PDA

View Full Version : Oт толкова ли голямо значение е...



ToBeLoved
09-13-2011, 09:34
Тук съм, за да споделя, че отскоро започнах да правя секс с новия си приятел. (Нито на мен, нито на него му е за първи път.) Обаче преди месеци той си имаше сериозна приятелка, с която непрекъснато са правили секс без презерватив. Иииии там е въпросът, че той иска и от мен секс без презерватив. Обачеее мен ме е шубе от забременяване. (Изследвал се е, няма болести.)
Като се стигне до секс при нас, аз искам да е с презерватив. Той каза, че ще се съобрази с мен, че не иска да се караме. Тия думи ми галят ушите, обаче след това веднага се почва "Ама аз мога да се контролирам, мога да усетя.. блаблаблабла.. Имам предвид, щом С. не е забременяла до сега.....". Постоянно мрънка, че презервативът му стяга, че приятелят му не ставал на макс. Трябвало пак да свикне да прави секс така. Аз му хвърлям злобен поглед и той "Добре, де.. добре." |( Пробвахме без презерватив, наистина усещането беше супер... Но струва ли си да треперя после над календара за едното му удоволствие? Защо мъжете сте такива мрънкала? И на мен повече ми харесва без презерватив, но не съм готова да дондуркам бебе...


П.П. Замислила съм се над преглед при гинеколог и хапчета.. Ще трябва да ходя без направление, защото личната лекарка ми е рода и ще ме издъни на майка ми, която пък ще ме изсели, ако разбере, че водя полов живот, въпреки че съм на 18...

fenkaaa
09-13-2011, 09:38
Хубаво е без презерватив,но пък не е безопасно,макар че повечето хора го правят без.С приятеля ми също го правим без,но аз редовно си пия хапчета,свършва понякога в мен,но понеже с тези хапчета няма овулация т.е няма как да забременея.. Преди него също съм го правила без,но единствено ако съм сигурна в момчето .. :) Това все пак си е лично твоя преценка,ако му имаш доверие,но не обръщай внимание на това,че бившата му не е забременяла,нали знаеш,че все пак 1 път става..

kremen4eto
09-13-2011, 09:42
Но струва ли си да треперя после над календара за едното му удоволствие?

Не!

Да мрънка. Той не го мисли толкова, защото не му е дошло до главата. То един път става. Щом е склонен да сложи презерватив, остави го да си хленчи.

Историята ми е позната. Всъщност някои хора тотално изключват всякакъв разсъдък по време на секс, включително и моя приятел. И когато сме говорили за презервативите, той веднъж ми каза 'Добре, че поне един от нас мисли за тези неща, щото иначе ...' Не е правилно, но е факт.

Твое право и задължение е да се пазиш, защото сексът засяга двама ви, но здравето ти - предимно теб. :)

anonymous708973
09-13-2011, 09:45
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

ThisIsMe
09-13-2011, 09:48
Посети друг гинеколог или правете секс с презерватив!
Да не стане така,че родителите ти да разберат ,че си бременна,преди да са осъзнали,че водиш полов живот!

kremen4eto
09-13-2011, 09:49
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

А болестите?

AmanitaMuscaria
09-13-2011, 09:49
То и аз искам уикенд на Карибите, ама нема такъв филм.

След хапчетата презервативът е най-сигурното предпазно средство, не виждам защо всеки ден ти да взимаш хапчета и да се занимаваш с проблемите около тях вместо той да си сложи проклетата гума, както прави половин свят без да се оплаква.

Аз съм правила единствено изключение в дългогодишни връзки или поне в такива в които не ми разправят дали бившето гадже е забраменяло/правило аборт/духало на мечка и мармот едновременно.

liliii
09-13-2011, 10:38
То и аз искам уикенд на Карибите, ама нема такъв филм.

След хапчетата презервативът е най-сигурното предпазно средство, не виждам защо всеки ден ти да взимаш хапчета и да се занимаваш с проблемите около тях вместо той да си сложи проклетата гума, както прави половин свят без да се оплаква.

Аз съм правила единствено изключение в дългогодишни връзки или поне в такива в които не ми разправят дали бившето гадже е забраменяло/правило аборт/духало на мечка и мармот едновременно.И аз не виждам проблема.. то е ясно, че без е по- добре, ама не си заслужава. Пък тези хапчета са толкова вредни... той и моя в началото мрънкаше, ама вече си свикна и разбра, че съм била права .

marilyn
09-13-2011, 10:39
Това, че бившата му не е забременяла, не значи, че на теб няма да се случи. Никой не е застрахован. Да станеш майка на 18 според мен не е оферта. Просто бъди непреклонна в това отношение. Аз също съм на 18, но без никога не се навивам, само като се замисля какви последствия може да има. Ти сама си зададе въпроса дали си струва да трепериш над календара... отговорът е НЕ

DragonLady
09-13-2011, 11:17
И при мен ситуацията е същата ... само, че малко по зле, освен, че не иска с кондом, не иска и Durex ... много пари му се виждали ... а не е зле с финансите, даже никък, добри пари изкарва, а му се свиди за едни презервативи да даде 3,30 ... Даже вчера много лошо се скарахме на тая тема, но смятам, че съм си в правото, ако ползваме друга марка и се скъса, аз ше съм тая дето ще го отнесе не той!

