PDA

View Full Version : Нещо хубааво!



Gerityyy08
09-13-2011, 07:30
Тъй, като темата е ЛЮБОВ, а не само изстрадали от любовта искам да споделя нещо хубаво с всички, за да има нещо различно. Преди месеци наред срещнах едно момче, познавах го то старото ми училище от около 9 години. Започнахме да излизаме. Стана така, че се събрахме. Обичаме се и това не е само на думи, а доказано с действия и постъпки. Той е страхотен човек. Мил, грижовен, съпричастен, с каквото и да било. Обича ме, както и аз него. Правим всичко един за друг. Аз не съм алчно момиче за пари и обичам да излизаме в парковете, за се разхождаме било то и безцелно по улиците. Обичам да усещам устните, ръцете му. Да разбирам колко негова съм в същност.
Тази тема е за тази част от форума, която има половинки и се обичат. Нека не ме нападате с злобни коментари, просто се обичайте, правете това, което смятате за нужно и да не ви пука от другите. Казвайте, каквото мислите. BE YOU !

Обичам ви teenproblem, целувки.

kyon
09-13-2011, 07:32
Еми хубаво правиш, но има такава тема и тя е една от важните най-отгоре в раздела са.

NomNomNom
09-13-2011, 08:04
И аз ще си направя моя тема.

NomNomNom
09-13-2011, 08:06
Ох, отказах се.

SmilezZz
09-13-2011, 08:06
Много е хубаво , че оценяваш това , което имаш. Нямам какво да кажа. Обичайте се , много щастие. :-)

fenkaaa
09-13-2011, 08:12
Браво :)

sunnydays
09-13-2011, 11:19
Може би единствената хубава тема тук .. :)

stefinkaa7
09-13-2011, 11:26
Може би единствената хубава тема тук .. :)

balu4ka
09-13-2011, 11:33
Бъдете още много време заедно и щастливи . :)

LeprikonA
09-13-2011, 12:09
Може би единствената хубава тема тук .. :)

глупости... поразрови се, че тогава говори.

иначе : обичайте се :)

XTREMEFREERIDE
09-13-2011, 12:20
Обичайте се все така! Има нужда от такива хора по света, особено след последните няколко години, в които много обсъждана тема станаха браковете по сметка, неественостите в хората и пр.

JuStElly
09-13-2011, 15:12
Поздравления.. обичайте се много,радвам се,че си намерила такъв човек !!! :)

cookie_master
09-13-2011, 17:45
Дано да сте заедно още много време! :-)

FuCKkK13
09-13-2011, 17:58
Поздравления.. обичайте се много,радвам се,че си намерила такъв човек !!! :) +1.. много да се обичате и винаги да ви е така хубаво, когато сте заедно !

Bladedancerr
09-13-2011, 18:05
Евала,просто няма какво друго да кажа.Продължавайте в същия дух..

AnotherDay
09-13-2011, 18:08
мисля си за пържени картофки, пържени хапки и бира.
баси, казвай ти какво мислиш за това?

BloodRunsCold
09-13-2011, 19:09
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

Bladedancerr
09-13-2011, 19:13
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

То добре,ама тука не е църква..

BloodRunsCold
09-13-2011, 19:27
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

То добре,ама тука не е църква..

Само да ти кажа, че когато си в църква и се молиш на твоя бог (може да си турчин, не знам) трябва единствено да му благодариш за всичко, а не да искаш от него нещо. Така че изказването ти беше неуместно.

DevilWish
09-13-2011, 20:07
Супер, обичайте се още много време =) ИиИииИ надявам се, че и моята приказка ще се разрастне в нещо хубаво и голямо :oops:

Sintya
09-13-2011, 20:20
Рядко се срещат, но да има и такива хубави случаи. Пожелавам ви дълга връзка :)

elysunny
09-13-2011, 20:30
еми живи и здрави

BritneySpears11
09-13-2011, 21:46
Нали знаеш, че няма пълно щастие. Животът е низ от възходи и падения. Така че винаги очаквай и неочакваното ! ;)

Cvetii95
09-14-2011, 06:38
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.


+1

Bladedancerr
09-14-2011, 11:12
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

То добре,ама тука не е църква..

Само да ти кажа, че когато си в църква и се молиш на твоя бог (може да си турчин, не знам) трябва единствено да му благодариш за всичко, а не да искаш от него нещо. Така че изказването ти беше неуместно.

