PDA

View Full Version : Хари Потър е БОКЛУК



Vagabond
09-13-2011, 18:18
Хари Потър е адски далеч от класики,като ВнП и Междузввздни Войни!КАЗАХ

Ankh
09-13-2011, 18:51
Да!!!
И на мене изобщо не ми харесва.

TheBeatles
09-13-2011, 18:54
Че то въобще някой смее ли да го сравнява с Междузвездни войни и Властелинът на пръстените?

UNITED2
09-13-2011, 19:05
Супер,каза го,сега олекна ли ти ? Изпитваш ли чувство,че все едно летиш,като перушинка ? Чувстваш ли се прекрасно,удовлетворен ли си сега ? :shock:
Дано ... защото каза наистина невероятна глупост,достойно за един БОКЛУК :booooomb:

kyon
09-13-2011, 19:17
Какво толкова виждате в тия междузвездни войни не мога да разбера.

Youudontknowme
09-13-2011, 19:18
нито едно от изброените не ми харесва :lol:

Junieee8
09-13-2011, 21:29
Какво толкова виждате в тия междузвездни войни не мога да разбера.

поредната тъпа момчешка мания това...

Vagabond
09-13-2011, 21:53
Че то въобще някой смее ли да го сравнява с Междузвездни войни и Властелинът на пръстените?
Има и такива индивиди

Vagabond
09-13-2011, 21:54
Какво толкова виждате в тия междузвездни войни не мога да разбера.
:shock: :shock: уоу..

Vagabond
09-13-2011, 21:55
Супер,каза го,сега олекна ли ти ? Изпитваш ли чувство,че все едно летиш,като перушинка ? Чувстваш ли се прекрасно,удовлетворен ли си сега ? :shock:
Дано ... защото каза наистина невероятна глупост,достойно за един БОКЛУК :booooomb:
Хах глупост било :-D Глупост е,че Потър-фенчетата се мешате при големите.А истината е,че Войните и Властелинът са класа на Потър.
Глупост е,че сравнявате Роулинг със най-великият фентъзи автор-бащата на фентъзито-Толкин.Ето това е ГЛУПОСТ!КАЗАХ

qnkata5
09-13-2011, 22:13
Хахах ! Властелиина на пръстенита и междузвездните са си класика на класиката бих казал :) Едни от най - великите филми!

Nikolcheto24
09-13-2011, 23:07
Хаха честно да ви кажа вие сте тъпи.Моля избивайте си комплексите на друго место.Изобщо гледали ли сте и една част на Хари Потър?

TheBeatles
09-13-2011, 23:12
Какво толкова виждате в тия междузвездни войни не мога да разбера.

поредната тъпа момчешка мания това... Леле... Ужас. Първо съм момИче и Междузвездни войни е една незаменима класика, за която може би още не си дорасла... Как можеш въобще да казваш, че Междузвездни войни е тъпа мания? Тъпа мания е Хари Потър. И за онзи по-горе - да, гледала съм Хари Потър и НЕ може по никакъв начин да се сравнява с класики като тези...

П.П. - Сигурно сега всички фенки на Хари Потър ще ме нападнете, а аз нямам никакво намерение да споря с вас, затова повече няма да пиша в темата.

Moerder
09-14-2011, 06:09
Хари Потър никога няма да стигне до Междузвездни воини, ВнП !
Първо му правят прекалено голяма реклама по ТВ, което ви кара да си мислите, че който е против, е сдухан. Ебати простотията е, честно.

cookie_master
09-14-2011, 06:13
Всеки си има вкус. :wink:

Snik4er
09-14-2011, 06:43
Хахах ! Властелиина на пръстенита и междузвездните са си класика на класиката бих казал :) Едни от най - великите филми!

Тая па филми вика :D


@Vagabond, много силни доводи!
:razz: :razz:

Книгите ли си чел, филмите ли си гледал, не знам как ги сравпяш като няма база за сравнение между трите :D .

КАЗАХ!

xXxAngerfisTxXx
09-14-2011, 07:37
Хари Потър е адски далеч от класики,като ВнП и Междузввздни Войни!КАЗАХ
а може ли да се сравнява с Тони Монтана ? :lol:

BrainlessROCKBABY
09-14-2011, 07:42
Какво толкова виждате в тия междузвездни войни не мога да разбера.