SisiStrange
09-13-2011, 11:20
И при мен ситуацията е същата ... само, че малко по зле, освен, че не иска с кондом, не иска и Durex ... много пари му се виждали ... а не е зле с финансите, даже никък, добри пари изкарва, а му се свиди за едни презервативи да даде 3,30 ... Даже вчера много лошо се скарахме на тая тема, но смятам, че съм си в правото, ако ползваме друга марка и се скъса, аз ше съм тая дето ще го отнесе не той!
Sportex са доста по-евтини, а също са много качествени. :wink:

DragonLady
09-13-2011, 11:24
И при мен ситуацията е същата ... само, че малко по зле, освен, че не иска с кондом, не иска и Durex ... много пари му се виждали ... а не е зле с финансите, даже никък, добри пари изкарва, а му се свиди за едни презервативи да даде 3,30 ... Даже вчера много лошо се скарахме на тая тема, но смятам, че съм си в правото, ако ползваме друга марка и се скъса, аз ше съм тая дето ще го отнесе не той!
Sportex са доста по-евтини, а също са много качествени. :wink:

Сигурно си права, но хич не мисе рискува ... забременея ли край ... дете на 19 абсурд, а от аборта остават белези по долната част на корема ....

SisiStrange
09-13-2011, 11:28
Сигурно си права, но хич не мисе рискува ... забременея ли край ... дете на 19 абсурд, а от аборта остават белези по долната част на корема ....
Ами аз преди бях на тях за около 10 месеца. Абсолютно същите са като дюрекс. Никаква разлика. Просто са по-евтини. Аз си мисля, че дюрекс вдигат цените не заради някаква съществена разлика в качеството, за възползвайки се, че са утвърдена марка.

Shturrrche88
09-13-2011, 11:34
Първо, не е нужно да се обясняваш на личната за какво ти е направлението. Даже, кажи на майка си, че възнамеряваш да си вземеш направление за гинеколог, за контролен преглед, защото си на 18 години вече и е необходимо! Не е нужно да обясняваш, че водиш полов живот и нам си кво още...
Ако пича наистина си е направил изследвания и е абсолютно здрав, пий ОК и си правете кефа заедно.
НО недей да се предаваш пред думите му. То е ясно, че на всеки мъж му е по-удобно без кондом, ама все пак ти си в правото си да се притесняваш.

ThisIsMe
09-13-2011, 11:35
Премахването на мъртвия фетус ще бъде много по-тежка травма психически,отколкото физически.Правете безопасен секс,за да избегнете подобно нещастие/проблем!

Fiction7577
09-13-2011, 12:54
За мен не си струва. Една позната прави секс с приятеля си без презерватив, без никакви предпазни мерки.

И я виждам, как трепери всеки път, след като го направят. Притеснения, глупости ...

Не знам, ако не искаш не го прави.

dream1707
09-13-2011, 13:14
Кажи му, че е идиот и колкото и да може да се контролира и да знае, кога да го извади.. пак можеш да забременееш ;)
Като гледам ти не гориш от голямо желание, страх те е и тнт ... така че не прави неща, които не искаш или смяташ за рисковани... Още по-малко ако не знаеш кога точно да ги правиш (не казвам, че не знаеш де).

Прави неща, само които искаш и знаеш как се правят и как можеш да се предпазиш ... Имам позната, дето не иска да го прави така, страх я е, но заради умния и приятел, който уж не можеш да свърши с презерватив сега тя постоянно ме пита дали е бременна и вече 2 пъти пи ескапел...

badsector
09-13-2011, 13:32
От голямо значение е. Презервативите са ужасни.

dimitar_ak
09-13-2011, 13:33
Мрънни му и ти. Кажи му че ти закъснява и гледай реакция :razz:

DragonLady
09-13-2011, 14:25
Мрънни му и ти. Кажи му че ти закъснява и гледай реакция :razz:

Хо-хо това е гаден номер, които ако моя продължава да ме нерви може и да му спретна 8-) :D

deni15
09-13-2011, 15:25
За мен не си струва. Една позната прави секс с приятеля си без презерватив, без никакви предпазни мерки.

И я виждам, как трепери всеки път, след като го направят. Притеснения, глупости ...

Не знам, ако не искаш не го прави.
Аз съм така и в момента като прочетох тези работи пак се разтреперих :-o

vampire_girl_
09-13-2011, 15:29
Той,ако те обича,ще те разбере.Или просто пий хапчета.

anonymous708973
09-13-2011, 15:44
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

А болестите?

Той нали се е изследвал... Макар че аз бих искала да видя резултатите сама, въпреки че ще се изтълкува като проява на недоверие срещу партньора.

