PDA

View Full Version : Как да се държим в такава ситуация?



summerxgirl
09-13-2011, 09:19
Ето, че училището идва и за някой хора е добре, но за други...не.
Сигурно много хора имат проблеми в училище със съучениците-гадняри.
Исках да попитам, понеже миналата година се нанесох в ново училище и нямам много приятели освен някой хора от класа.Когато примерно се разхождам из коридора или ме видят със някой почват да се смеят и ни оглеждат от главата до петите със надменни физиономии.Не само за мен, но когато съм със другите ми става неприятно и се дразня.Искам да попитам когато започнат пак по този начин как да реагирам, аз не им обръщам внимание, защото не искам да падам на тяхното ниво или просто ги подминавам.Понякога много се дразня и ми идва да им скоча, но тогава ... :? . Ако някой има същия проблем как реагирате на подобни неща когато ви обидят или нещо подобно? ;)

MuRocLaW
09-13-2011, 09:36
Ти наред ли си?

stteLii
09-13-2011, 09:41
Покажи им,че не те интересува мнението им. ;)
Винаги ще има хора,които ще те обиждат,няма да те харесват,които ще те обиждат,защото те харесват и завиждат..Изобщо да не ти прави впечатление. ;)

ADMIRALKA14
09-13-2011, 09:42
Дръж се надменно и ти. Покажи им, че не ти пука все пак "Котката не се интересува, какво говорят за нея мишките" бъди котка. 8) 8-)

bettiie
09-13-2011, 09:55
Имах един съученик (Тенкс год , че вече е бивш) , пълен идиот ! Беше с две глави по-висок от мене и с мускули и тн. и постоянно ми правеше на пук с каквото може . Само глупости и тн. Всяка седмица се сбивахме , ританици , удряне , а и аз нарочно си пълнех раницата с всички учебници , за да го удрям с нея :D А пък съм и момиче .Така че , пълниш раницата до горе , може и с тухли и млатиш :lol:

SmilezZz
09-13-2011, 10:02
Спокойно и на мен ми се случи това в миналата година. (За 9 клас съм). Показвах им , чисто и ясно , че не ми пука. Държах се все едно не ги виждам. Макар , че един все още продължава - не му обръщам внимание. Надявам се да е пораснал вече и да не ме дразни. :?

nolovexxx
09-13-2011, 11:13
Прави се, че не ги виждаш.. или се дръж като тях :D :D :D :D

Anichkaxxwee
09-13-2011, 11:33
И с мен е така, но въобще не им обръщам внимание .. Тегли им една майна и тва е.. :D :D

punksss
09-13-2011, 11:38
...аз нарочно си пълнех раницата с всички учебници , за да го удрям с нея :D А пък съм и момиче .Така че , пълниш раницата до горе , може и с тухли и млатиш :lol:

:lol: :lol:

BloomF
09-13-2011, 11:40
Усмихваш се широко и ги подминаваш. Такива хора винаги са ми били жалки.

loca10
09-13-2011, 11:41
Изгледай ги и ти бе, намигни им 8)

ysmivka
09-13-2011, 12:26
Игнорираш ги и това е! Няма начин винаги на всички да се харесваш - каквото и да правиш винаги ще има недоволни и критикуващи! :)

SonataArctica
09-13-2011, 12:27
Не ми пука за такива отрепки и утайки.

spas4ovoto
09-13-2011, 12:36
Не им обръщай внимание. Покажи им, че ти си над тяхното ниво. Изсмей се подигравателно, дръж ги на разстояние. Повярвай ми, помага. ;)

WoshMC
09-13-2011, 19:17
Изгледай ги и ти бе, намигни им 8)

+

Направо ми взе мислите. Точно така трябва - една надменна усмивчица и лекичко намигване. ;)

Sunyyyyyy
09-13-2011, 19:20
Такива които се мислят за много си остават супер фалшивите и недостойни хора!
:o

Govnyo
09-13-2011, 22:41
имам план

за изпълнението му ти трябват две кила джанки, един буркан сладко от дренки, два черни чорапа и извинение да не играеш по физическо

на деня преди изпълнението изяж двете кила джанки преди вечеря

ще се събудиш стомашно неразположена

в час по физическо кажи, че имаш мензис или нещо от сорта, и че ще пазиш дрехите в съблекалнята

влез в тоалетната и се облекчи

вземи чорапите и започни методично да ги търкаш около зоната, от която току-що си се изпражнила

след това зачисти с тоалетна хартия. чорапите не попиват толкова, колкото хартията, но за сметка на това са пропускливи и задържат попитото по-дълго във вътрешността си.