Точно понеже съм Християнин се напрегнах да ти пиша първия път.Божието име не се споменава на път и под път!И второ,твърдението ти е далеч от истината: най-малкото, когато се ходи на църква, благодариш на Бог за това което ти е дал но също така се молиш отново за здраве,сила и късмет на теб и семейството.Не се изказвай неподготвен/а.Коментарът ми не е с цел обида но се замисли малко..

Linns
09-14-2011, 16:04
Еми хубаво правиш, но има такава тема и тя е една от важните най-отгоре в раздела са.
Да !
Това не е Кофата където всеки си има собствена тема.. нали така!?

Gerityyy08
09-15-2011, 13:02
Не съм искала вашите критики :-D Ще си пиша където искам и не смятам, че моята тема е за кофата. Ходи ти да коментираш там. Човешките чувства не се изразяват в една тема, която всички са писали. :shock:

BloodRunsCold
09-15-2011, 13:14
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

То добре,ама тука не е църква..

Само да ти кажа, че когато си в църква и се молиш на твоя бог (може да си турчин, не знам) трябва единствено да му благодариш за всичко, а не да искаш от него нещо. Така че изказването ти беше неуместно.

Точно понеже съм Християнин се напрегнах да ти пиша първия път.Божието име не се споменава на път и под път!И второ,твърдението ти е далеч от истината: най-малкото, когато се ходи на църква, благодариш на Бог за това което ти е дал но също така се молиш отново за здраве,сила и късмет на теб и семейството.Не се изказвай неподготвен/а.Коментарът ми не е с цел обида но се замисли малко..

Виждам, че познанията ти в християнската МИТОЛОГИЯ са на едно добро... ниво. Продължавай да се молиш за здраве и изказвай исканията си пред Господ, ще получиш всичко, което пожелаеш.

П.С. Сарказъм.

Bladedancerr
09-15-2011, 13:29
Дай боже на всички в колкото се може по краткосрочен план да намерим човек до себе си, с когото да има уважение, разбирателство и доверие. Естествено и голяма любов, незатихваща до края на живота ни.

То добре,ама тука не е църква..

Само да ти кажа, че когато си в църква и се молиш на твоя бог (може да си турчин, не знам) трябва единствено да му благодариш за всичко, а не да искаш от него нещо. Така че изказването ти беше неуместно.

Точно понеже съм Християнин се напрегнах да ти пиша първия път.Божието име не се споменава на път и под път!И второ,твърдението ти е далеч от истината: най-малкото, когато се ходи на църква, благодариш на Бог за това което ти е дал но също така се молиш отново за здраве,сила и късмет на теб и семейството.Не се изказвай неподготвен/а.Коментарът ми не е с цел обида но се замисли малко..

Виждам, че познанията ти в християнската МИТОЛОГИЯ са на едно добро... ниво. Продължавай да се молиш за здраве и изказвай исканията си пред Господ, ще получиш всичко, което пожелаеш.

П.С. Сарказъм.



Когато свършат аргументие и няма логика идва ред на сарказма.Няма смисъл от повече спорове понеже се съмнявам да си признаеш че си в грешка.Както и да е..

BloodRunsCold
09-15-2011, 19:49
Извинявай, аргументите не са свършили, но не е спор, който трябва да водя. Явно ти, което си поискал си получил - което е възхитително! Поздравления, щеше ми се и аз да съм така. На Господ можеш само да благодариш... че си жив и здрав... че имаш в момента ръце,с които ми пишеш, че имаш очи да виждаш какво ти пиша. Не ми обяснявай за кое трябва да се молим. Това "искам" си е висша форма на егоизъм. И ако смяташ, че с един от основните човешки пороци ще боравиш изобщо с някого и да чакаш добро от него - в грешка си. От друга страна, ако си получил каквото си поискал, в което дълбоко се съмнявам, тогава аз съм в грешка! И я признавам.

LeprikonA
09-15-2011, 20:18
Не съм искала вашите критики :-D Ще си пиша където искам и не смятам, че моята тема е за кофата. Ходи ти да коментираш там. Човешките чувства не се изразяват в една тема, която всички са писали. :shock:

а за к'во ти е тема изобщо? да се изтъкнем??