И бтв, One по 20 ст от аптеката е цаката.

kremen4eto
09-13-2011, 15:50
^ Доверието може да се спечели къъъъсно след като са започнали да правят секс, така че аз също бих искала да ги видя :-D

anonymous708973
09-13-2011, 15:52
Мхм.
Да ми се сърди, да ми се цупи, квото иска да прави, но човек трябва да е егоист понякога.

Shturrrche88
09-13-2011, 15:57
Мхм.
Да ми се сърди, да ми се цупи, квото иска да прави, но човек трябва да е егоист понякога.
А и не са от толкова дълго време заедно, че тя да му има безрезервно доверие...

Zarity
09-13-2011, 16:41
А я му заеби простотийте.Или презерватив,или в краен случай отивай за хапчета.Като не му харесва,сопа,ако стане нещо,недай боже,нали няма той да се поти и пъне от ужас.Лигльовци.

BloodRunsCold
09-13-2011, 16:47
"защо момчетата Сте"... ей путко майна стига си слагала под общ знаменател...

kalpazanka
09-13-2011, 16:50
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

А болестите?

Той нали се е изследвал...
Много ми е интересно как се изследва мъж за ЧПВ. :razz:

Eclipsercho
09-13-2011, 17:08
Защо мъжете сте такива мрънкала?

Голяма ирония е да напишеш това, в пост, в който ТИ мрънкаш. Общите знаменатели показват, че си куха лейка. Все тая. I'll bite.

Ти грам самочувствие нямаш ли? Ще ти обяснява, че щом бившата му не е забременяла, значи и ти няма? Или си точно толкова малоумна, колкото нея? Кажи му, че ти не искаш - или ти уважава мнението или хваща пътя. Ако сега не му покажеш, че можеш да си държиш на своето, след време ще си му личния парцал. Избирай си.

buzzzz
09-13-2011, 17:25
Значи ние отначало правихме с, сега вече без, но цикъла ми е редовен и мога да си изчислявам овулацията. А в плодовитите дни и овулацията или не правим изобщо, или с презерватив.
Ако наистина не е заразен и ако цикъла ти е точен, не виждам защо да не му позволяваш от време на време без. :)

anonymous708973
09-13-2011, 17:25
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

А болестите?

Той нали се е изследвал...
Много ми е интересно как се изследва мъж за ЧПВ. :razz:

Не съм запозната, но предполагах, че има начини за изследване на ВСИЧКИ болести, които мъж може да прихване/предаде чрез полов контакт.

Shturrrche88
09-13-2011, 18:12
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

А болестите?

Той нали се е изследвал...
Много ми е интересно как се изследва мъж за ЧПВ. :razz:

Не съм запозната, но предполагах, че има начини за изследване на ВСИЧКИ болести, които мъж може да прихване/предаде чрез полов контакт.
И аз това си мисля, иначе се обезсмисля правенето на изследвания при мъжете въобще...

SisiStrange
09-13-2011, 18:17
^^ Един приятел се изследва веднъж и ти правят всичко. Поне при него бяха открили някаква абсолютна простотия (бактериална инфекция), за която не се е изследвал специално. Отделно в списъка му пишеше всички (СПИН, трипер, хепатит и тн.) заедно с резултатите и от тях.

Anja
09-13-2011, 19:05
Защо трябва да пиеш хапчета? Той държи ли на теб изобщо? Как изобщо му позволяваш да те сравнява с бивша приятелка?Обясни му рисковете, поговори с него. Дори да НЕ свърши в теб, пак има риск от забременяване от предеякулационната течност. Разбира се, само ако си в овулация. Надявам се можеш да си я сметнеш. Според мен най-правилното решение е да изберете презервативите, а не той да се прави на интересен. Милиони мъже по света използват презерватив и се наслаждават на секса, твоят с какво е по-различен?

П.П.: Проведи един сериозен разговор с родителите си! :?

Pinkie
09-13-2011, 19:45
Мисля , че ако искаш да пиеш хапчета , само за да му е по - хубаво на него , не си струва . Аз лично съм била на противозачатъчни и след като ги спрях да не ти обяснявам с колко ми закъсня , какви болки имах като ми дойде и т.н. Ползвайте презервативи и не му позволявай да си налага мнението , след като не ти се нрави :)

DragonLady
09-13-2011, 20:02
Мисля , че ако искаш да пиеш хапчета , само за да му е по - хубаво на него , не си струва . Аз лично съм била на противозачатъчни и след като ги спрях да не ти обяснявам с колко ми закъсня , какви болки имах като ми дойде и т.н. Ползвайте презервативи и не му позволявай да си налага мнението , след като не ти се нрави :)

+1
Само дето не съм била на ОК, но щом след края на приема им има такива последици, просто не си струва ...

amada
09-13-2011, 20:59
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума, но колкото и да го обичаш и да ти е приятно, не рискувай!

