PDA

View Full Version : Какъв човек си ти забога ?



vakanciqta
09-13-2011, 10:01
Историята свързана с ''добрата '' ми приятелка ,малко е дълга но се надявам някой да я прочете .. От известно време аз харесвам едно момче (5 години) . През последните дни това момче започна да ми прави някакви загадки така да се каже . Започна да се държи мило с мен , да ме следи с поглед и т.н Въпросната приятелка постоянно ме насърчаваше да ида и АЗ (?!?!?!) да го попитам какво тава тука и т.н .. И ето ,че дойде един момент , в който той беше сам и тя започна да ме приканва но аз не исках ,след което ми каза : Аз ти казах какво ще последва ... (Демек ,че ако не го попитам повече няма да бъдем приятелки и т.н) Заряза ме точно тогава когато ми беше най-трудно . А сега се държи като пълна овца ето и следната хронология :
Аз : ot de net be bate ?
Tя: от един астероид
Аз : da si napravq li kosaa kusa ?
тя: ehh ти си решаваш ........
....
Аз : аз знам че не си говорила с него нямаш смелост да го питаш ...
тъй че нито мога да ти помогна нито вече искам да ти помагам ...
Какъв човек си ти забога ? Каква приятелка ? Ако й кажа да излезем ; не не мога . А един ден ми каза ,че нямало за какво да си говорим вече нз си какво .. Много я търпя и много я обичам ама ... Да ме зареже ,точно тогава когато най-много се нуждая от нея и от съвети те и ... Ако аз не и се обадя тя не се обажда .. Ако аз не и пиша , тя не пише .. Исках само да видите какви хора има ... Ясно е ,че повече не искам да я виждам и да контактувам с нея ,просто ми писна винаги да ми се прави на интересна (а е с 1 година по-малка ) ..

SmilezZz
09-13-2011, 10:21
Не ти е била никаква приятелка , това би трябвало да ти е ясно. Щом ще те зареже по такава причина , всъщност не ми се вярва да е това , но както и да е. Правиш като нея и не й обръщаш внимание.

differenTgiirL
09-13-2011, 10:34
ooo, изобщо недей да и ходиш след гъза...не се занимавай с нея, изобщо..игнорирай я .. :?

bettiie
09-13-2011, 10:40
ooo, изобщо недей да и ходиш след гъза...не се занимавай с нея, изобщо..игнорирай я .. :? \:D/

vakanciqta
09-13-2011, 10:56
Окей :) Мерси хора :) Обичам го този форум ! Има адски добри хора :)

Anichkaxxwee
09-13-2011, 11:23
Никаква приятелка не ти е щом те е заразяла за такова нещо .. :?

bloodyF
09-13-2011, 13:18
аз нищо не разбрах от темата, ама барабар петко с мъжете
никаква приятелка не ти е

8-)

TVDQueen
09-13-2011, 15:08
Теглиш й една майна и това е.. 8)

Tiin
09-13-2011, 15:10
Пълен игнор и тва е :D

NoMore
09-13-2011, 15:25
Е не не знам какво да кажа аз ли не разбрах или приятелката ти е болна? 8-) Значи за*бава те заради това, че не искаш да говориш с момчето с което се харесвате понеже те е срам? Е не такъв филм няма :shock: Не виждам проблема честно, нея не я засяга пряко тази случка... по никакъв начин не си я предала, обидила или прецакала. Боже много тъпа овца тая твоята приятелка игнорирай я то какво да направиш то смешно чак...

differenTgiirL
09-13-2011, 15:30
Боже много тъпа овца тая твоята приятелка игнорирай я то какво да направиш то смешно чак...
:lol: :lol:

Както казах по горе тегли и майната, колкото по-рано, толкова по-добре за теб, няма да страдаш толкова, че ще ти липсва..щом, чака да и пишеш или да и се обадиш, значи хич няма надежда с тая п*тка..не се занимавай с нея, нека да ходи да си чупи главата и да се прави на интересна пред други..