NightGuardian
09-14-2011, 08:03
Star Wars с Harry Potter да сравнявате? :-o

Star Wars е величие , една вечна сага! :)

Colouring
09-14-2011, 08:19
На мен пък не ми харесват нито Star Wars,нито Harry Potter.Всеки си има вкус и знае какво да харесва.Изказвания от типа,че някой е недорасъл са тъпи,защото просто хората имат различен вкус. :-|
За Хари Потър не отричам,че има много фенове и го признавам като много гледаема и известна сага(както от филми,така и книги) и доста хора го харесват.. явно има защо!
За Междузвездни войни не мога да го говоря много,защото просто не харесвам такъв тип филми и не мога да ги гледам.Може да е класика в жанра,просто аз не го харесвам.

theuntouchable1
09-14-2011, 08:44
:lol:

BlackSugar
09-14-2011, 09:40
Добре, защо създавате такива теми? Хари Потър бил боклук... Ами това си е твоето мнение. Защо трябва да правиш тема, в която просто да оплюваш книгата / филма без каквито и да било доводи? ОК ясно не те кефи, и мен не ме кефи Междузвездни войни ама не съм тръгнала да го наричам боклук, защото всеки си има право на собствено мнение... Пък и можеше да се спокойно да се изкажеш в другата тема. Тъпо е и само създаваш напрежение между феновете и анти феновете без да има нужда. Всеки си има вкус, а и не съм забелязала хората в другата тема да нападат тези, които не си падат по ХП

Djenka
09-14-2011, 10:11
Добре, защо създавате такива теми? Хари Потър бил боклук... Ами това си е твоето мнение. Защо трябва да правиш тема, в която просто да оплюваш книгата / филма без каквито и да било доводи? ОК ясно не те кефи, и мен не ме кефи Междузвездни войни ама не съм тръгнала да го наричам боклук, защото всеки си има право на собствено мнение... Пък и можеше да се спокойно да се изкажеш в другата тема. Тъпо е и само създаваш напрежение между феновете и анти феновете без да има нужда. Всеки си има вкус, а и не съм забелязала хората в другата тема да нападат тези, които не си падат по ХП

+

:wink:

Vagabond
09-14-2011, 10:26
няма база за сравнение просто,щото от една страна има две велики и вечни класики,а от друга просто поредната тъпа мания,която скоро ще изчезне.
А темата я направих,защото вчера прочетох глупаво мнение,на тъп фен на очилатко,че
-Роулинг била по-велика от......Толкин.Е смях се смях се,ама накрая пък осъзнах,че оня тъпан наистна го мисли.

xxxbrokenhearthxxx
09-14-2011, 10:59
Аз израстнах с "Хари Потър". Толкова много му се кефех, че пусках филма отново и отново :) Дори с децата от квартала си правехме магически пръчки и имахме училище за вълшебства :D беше толкова забавно..

Преди няколко седмици гледах последните две части от поредицата. Мога да кажа само, че книгите са много по-добри.

Не зная ти защо го мразиш, но всеки си има вкус. Например аз пък не харесвам Междузвездни войни :)

EscapeTheWonder
09-14-2011, 12:59
Как може да не харесвате StarWars :shock: :shock: ?! Сериозно ли има хора, които предпочитат Хари Потър хаха да излъгах се изгледах филмите, особено последния тцтц. През цялото време чакаш да видиш какво ще стане и накрая, разбира се, героят Хари ще се жертва, но за да се хареса на "феновете" ще уцелее... Господи това беше толкова отегчително!!! Докато ВнП, хмм нека просто да го кажа - ненадминат е! Замисълът, ефектът, героите всичко е просто изпипано до съвършенство в този филм. Има разни интересни раси(елфите <3-Леголас/Орландо Блум>всички актьори в ХП) а StarWars просто също класика, нещо различно и оригинално, пресъздадено перфектно и те държи в напрежение през цялото време.Джедаи, не магьосници с пръчки от сърце на дракон (ОМГ!!!) и един от злодеите(Драко Малфлой) да реве (ОМГ!!!), а актьорският състав в StarWars като Хайден Кристенсън(най-добрият просто), Натали Портмън това са имена, които са доказани и имат и други филми зад себе си а не като тези в ХП дето това им е единственият известен филм...

Extremescream
09-14-2011, 15:38
Хубаво, тъп е, изказа си мнението.
Само как набута ХП срещи SW не ми е ясно, защото са леееко различни жанрове, но както и да е.
Не те кефи, но поредицата си има много почитатели, сред които и аз, но въпреки това : филмите НЕ СТАВАТ.
Айде сега да пускаме всички теми колко нещо не ни кефи. Не те кефи, не го гледаш.