Eclipsercho
09-13-2011, 21:53
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума

'Щото на момичетата не им е по-приятно да усещат кожа, пулсиращи вени и главичка, вместо дълга гумена тръба в тях? Аре бегай, лапе.

kremen4eto
09-14-2011, 05:52
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума

'Щото на момичетата не им е по-приятно да усещат кожа, пулсиращи вени и главичка, вместо дълга гумена тръба в тях? Аре бегай, лапе.

мдааа :P :P Съвсем различно е усещането

anonymous708973
09-14-2011, 05:54
Мисля , че ако искаш да пиеш хапчета , само за да му е по - хубаво на него , не си струва . Аз лично съм била на противозачатъчни и след като ги спрях да не ти обяснявам с колко ми закъсня , какви болки имах като ми дойде и т.н. Ползвайте презервативи и не му позволявай да си налага мнението , след като не ти се нрави :)

+1
Само дето не съм била на ОК, но щом след края на приема им има такива последици, просто не си струва ...

Има и много момичета, които са страшно доволни, например SisiStrange.

SisiStrange
09-14-2011, 06:12
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума

'Щото на момичетата не им е по-приятно да усещат кожа, пулсиращи вени и главичка, вместо дълга гумена тръба в тях? Аре бегай, лапе.

мдааа :P :P Съвсем различно е усещането
Абсолютно!!

За противозачатъчните - ако си с нормални килограми (а ти даже си слабичка) и ти идва редовно, ще ти изпишат най-леките. Аз съм на едни от най-леките. Досега не съм забелязала какви да е странични ефекти.

Pinkie
09-14-2011, 06:46
PinkPan7her , разбира се . Даже моя приятелка е страшно доволна , но при мен така се получи . :)

DiabolicalSoul
09-14-2011, 09:11
ХАПЧЕТА!

umri
09-14-2011, 11:08
И при мен ситуацията е същата ... само, че малко по зле, освен, че не иска с кондом, не иска и Durex ... много пари му се виждали ... а не е зле с финансите, даже никък, добри пари изкарва, а му се свиди за едни презервативи да даде 3,30 ... Даже вчера много лошо се скарахме на тая тема, но смятам, че съм си в правото, ако ползваме друга марка и се скъса, аз ше съм тая дето ще го отнесе не той!
Купувай ги ти, като си толкова на зор. Къде е казано, че винаги мъжът трябва да купува презервативите?

Презервативите са отвратително нещо. Понякога се случва дори да спада докато ръчкаш.

Направете си и двамата изследвания. След това започвай да пиеш противозачатачни и отделно той няма да свършва в теб. Така ще сте сигурни. И иди на един лекар да ти обясни подробно за противозачатъчните, защото ми писна да слушам митове и легенди колко били вредни.

dimitar_ak
09-14-2011, 11:26
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума

'Щото на момичетата не им е по-приятно да усещат кожа, пулсиращи вени и главичка, вместо дълга гумена тръба в тях? Аре бегай, лапе.

Аз пък жертвам това усещане за нещо много по-приятно. Липсата на притеснения и пълното отдаване на удоволствието да съм с любимата жена.

09-14-2011, 11:33
Да, за момчетата е по - приятно да им се търка в кожа, не в гума

'Щото на момичетата не им е по-приятно да усещат кожа, пулсиращи вени и главичка, вместо дълга гумена тръба в тях? Аре бегай, лапе.
Някакси.. И аз бих предпочела да се търкам в гума, отколкото след 9 месеца да съм в родилното... Или в психиатрията от нерви :D

Zarity
09-14-2011, 11:35
++ именно :D каквато съм параноя,отиде мама му..
Винаги съм се чудила на приятелките ми,как го правят и двете най-близките,без презерватив винаги(айде едната вече е на хапчета) ама...На техни си глави.

Eclipsercho
09-14-2011, 13:32
Някакси.. И аз бих предпочела да се търкам в гума, отколкото след 9 месеца да съм в родилното... Или в психиатрията от нерви :D


Аз пък жертвам това усещане за нещо много по-приятно. Липсата на притеснения и пълното отдаване на удоволствието да съм с любимата жена.

И двамата не разбрахте защо го написах. Детето обясняваше, че САМО на момчетата им е приятно на голо.

А относно отговорите ви - има си противозачатъчни за тази цел. Всеки си решава, дали иска да ги взема или не, но са добър начин да смесиш удоволствие и сигурност (inb4 shitstorm с момиченца, които ми обясняват колко са вредни или как не са сигурен метод, дрън дрън.) :)

kremen4eto
09-14-2011, 14:29
А относно отговорите ви - има си противозачатъчни за тази цел. Всеки си решава, дали иска да ги взема или не, но са добър начин да смесиш удоволствие и сигурност (inb4 shitstorm с момиченца, които ми обясняват колко са вредни или как не са сигурен метод, дрън дрън.) :)

На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).

badsector
09-14-2011, 15:12
Мрънни му и ти. Кажи му че ти закъснява и гледай реакция :razz:
И след като й дойде, вече ще я ръчка само отзад :D

Eclipsercho
09-14-2011, 15:13
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).

Избрала си си кофти лекар.

kremen4eto
09-14-2011, 15:18
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).

