PDA

View Full Version : приятелка :|



babyy123
09-13-2011, 12:45
Здрвейте,всички! Преди две години се запознах с едно момичe и всеки ден бяхме заедно ,споделяхме си всичко,подкрепяхме се и аз страшно много се привързах към нея. Купувах и без повод подаръци,когато тя беше болна и готвих,спах в тях от страх да не и стане нещо през нощта, не ходих на урока си отново заради нея.Просто я обожaвах и я имах за най-добра приятелка. Когато почнaхме училище тя се запозна с две момичета, започна да излиза с тях и нещата се промениха.. когато я виках да излизаме тя ми отговаряше ,че е с тях и не иска,писах и тя не ми отговаряше,зънях и не си вдигаше телфона.Започнаха да се наричат сестри,двете момичета си извадиха ключ за апартамента и направиха си гривни с буквите от имената си . А моята" най-добра приятелка" ме забрави.Сега ме вика да сме заедно само когато е сама в тях (има лоши спомени) или когато няма с кого да излезе

какво да правя?? Много ми е мъчно,че нищо не е както преди

SonataArctica
09-13-2011, 12:48
Говори с нея.

gummybear
09-13-2011, 12:57
използва те .. това не е приятелка :-o

ysmivka
09-13-2011, 15:18
Може и преди да ти е била приятелка, но в момента /според мен/ не бих я нарекла така. Явно е забравила всичко, което сте преживели заедно, какво си направила за нея и т.н. .. Поговори с нея попитай я защо те игнорира когато е с тях, а те търси когато ги няма, дали изобщо иска да сте приятелки или те използва само.

Tiin
09-13-2011, 15:21
Изпозва те.... Не и се вързвай!

differenTgiirL
09-13-2011, 15:52
на такива мър*и хич не им се вързвай..за нея си просто поредното забавлениЕ^..

Runaway11
09-13-2011, 15:58
Защо не й кажеш това...от отговорът й ще разбереш що за човек е :?

SmilezZz
09-13-2011, 16:25
Не й разрешавай да те използва повече. Не ти е била никаква приятелка , щом веднага те е забравила и за*бала за другите. Игнорираш я и си продължаваш живота без нея.

InloveAgain
09-13-2011, 18:16
Със сигурност ти е мъчно,но не бъди с хора,които само се възползват от теб.Сигурна съм,че има много хора,които биха оценили постъпките,които ти си направила за нея.Но тя явно не е такава :).Затова недей,не ходи след нея.Покажи и ,че не си на повикване,когато няма с кого да излиза,нейн проблем.

badsector
09-14-2011, 11:34
Вероятно просто те използва, но има вероятност и да правят секс заедно, затова да са се привързали толкова.