differenTgiirL
09-13-2011, 15:36
Боже много тъпа овца тая твоята приятелка игнорирай я то какво да направиш то смешно чак...
:lol: :lol:

Както казах по-горе, тегли и майната, колкото по-рано, толкова по-добре за теб, няма да страдаш толкова, че ще ти липсва..щом, чака да и пишеш или да и се обадиш, значи хич няма надежда с тая п*тка..не се занимавай с нея, нека да ходи да си чупи главата и да се прави на интересна пред други..

ysmivka
09-13-2011, 16:08
До колкото разбирам аз - тя те е изнудвала, че ако не говориш с въпросното момче няма да ти бъде повече приятелка, така ли? Това повече ми прилича на изнудвачка от колкото на приятелка. Разбирам да иска да те накара да завържеш контакт с въпросното момче, защото знае, че го харесваш и да иска да си щастлива, но чак да те изнудва с цената на приятелството ви.... :?
Е, вече със сигурност знаеш, че не ти е била истинска приятелка не се занимавай с нея и не се ядосвай просто няма смисъл вече.
:)

zlatit0o
09-13-2011, 17:56
Всичко това звучи много детинско.. "Ако не отидеш при него, не съм ти приятелка."
А ти защо и ходиш зад гъза? Игнорирай я.

InloveAgain
09-13-2011, 18:13
Па голем прас кат нема ти е приятелка.Такива приятели...не,мерси.

vakanciqta
09-14-2011, 13:53
Мерси хора за пореден път

HiGuysWhatsUp
09-14-2011, 19:06
Хах-ти си късметлийка....Те моите бивши "приятелки", като ми се обидеха-или ме обиждаха или са се опитвали да праят женски бой с мен (казах опитвали- 8) ) Или са настройвали сички срещу мен та да "няам приятели " пфф жалка история....Сега ше ти кажа какво правех аз-или им отвръщах, или се едно ги няма....

vakanciqta
09-14-2011, 19:19
Тя нищо не може да ми каже пиклата щото знае ,че с 1 обаждане и е 2 метра под земята :razz: .. Иначе налагам и пълен игнор ! Вчера минавам и отдалече я видях и тя ми вика по име нали се едно да ме поздрави обаче аз си я подминах като баща ми катаджия .

HiGuysWhatsUp
09-14-2011, 22:05
Тя нищо не може да ми каже пиклата щото знае ,че с 1 обаждане и е 2 метра под земята :razz: .. Иначе налагам и пълен игнор ! Вчера минавам и отдалече я видях и тя ми вика по име нали се едно да ме поздрави обаче аз си я подминах като баща ми катаджия . Само така сестро-покажи й кой е шефът и кой-заекът 8)

vakanciqta
09-15-2011, 20:58
Тя нищо не може да ми каже пиклата щото знае ,че с 1 обаждане и е 2 метра под земята :razz: .. Иначе налагам и пълен игнор ! Вчера минавам и отдалече я видях и тя ми вика по име нали се едно да ме поздрави обаче аз си я подминах като баща ми катаджия . Само така сестро-покажи й кой е шефът и кой-заекът 8)
okay ; **

cigarettekisses
09-16-2011, 17:52
аз нищо не разбрах от темата, ама барабар петко с мъжете
никаква приятелка не ти е

8-)

и аз така.:D
Поставяла й е ултиматуми..
Значи явно не ти е приятелка.
Между другото..На тъпи въпроси,тъпи отговори можеш да очакваш(относно чата)..Не смятам,че се е правила на интересна.

Rebirthing
09-17-2011, 17:03
Е, явно само аз съм на различно мнение...

vakanciqta, харесваш някакво си момче от цели 5 ГОДИНИ, а момичето просто те е накарало да го заговориш, но ти не, ами честно казано глупаво си е, не, че и нейната постъпка не е глупава...