Избрала си си кофти лекар.

Да. Затова го смених, но не мога да съм сигурна, че и сегашният става и не желая да експериментирам с тялото си, при положение, че има и други варианти.

Исках да кажа, че не говорим само за проблемите в дългосрочен план когато изразяваме недоволство от противозачатъчните. За една жена е някакъв ужас да качи 5-6 кг. (примерно)

Shturrrche88
09-14-2011, 15:19
Чак пък ужас. По-скоро е филм, който сами си набиват жените...
Но, ако имаш дълга връзка, да речем 4-5-6 години, няма ли да ти е по-приятно да правите секс без презерватив?

kremen4eto
09-14-2011, 15:21
Чак пък ужас. По-скоро е филм, който сами си набиват жените...
Но, ако имаш дълга връзка, да речем 4-5-6 години, няма ли да ти е по-приятно да правите секс без презерватив?

Аз имам връзка от 2-3 години и го правя без презерватив, но не гълтам хапчета. Естествено, че е по-приятно да е без презерватив ... но знам и че преди когато пих хапчета не ми пукаше дали е с или без, при положение, че нямах желание да го правя.

Linns
09-14-2011, 15:25
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).
Затова се ходи на лекар, който след обстоен преглед предписва подходящите хапчета като се съобрази с тялото, навици и тем подобни..


Колкото до темата, лично аз правих секс без презерватив в продължение на две години (да, знам, че то става един път и дрън дрън други глупости), но аз смятам, че зависи от опита на момчето и от това дали може да се контролира.. Със сегашния ми приятел въпреки, че сме заедно от година и нещо го правя винаги с презерватив защото го познавам вече и знам, че за него представлява голямо усилие да се спре и не искам да треперя след това.. Но с бившия ми никога не съм се замисляла и никога не сме имали закъснения и проблеми.. Зависи всичко от момчето.. Лично мнение.

kremen4eto
09-14-2011, 15:32
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).
Затова се ходи на лекар, който след обстоен преглед предписва подходящите хапчета като се съобрази с тялото, навици и тем подобни..


Колкото до темата, лично аз правих секс без презерватив в продължение на две години (да, знам, че то става един път и дрън дрън други глупости), но аз смятам, че зависи от опита на момчето и от това дали може да се контролира.. Със сегашния ми приятел въпреки, че сме заедно от година и нещо го правя винаги с презерватив защото го познавам вече и знам, че за него представлява голямо усилие да се спре и не искам да треперя след това.. Но с бившия ми никога не съм се замисляла и никога не сме имали закъснения и проблеми.. Зависи всичко от момчето.. Лично мнение.

Пак ли трябва да четем лекции за предяекулационната течност? Верно, че се случва веднъж на хиляда пъти, но се случва.
Аз не мисля, че зависи от мъжа. Не е въпросът само във доверието. Мисля, че мъжът е прекалено превъзбуден и доволен и разтърсен от това, което става, че точно в кулминацията да мисли, че трябва да го вади.

П.С.: За моите хапчета - бяха ми предписани.

Linns
09-14-2011, 15:35
Не са ми нужни лекции, достатъчно информирана съм и дори да забременея няма да ми е особен проблем.. Аз съм на мнението, че ако е писано да стане просто ще се случи.. И както казах мнението си е лично мое, не карам никой да мисли същото..

Shturrrche88
09-14-2011, 15:36
Чак пък ужас. По-скоро е филм, който сами си набиват жените...
Но, ако имаш дълга връзка, да речем 4-5-6 години, няма ли да ти е по-приятно да правите секс без презерватив?

Аз имам връзка от 2-3 години и го правя без презерватив, но не гълтам хапчета. Естествено, че е по-приятно да е без презерватив ... но знам и че преди когато пих хапчета не ми пукаше дали е с или без, при положение, че нямах желание да го правя.
Хем го правиш без кондом и не пиеш хапчета, хем в следващия си пост ръсиш това "Пак ли трябва да четем лекции за предяекулационната течност? Верно, че се случва веднъж на хиляда пъти, но се случва. "....как се пазиш тогава?

kremen4eto
09-14-2011, 15:37
[b]Не са ми нужни лекции, достатъчно информирана съм и дори да забременея няма да ми е особен проблем..

На мен също и го правя без предпазни средства, но не твърдя, че методът с прекъснат полов акт е ефикасен, защото не е. :) :)

Linns
09-14-2011, 15:39
Всъщност никъде не казвам, че е ефикасен за всички.. За мен е бил, за други може и да не е..

kremen4eto
09-14-2011, 15:39
Чак пък ужас. По-скоро е филм, който сами си набиват жените...
Но, ако имаш дълга връзка, да речем 4-5-6 години, няма ли да ти е по-приятно да правите секс без презерватив?

Аз имам връзка от 2-3 години и го правя без презерватив, но не гълтам хапчета. Естествено, че е по-приятно да е без презерватив ... но знам и че преди когато пих хапчета не ми пукаше дали е с или без, при положение, че нямах желание да го правя.
Хем го правиш без кондом и не пиеш хапчета, хем в следващия си пост ръсиш това "Пак ли трябва да четем лекции за предяекулационната течност? Верно, че се случва веднъж на хиляда пъти, но се случва. "....как се пазиш тогава?

