PDA

View Full Version : Какво да й подаря???



mariii
09-13-2011, 16:24
:) Здравейте! Та направо на темата - след 3 дни една приятелка има рожден ден и не знам какво да й подаря. Искам да съм оригинална а не просто някой парфюм или дрешка бижу....с една дума да не е нещо което всеки подарява! Това не значи да й подарявам скок с парашут!
Претърсих повечето форуми из нета сайтовете но като цяло не ми допаднаха идеите. Мислех си че за краен случай може да й купя някое двд с филм който не е гледала но не знам не ми се струва доста добра идея...
Та ако имате предложение какво може да се купи на момиче на 15 нещо интересно и оригинално споделете!
Може да споделите и интересните подаръци които вие сте правили на приятелка по случай рожден ден! :)

bwef
09-13-2011, 17:14
Може би е малко късно за това, но една ваша снимка в рамка би било добре или ако има любим изпълнител/група може последния им актуален диск, азз като нещо по-нестандартно съм подарявала домашни чехли от тези дето са като кучета една огромни и момичето си ги относи и на другата година искае същит, така, че пробвай с нещо такова.Надявам се да съм помогнала и успех в избирането на подърци : ))

mariii
09-13-2011, 17:27
Може би е малко късно за това, но една ваша снимка в рамка би било добре или ако има любим изпълнител/група може последния им актуален диск, азз като нещо по-нестандартно съм подарявала домашни чехли от тези дето са като кучета една огромни и момичето си ги относи и на другата година искае същит, така, че пробвай с нещо такова.Надявам се да съм помогнала и успех в избирането на подърци : ))

Всъщност ти ми даде една добра идея...сега се замислих за онези магазинчета в които когато дадеш нечия снимка те ти правят магнит пъзел и все такива интересни неща...но се чудя къде в София има такова място? :)

the_best_f
09-13-2011, 22:31
Мисля, че във всяко по-голямо фото предлагат такива услуги. :)
Още нещо - една приятелка беше подарила на друга приятелка за рождения й ден тениска с надпис, измислен от нея (от първата приятелка 8-) ), така че това също е идея. Една най-обикновена тениска с надпис, който ти измислиш и е от сърце. :)

mariii
09-14-2011, 20:19
:-) мееееееееееееееееерси много за бързите отговори дадоха ми една идея страхотна при това и утре отивам да й купя специалния подарък :grin: