PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



icecream6
09-12-2011, 21:12
Хора цикъла ми трябва да дойде на 25 .. 24 .. , а аз имам симтомите от сега , болят ме гърдите и са се подули , от време на време и ниско корема ме боли.
Правила съм секс точно 2 пъти .. и двата пъти нямаше кръв . След първия цикъла ми дойде , но сега след 2рия , който беше преди седмица имам тези симтоми . Момчето си го вкара веднъж без презарватив , но не е свършвал в мене , а после като го правихме си беше с презарватив и като започна да свършва си го извади . Възможно ли е да е станало нещо , има ли вариант да съм бременна ? :shock: :( :( :( :(

От какво са тези симтоми , да не се е получило това разместване , което уж е нормално след 1 вия път , но това вече е 2ри , пък и нямаше кръв ! ??

09-12-2011, 21:15
Лелее ще се побъркате бе! Тест си направи след 1 седмица и се кротни. Не можем да ти кажем нищо, не ти познаваме организма.

annonimnna
09-12-2011, 21:16
Ахм. Тест.
Ние не можем нищо да кажем. :)

DragonLady
09-12-2011, 21:16
Не си бременна щом сте били с презерватив и той не се е скъсал.
Колкото до симптомите ти:


Атаките на ПМС стартират в периода между овулацията и първия ден на менструацията и траят 1 - 2 дни... или, за жалост, седмици. -> http://www.cosmopolitan.bg/tvoeto-tyalo/poburkva-li-te-pms.html

След първият сексуален контакт е нормално и разместване на цикъла, особено, ако ти е нередовен.

LadyDi
09-12-2011, 21:32
А може ли да правиш секс без дори да се поинтересуваш как, разбираш ли, се забременявало...
После, що Ескапела се харчел като лукчета.

Не, няма опасност да си бременна. Щом трябва да ти дойде на 24-25, а си правила секс преди седмица... най-вероятно дори не си била в овулация по това време. Той не е свършвал в теб, презерватива не се е скъсал.

По-сигурна от това ще си само ако не беше правила секс.

Mi6inka
09-12-2011, 21:34
А може ли да правиш секс без дори да се поинтересуваш как, разбираш ли, се забременявало...
После, що Ескапела се харчел като лукчета.

Не, няма опасност да си бременна. Щом трябва да ти дойде на 24-25, а си правила секс преди седмица... най-вероятно дори не си била в овулация по това време. Той не е свършвал в теб, презерватива не се е скъсал.

По-сигурна от това ще си само ако не беше правила секс.


Милата ти. Не се ли уморяваш да отговаряш на тези абсурди...Казвам ти, браво че все пак продължаваш, аз ако бях да съм теглила майни наред до сега ! :-)

icecream6
09-12-2011, 21:40
Мерси за отговорите :) . И да и на мен винаги ми се е струвало абсурдно , но като ти мине една такава мисъл и като после започнеш да параноизираш и ти дойде до главата и ти да се вкараш във филма ... хич няма да си на това мнение.

LadyDi
09-12-2011, 21:46
А може ли да правиш секс без дори да се поинтересуваш как, разбираш ли, се забременявало...
После, що Ескапела се харчел като лукчета.

Не, няма опасност да си бременна. Щом трябва да ти дойде на 24-25, а си правила секс преди седмица... най-вероятно дори не си била в овулация по това време. Той не е свършвал в теб, презерватива не се е скъсал.

По-сигурна от това ще си само ако не беше правила секс.


Милата ти. Не се ли уморяваш да отговаряш на тези абсурди...Казвам ти, браво че все пак продължаваш, аз ако бях да съм теглила майни наред до сега ! :-)
Напоследък ми се случва все по-рядко. Тя беше късметлийка тази вечер 8-)

icecream6
09-12-2011, 21:53
Мерси за отговорите :) . И да и на мен винаги ми се е струвало абсурдно , но като ти мине една такава мисъл и като после започнеш да параноизираш и ти дойде до главата и ти да се вкараш във филма ... хич няма да си на това мнение.

Mi6inka
09-12-2011, 21:58
Мерси за отговорите :) . И да и на мен винаги ми се е струвало абсурдно , но като ти мине една такава мисъл и като после започнеш да параноизираш и ти дойде до главата и ти да се вкараш във филма ... хич няма да си на това мнение.


За това първо се образоваш, порастваш достатъчно и тогава правиш разни такива неща

mariqangelova
09-16-2011, 21:33
Тест Sure Check :D

evilsoul92
09-17-2011, 06:14
Aко има 2 чертииии, бързо-бързо му звънниии... :D :lol:

Shturrrche88
09-17-2011, 06:30
Мерси за отговорите :) . И да и на мен винаги ми се е струвало абсурдно , но като ти мине една такава мисъл и като после започнеш да параноизираш и ти дойде до главата и ти да се вкараш във филма ... хич няма да си на това мнение.


За това първо се образоваш, порастваш достатъчно и тогава правиш разни такива неща
Ти си някаква оптимистка, бе душа...
То че е вярно, вярно е. Секса трябва да се прави освен с половите органи и с мозъка, ама за къде толкова зор да си напъваме мозъчните клетки, че и да се образоваме по разни теми, че и да знаем кога се забременява. А това да познаваме тялото си и да различаваме сигналите му...прекалено е трудно... :?

Pay4win
09-17-2011, 06:36
к'во толкова се шашкате? Аборт може да направите до 3-тия месец, преди първия реално не може да се доверите на сто процента на тест, така че .. като закъснее седмица, взимате тест, ако покаже, отивате на гинеколог, ако и той потвърди, вадите 150 лв и готово!

anonymous708973
09-17-2011, 07:31
Първо, аборт за 150 лв могат да ти направят само в някоя барака.
Второ, шашкат се, щото може да са непълнолетни.

kalpazanka
09-17-2011, 07:35
МЦ колко е?

09-17-2011, 07:38
Първо, аборт за 150 лв могат да ти направят само в някоя барака.
Второ, шашкат се, щото може да са непълнолетни.
150 лв е. 200 макс.