Не се пазя. Бебето няма да ми е проблем. Но съм почитателка на кондомите пред останалите варианти, ако ми се налагаше. Това, че аз не се пазя, не означава, че не мога да дам съвет, защото съм била на тяхно място. :)

Shturrrche88
09-14-2011, 15:42
Ами то и аз не се пазя, но не давам такива съвети.
Както и да е. Човек се учи, докато е жив.
Единствено исках да ти кажа, че в крайна сметка си сменила лекаря, и не ти пречи да поискаш консултация за ОК. Пък дали ще ги пиеш вече си е твоя работа...

alexilaiho
09-14-2011, 19:28
Момчетата в такива ситуации можем да се контролираме, но когато почва да настъпва така наречение оргазъм, понякога от удоволствието това нещо се забравя и нещата просто се случват. На мен също не ми е приятен секса с презерватив, но засега това е най сигурната мярка.Ако си по смела може да глътнеш две хапчета преди секса и няма да се притесняваш за нищо. Успех :)

Anja
09-14-2011, 19:35
Момчетата в такива ситуации можем да се контролираме, но когато почва да настъпва така наречение оргазъм, понякога от удоволствието това нещо се забравя и нещата просто се случват. На мен също не ми е приятен секса с презерватив, но засега това е най сигурната мярка.Ако си по смела може да глътнеш две хапчета преди секса и няма да се притесняваш за нищо. Успех :)

То да ставаше с две хапчета... :? Образовайте се хора! :x

Loooooser
09-14-2011, 20:24
Бил му тесен .. бля бля.. да си купи по големи тогава.. цялата цака е ,че иска да те убеди.. не му вярвай и това е! Има си време за секс без презерватив ;) :-x

Shturrrche88
09-14-2011, 21:08
Момчетата в такива ситуации можем да се контролираме, но когато почва да настъпва така наречение оргазъм, понякога от удоволствието това нещо се забравя и нещата просто се случват. На мен също не ми е приятен секса с презерватив, но засега това е най сигурната мярка.Ако си по смела може да глътнеш две хапчета преди секса и няма да се притесняваш за нищо. Успех :)
Кви две хапчета да глътне? :shock: :D

aiaotwinx
09-14-2011, 21:32
Но струва ли си да треперя после над календара за едното му удоволствие?

Не!

Да мрънка. Той не го мисли толкова, защото не му е дошло до главата. То един път става. Щом е склонен да сложи презерватив, остави го да си хленчи.

Историята ми е позната. Всъщност някои хора тотално изключват всякакъв разсъдък по време на секс, включително и моя приятел. И когато сме говорили за презервативите, той веднъж ми каза 'Добре, че поне един от нас мисли за тези неща, щото иначе ...' Не е правилно, но е факт.

Твое право и задължение е да се пазиш, защото сексът засяга двама ви, но здравето ти - предимно теб. :)

++ точно

MedSestrata
09-14-2011, 23:52
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).
Затова се ходи на лекар, който след обстоен преглед предписва подходящите хапчета като се съобрази с тялото, навици и тем подобни..


Колкото до темата, лично аз правих секс без презерватив в продължение на две години (да, знам, че то става един път и дрън дрън други глупости), но аз смятам, че зависи от опита на момчето и от това дали може да се контролира.. Със сегашния ми приятел въпреки, че сме заедно от година и нещо го правя винаги с презерватив защото го познавам вече и знам, че за него представлява голямо усилие да се спре и не искам да треперя след това.. Но с бившия ми никога не съм се замисляла и никога не сме имали закъснения и проблеми.. Зависи всичко от момчето.. Лично мнение.

Точно дрън дрън глупостите са много интересни :) винаги с предпазни средства. Не е само до опцията - бъдещо бебе, но какво ли не може да пипнеш, най-малкото бактериална инфекция и ти отидоха няколко седмици в пиене на хапчета и не само пиене. Противозачатъчните са опция, но много зависи от организма. И ДА има странични ефекти, макар в днешно време да са рядкост- било напълняване, било спадане на либидото, някакви кожни алергии и тем подобни.

09-14-2011, 23:55
Момчетата в такива ситуации можем да се контролираме, но когато почва да настъпва така наречение оргазъм, понякога от удоволствието това нещо се забравя и нещата просто се случват. На мен също не ми е приятен секса с презерватив, но засега това е най сигурната мярка.Ако си по смела може да глътнеш две хапчета преди секса и няма да се притесняваш за нищо. Успех :) :lol: :lol: :lol:
глътни ги ти бе всезнайко :lol: толкова ти разбира главата от хапчета и хормони. Приятно неприятно-секса с презерватив е наложителен, особено,когато нямаш постоянен партньор. Да ви стяга колкото си ще! Ние сме тея дето ще ви раждат децата! :-x

VUPROSAAA
09-15-2011, 18:44
Защо не измислят някви работи да ти спират спермата, но да не е болезнено и с риск за някакво заболяване :-o

kremen4eto
09-15-2011, 18:52
Защо не измислят някви работи да ти спират спермата, но да не е болезнено и с риск за някакво заболяване :-o

Сигурно и в момента мислят, но не е лесно. Това са естествени биологични функции, които е трудно да бъдат променени без да навредят на организма, да не кажа невъзможно.

