PDA

View Full Version : PSP



kyon
09-13-2011, 09:04
Таа.. не разбирам много много от технологии, но искам да купя на брат ми.
Кое е най хубаво и най вече да му тръгват всички игри?
Най-мощното така да се каже 8-)

Също така за хакването..
Може ли да се банне псп-то или нещо да бъгне :lol:

maistorluk
09-13-2011, 10:31
Така... да ти кажа по принцип най-новото и мощно псп е псп гоу, но проблема при него е, че доколкото знам ако не ме лъже паметта няма хак за него така то автоматично отпада защото не ми се вярва да даваш луди пари за игри, при положение, че може да дадеш 100-200 лв. по-малко за псп 3000 при което липсват малко функции на псп гоу като блутут и гейм паусинг(спираш играта временно примерно да гледаш някой филм или да влезнеш в нета нещо такова след което може да продължиш да играеш). А за хакването тъй като правилата на тийн проблем забраняват да постваме такива хакерски номера(с което съм повече от съгласен!)само ще ти кажа, че не могат да ти баннат псп-то най-много да му забранят достъпа до пс магазина(откъдето онлайн можеш да теглиш игри)което теб не те бърка защото щом си го хакнал ще е тъпо да даваш и пари за игри :lol: . А относно до бъгването незнам ако ще го правиш при домашни условия има голяма вероятност да си прецакаш псп-то(ако хакваш по сложния начин де, ама и при простия не е 100% сигурно, че ще ти е читаво псп-то след хака). Надявам се да съм ти бил полезен!