PDA

View Full Version : Да се застрелям ли?



mi6eto942
09-12-2011, 22:51
Има едно момче,с което се познаваме от 1 месец.Той си има приятелка от 3 години и живеят заедно.В събота бяхме излезли цялата компания в една кръчма и той беше там без приятелката му.Държеше се много добре с мен,покани ме на танц,след това предложи да ме изпрати-аз приех.Спряхме пред нас,приказвахме си и изведнъж той ме прегърна и ме целуна исках да се отдръпна,но нямах сила...Предложи ме да правим и секс,но аз му казах,че не е редно и,че на другия ден ще съжалява,че е изневерил.Той ми каза,че нямало да бъде с нея завинаги.Аз му отвърнах,че може и да не са завинаги заедно,но в момента са и слязох от колата.След 10 минути ми писа смс:Заради теб тази вечер няма да мога да заспя.Аз не му отговорих.На другия ден приятелката му ми звънна и ме разпитваше за предната вечер аз се стъписах,не знаех кво да и кажа(предположих,че е видяла смс,къдерто той ми беше писал,понеже тя ми няма номера и няма от къде другаде да го има,освен от него) и й казах,че той просто ме е изпратил,защото другите са изчезнали и само това.От тогава не мога да спра да мисля за него,въпреки,че знам,че не е редно...Понякога даже се хващам как мисля,как да ги разделя,но това никога не бих го направила...Моля за съвет,какво да правя?

ledenakrasota
09-12-2011, 22:54
Първи трепети, първи опити... ще се научиш с времето. Всичко по реда си.

И него застреляй!

Luidgie
09-12-2011, 22:55
Правилно си постъпила. Просто се опитай да не мислиш за него. Нищо добро няма да излезне. Или следващия път му обясни как се чувстваш. И му кажи, че нямаш намерения да разваляш чуждите връзки и ако иска да е с теб, трябва да вземе решение. Не да е с една, а ти да си другата жена.

euthanasia
09-12-2011, 23:06
Ако си подла като мен, ще натопиш пича. Ако ти е съвестно, трай си - не знаеш за какво става въпрос! А и.. Има много по-интересни неща, за които да мислиш. Мъже? Blah ;d

LeprikonA
09-13-2011, 07:30
Хм, застреляй него! защото се е държал като задник..... нямало да е с другата завинаги, че той и с теб като е след време, на някоя друга ще ги приказва същите. според мен - не се занимавай.

kyon
09-13-2011, 07:34
Забраненото е най-сладко 8-)

NomNomNom
09-13-2011, 08:03
Егати разгонения тъпанар , и най-нагло ти пише - не мога да спя заради тебе .
Абе, кажи й всичко поне на мацката , да не живее в заблуда.
И не се занимавай с него.

VUPROSAAA
09-13-2011, 08:05
Гръмни сЪ :)

SonataArctica
09-13-2011, 08:06
Той е глупак.

balu4ka
09-13-2011, 08:08
Според мен ,той е пълен тъпанар.Ама ,тъпанар е меко казано !

Кажи на момичето и направи нещо добро.

fenkaaa
09-13-2011, 08:11
Правилно си постъпила. Просто се опитай да не мислиш за него. Нищо добро няма да излезне. Или следващия път му обясни как се чувстваш. И му кажи, че нямаш намерения да разваляш чуждите връзки и ако иска да е с теб, трябва да вземе решение. Не да е с една, а ти да си другата жена.

nikolaeww
09-13-2011, 09:20
Пистолета в джоба , някоя тъмна уличка и се уговори с него ... кажи му да се видите за последно . 8-)

brutaLxxbunny
09-13-2011, 09:26
Забрави го.Защо си мислиш,че ако тръгнете (с късмет,ако не те зареже,след като правите секс) няма да постъпи по същия начин с теб?

sunnydays
09-13-2011, 11:15
Не се занимавай с него.Както е тръгнало, ти ще се влюбиш в него,а той ще прави същото и с теб.Не ти трябва.

xPafx
09-13-2011, 11:26
Липсата на секс води до сериозни проблеми.. 8)

nepowtorima
09-13-2011, 11:37
Дори не си помисляй да съжаляваш, че не си преспала с него!!
Не се влюбвай в него - ще ти направи същото някой ден..
По-добре кажи на момичето, не си мълчи! Оня тъпанар и да ти се разсърди ще е за негово добро.!!

badsector
09-13-2011, 13:20
Човека просто иска да те ебе. Кое не ти е ясно?

leadyflame
09-13-2011, 13:26
Мм да определено е искал да те оправи. Не се занимавай с обвързани типове!

dream1707
09-13-2011, 13:40
Гръмни него ;д

Просто спри да мислиш за него, човека е обвързан, но явно нещо му липсва във връзката (вероятно секса) и за това го търси при други... но това не значи, че е редно. Най-много да си го получи от теб и да те заебе ...

JuStElly
09-13-2011, 15:32
Не се занимавай.. щом е направил това с теб зад гърба на приятелката ти,ако тръгнете,ще го направи и с друга .. няма смисъл да се занимаваш с такъв тип мъже.Ще си причиниш излишна болка ;п

DevilWish
09-13-2011, 15:44
Егати разгонения тъпанар , и най-нагло ти пише - не мога да спя заради тебе .
Абе, кажи й всичко поне на мацката , да не живее в заблуда.
И не се занимавай с него.
и аз така мисля ;) Иначе кой знае с колко още ще й изневери, може да не ти пука за нея, но се замисли колко такива мъже има и кажи честно не ти ли се иска поне тоя да го разберат какъв е?