Eclipsercho
09-15-2011, 20:24
Защо не измислят някви работи да ти спират спермата, но да не е болезнено и с риск за някакво заболяване :-o

Сигурно и в момента мислят, но не е лесно. Това са естествени биологични функции, които е трудно да бъдат променени без да навредят на организма, да не кажа невъзможно.

Имаше някакви новини за противозачатъчни за мъже.. При интерес - чичо Гугъл. Лошото е, че тепърва ще ги разработват/тестват и ще са пълни с боклуци за поне още 5-6 години..

straus
09-15-2011, 20:34
Защо не измислят някви работи да ти спират спермата, но да не е болезнено и с риск за някакво заболяване :-o
Казва се вазектомия, ама лично аз не бих си го причинил преди да навърша 40

badsector
09-15-2011, 20:42
Казва се вазектомия, ама лично аз не бих си го причинил преди да навърша 40
Т'ва е за постоянно.

mariqangelova
09-16-2011, 21:12
Правете го с кондом,не го слушай :?

Linns
09-17-2011, 11:44
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).
Затова се ходи на лекар, който след обстоен преглед предписва подходящите хапчета като се съобрази с тялото, навици и тем подобни..


Колкото до темата, лично аз правих секс без презерватив в продължение на две години (да, знам, че то става един път и дрън дрън други глупости), но аз смятам, че зависи от опита на момчето и от това дали може да се контролира.. Със сегашния ми приятел въпреки, че сме заедно от година и нещо го правя винаги с презерватив защото го познавам вече и знам, че за него представлява голямо усилие да се спре и не искам да треперя след това.. Но с бившия ми никога не съм се замисляла и никога не сме имали закъснения и проблеми.. Зависи всичко от момчето.. Лично мнение.

Точно дрън дрън глупостите са много интересни :) винаги с предпазни средства. Не е само до опцията - бъдещо бебе, но какво ли не може да пипнеш, най-малкото бактериална инфекция и ти отидоха няколко седмици в пиене на хапчета и не само пиене. Противозачатъчните са опция, но много зависи от организма. И ДА има странични ефекти, макар в днешно време да са рядкост- било напълняване, било спадане на либидото, някакви кожни алергии и тем подобни.

Колкото и пъти да го повториш няма да ме накараш да си променя мнението.. Дрън дрън глупости .. 8-)

09-17-2011, 16:23
На мен ми спадна либидото. А повярвай ми това е един сериозен проблем за мен, при положение, че по принцип много обичам да правя секс. Знам, че най-вероятно не са били правилните за мен, но не искам да съм опитно зайче и да пробвам кои ще ми влияят добре и кои не. Да не говорим, че имаше и други странични ефекти и още и още не мога да си възстановя килограмите от преди (а ги пих само нек'ви си 5 месеца ... :? ).
Затова се ходи на лекар, който след обстоен преглед предписва подходящите хапчета като се съобрази с тялото, навици и тем подобни..


Колкото до темата, лично аз правих секс без презерватив в продължение на две години (да, знам, че то става един път и дрън дрън други глупости), но аз смятам, че зависи от опита на момчето и от това дали може да се контролира.. Със сегашния ми приятел въпреки, че сме заедно от година и нещо го правя винаги с презерватив защото го познавам вече и знам, че за него представлява голямо усилие да се спре и не искам да треперя след това.. Но с бившия ми никога не съм се замисляла и никога не сме имали закъснения и проблеми.. Зависи всичко от момчето.. Лично мнение.

Точно дрън дрън глупостите са много интересни :) винаги с предпазни средства. Не е само до опцията - бъдещо бебе, но какво ли не може да пипнеш, най-малкото бактериална инфекция и ти отидоха няколко седмици в пиене на хапчета и не само пиене. Противозачатъчните са опция, но много зависи от организма. И ДА има странични ефекти, макар в днешно време да са рядкост- било напълняване, било спадане на либидото, някакви кожни алергии и тем подобни.

Колкото и пъти да го повториш няма да ме накараш да си променя мнението.. Дрън дрън глупости .. 8-)
То си е за тебе. Нас изобщо не ни е*е дали ще или ще бъдеш отговорна и умна или ще бъдеш млада майка. :lol:

PainInTheAss
09-18-2011, 13:58
П.П. Замислила съм се над преглед при гинеколог и хапчета.. Ще трябва да ходя без направление, защото личната лекарка ми е рода и ще ме издъни на майка ми, която пък ще ме изсели, ако разбере, че водя полов живот, въпреки че съм на 18... пхахахах то тъпо нещо не съм чувал о боже господи ... майка ми ще ме изсели щот съм на 18 и се чукам ахахаххахахахах ;дд абе ваще да не са някви комунисти бе ебаси.. ся ми кажи че си лягаш и в 9 и ще се самоубия.. просто нямам думи.. -_- вече курветата дет са на по 13-16 години се лашкат кат откачени и бащите им им копуват презервативите пък теб те киллнът.. Мене баща ми постоянно ми бута капути по джобовете с причина и без причина теб ще убият..
ПС<Мъжко съм..
ПС2<Гръмни се..

