там.

blondeVIP
10-16-2011, 12:04
Аз не съм казала, че точно мен описваш, а че слагаш всички под общ знаменател, защото не съм само аз тази, която не е пропаднал боклук! ; ))