смени вече подготвените черни чорапи с друг чифт черни чорапи, оставени в съблекалнята. в случай, че никой не си сменя чорапите, просто ги скрий възможно най-дълбоко в нечия раница. понеже чорапите са черни и се сливат с повечето раници ще им отнеме дни, докато ги открият.

изяж буркана сладко от дренки, за да премахнеш стомашното разстройство.

приемам благодарностите ти предварително.

spas4ovoto
09-14-2011, 06:37
имам план

за изпълнението му ти трябват две кила джанки, един буркан сладко от дренки, два черни чорапа и извинение да не играеш по физическо

на деня преди изпълнението изяж двете кила джанки преди вечеря

ще се събудиш стомашно неразположена

в час по физическо кажи, че имаш мензис или нещо от сорта, и че ще пазиш дрехите в съблекалнята

влез в тоалетната и се облекчи

вземи чорапите и започни методично да ги търкаш около зоната, от която току-що си се изпражнила

след това зачисти с тоалетна хартия. чорапите не попиват толкова, колкото хартията, но за сметка на това са пропускливи и задържат попитото по-дълго във вътрешността си.

смени вече подготвените черни чорапи с друг чифт черни чорапи, оставени в съблекалнята. в случай, че никой не си сменя чорапите, просто ги скрий възможно най-дълбоко в нечия раница. понеже чорапите са черни и се сливат с повечето раници ще им отнеме дни, докато ги открият.

изяж буркана сладко от дренки, за да премахнеш стомашното разстройство.

приемам благодарностите ти предварително.
:D Братле... :razz: :razz: :razz: :razz:

SonataArctica
09-14-2011, 06:44
КАКВО ЗА БОГА??? :lol:

Anichkaxxwee
09-14-2011, 07:04
имам план

за изпълнението му ти трябват две кила джанки, един буркан сладко от дренки, два черни чорапа и извинение да не играеш по физическо

на деня преди изпълнението изяж двете кила джанки преди вечеря

ще се събудиш стомашно неразположена

в час по физическо кажи, че имаш мензис или нещо от сорта, и че ще пазиш дрехите в съблекалнята

влез в тоалетната и се облекчи

вземи чорапите и започни методично да ги търкаш около зоната, от която току-що си се изпражнила

след това зачисти с тоалетна хартия. чорапите не попиват толкова, колкото хартията, но за сметка на това са пропускливи и задържат попитото по-дълго във вътрешността си.

смени вече подготвените черни чорапи с друг чифт черни чорапи, оставени в съблекалнята. в случай, че никой не си сменя чорапите, просто ги скрий възможно най-дълбоко в нечия раница. понеже чорапите са черни и се сливат с повечето раници ще им отнеме дни, докато ги открият.

изяж буркана сладко от дренки, за да премахнеш стомашното разстройство.

приемам благодарностите ти предварително.


:lol: :lol: :lol: :lol: Доста голямо въображение имаш :lol: :lol:

Despicable95
09-14-2011, 07:13
явно още не са пораснали :-D Почакай известно време .. ама хич да не ти дреме, когато се осъзнаят че са тъпи ще спрът като видят че не са ти интерестни . Най-важно е да не обръщаш внимание !!! :)

an0nimn0
09-15-2011, 16:39
имам план

за изпълнението му ти трябват две кила джанки, един буркан сладко от дренки, два черни чорапа и извинение да не играеш по физическо

на деня преди изпълнението изяж двете кила джанки преди вечеря

ще се събудиш стомашно неразположена

в час по физическо кажи, че имаш мензис или нещо от сорта, и че ще пазиш дрехите в съблекалнята

влез в тоалетната и се облекчи

вземи чорапите и започни методично да ги търкаш около зоната, от която току-що си се изпражнила

след това зачисти с тоалетна хартия. чорапите не попиват толкова, колкото хартията, но за сметка на това са пропускливи и задържат попитото по-дълго във вътрешността си.

смени вече подготвените черни чорапи с друг чифт черни чорапи, оставени в съблекалнята. в случай, че никой не си сменя чорапите, просто ги скрий възможно най-дълбоко в нечия раница. понеже чорапите са черни и се сливат с повечето раници ще им отнеме дни, докато ги открият.

изяж буркана сладко от дренки, за да премахнеш стомашното разстройство.

приемам благодарностите ти предварително.

А ти това пробвал ли си го? :razz: :razz:

Pamaa
09-15-2011, 16:46
Govnyo, винаги си толкова отзивчив :-) :oops: .