SimonaD
09-19-2011, 20:35
Пфффф няма нищо общо отношението на родителите към половия живот на момиче и на момче.. Ясно е, че момчетата правят секс на по-ранни години от момичетата. Плюс това не мисля, че на някой родителите му са напълно запознати с тая мода на нашето поколение момичетата на по 13-14 години да се лашкат наляво-надясно. Не знам родител, който някога би проумял целия тоя цирк.. :)
Един ден като имаш дъщеря ще видим дали "ще ѝ буташ капути в джобовете" и дали няма да трепериш всеки път над нея като знаеш, че води полов живот и има шанс да те направи дядо..

amalita
09-20-2011, 10:52
PainInTheAss ти се гръмни !

По темата: хапчетата са си голяма занимавка и могат доста да ти объркат хормоните и цикъла, макар че лично аз ги предпочитам пред презервативите . Колкото и да мрънка гаджето твоята безопасност е най-важна така че ще прави компромиси и ще слага кондом.

А и въпрос, как търпиш това постоянно споменаване на бившата с която го правили без
:?

theseveredgarden
09-20-2011, 19:32
Но струва ли си да треперя после над календара за едното му удоволствие?

Мхм. За мен напълно си струва.
Но моя случай е друг. Когато си безкрааааайно влюбен... е друго.

Иначе...кажи му на тоз пикльо да се стегне.
Всичките са много отворени, щото не е на техния гЪз.
Като не иска да прави секс с презерватив - да не прави.
Тва не е твой проблем. А и отношенито е мега нагло.
Ама аз искам без. Ами искай си. Ако той беше на твое място дали щеше да се съгласи? Щом ти се притесняваш това приключва въпроса. Кое е по-добре - да правите секс с презерватив или докато го правите без, ти през цялото време да си мислиш "дано да не забременея" ... Малко уважение към тебе! :shock:

Bozichko
09-20-2011, 21:24
Хората явно все още не са се образовали сексуално. Много хора не са наясно, че предеякулационната течност също "забременява", може шанса да е 1 на милиард, но ако това е някой от вас? Да кофти е да ползваш гумата, ама момичето стои и си гледа календарчето и се чуди "ще дойде, няма ли да дойде"... Що трябва да си докарвате излишни проблеми до главата ? Сега дюрекс пуснаха и нови презервативи (мисля, че още не се предлагат в БГ, но скоро), които по някакъв начин подпомагат ерекцията. Не съм обичал презервативите, но децата на тая възраст още по-малко :) Каската на главата, че "ще го извадя точно преди да свърша" обикновено завършва с "мило, бременна съм"....

Linns
09-21-2011, 10:10
То си е за тебе. Нас изобщо не ни е*е дали ще или ще бъдеш отговорна и умна или ще бъдеш млада майка. :lol:
Кое те кара да мислиш, че младите майки са безотговорни и тъпи!?

Shturrrche88
09-21-2011, 10:17
Абе това с треперенето дали ще дойде или не, го има и при хора, които се пазят.
Аз съм с редовен цикъл, знам си и овулацията. Ама ей на-закъсня ми една седмица. Не съм се изприщвала или нещо такова, по-скоро се притесних, че може да имам някакъв проблем. Правих си два теста, бяха отрицателни, което допълнително засили притеснението ми. Вчера чак ми дойде.
Идеята ми е, че дали ще ползваш презервативи, или не, дали ще ползваш други предпазни мерки, това треперене се появява често и заради промяна в климата и прочие. Но когато си с редовен цикъл, а имаш такова закъснение.... :shock: :-o
Не го казвам, за да успокоявам някой, или да звучи като оправдание "ето виждаш ли, дори и да ползваш презервативи, пак можеш да си трепериш пред календара", а защото всички сме хора и няма нещо, което да се случва по график на 100%, особено ако е свързано с човешки организъм.
И все пак, ако си мислите, че презервативите ще ви спестят за винаги треперенето пред календарчето-много се лъжете.

g1lzaTa
09-21-2011, 10:34
Взимаш си хапчета, правите го без и пей, сърце :)

doggy9302
10-23-2011, 09:41
Мисля че ако се подготвиш достатъчно добре и вземеш предварително предпазни мерки или той внимава малко повече нищо няма да ти се случи!!! НО за напред имай малко повече уважение към момчетата за да не ти се падне некой мъж дето ще търпи,търпи острия ти език и накрая ще те направи пица и повече няма да го видиш... :? :?