PDA

View Full Version : Боли ме ! Помощ !



stephaniexx
09-13-2011, 18:36
Здравейте, ще карам направо. Значи от 2-3 дена, когато уринирам усещам една болка, като парене ниско в корема и в края на уретрата, направо умирам..даже и сега като си седя го усещам т`ва парене.. казвайте какво да правя,, имали ли сте подобно нещо и да отида ли на лекар ? :smt085 :smt085

kalpazanka
09-13-2011, 18:48
Заминавай при джипито.

ThisIsMe
09-13-2011, 19:04
Отиваш на лекар!

naksdy
09-13-2011, 19:27
Ъм, цензура?
И аз съм имала, няма да се плашиш ;) Отивай при джипито да ти изпише лекарства и до седмица ще забравиш че е съществувал. Ако не отидеш обаче може да стане хроничен, а това всеки месец да го имаш :? И да знаеш че от самосебе си няма да мине, ще става по-лошо...

Т. 13
kalpazanka

ThisIsMe
09-13-2011, 19:54
naksdy От къде си сигурна,че е цензура?
Не знаеш ли,че съществуват и други видове възпаление на п.п.?
Откажи се от диагнозата,за да не изядеш БАНана.Съвет просто.
Забранено е да се поставят диагнози!Ти хубаво и казваш да отиде на лекар,ама с една такава дума,като "цистит",моментално я обричаш на самолечение.

Т. 13.
kalpazanka

naksdy
09-13-2011, 23:39
Ок де, не съм искала да направя нищо лошо. Иначе едва ли е толкова тъпа, че да вземе да се лекува сама. Аз лично като ми казаха в един форум какво ми е и разрових да видя как стоят нещата и че не се мре един вид от това. Накрая отидох на лекар да ми препише правилните хапчета!

09-14-2011, 01:19
naksdy От къде си сигурна,че е цензура?
Не знаеш ли,че съществуват и други видове възпаление на п.п.?
Откажи се от диагнозата,за да не изядеш БАНана.Съвет просто.
Забранено е да се поставят диагнози!Ти хубаво и казваш да отиде на лекар,ама с една такава дума,като "цeнзура",моментално я обричаш на самолечение.
Тя предположи, не е поставяла сигурни диагнози нито е препоръчвала лекарства.
И да авторке, трябва да отидеш на лекар.

Т. 13
kalpazanka

kalpazanka
09-14-2011, 06:33
Тя предположи, не е поставяла сигурни диагнози нито е препоръчвала лекарства.

След като аз самата не предполагам, не пиша вероятни диагнози и не поставям диагнози, значи можете и вие! Не приемам оправдания!

antoniqqq
09-16-2011, 20:33
Отивай на лекар! :)

mariqangelova
09-16-2011, 20:48
Защо се занимаваш да питаш тук,отивай бързо на лекарр 8)

stephaniexx
09-29-2011, 19:21
и какво на генеколог ли да отида или при личния лекат, и какво ще ми прави.. не съм ходила до сега на генеколог и ме е страх,, пък и да мисля че е ЦИСТИТ : /// : хх

DragonLady
09-29-2011, 20:59
Иди първо при личният ти лекар и той ще те упъти и посъветва най-добре ;)

ledenakrasota
09-29-2011, 21:02
Да не изкарваш камъни от бъбреците или жлъчката? Колкото и тъпо да звучи, защото си и млад човек, такива са симптомите.


Отивай на лекар! С тези неща шега не бива! :)

Vodnokonche
09-30-2011, 13:34
и какво на генеколог ли да отида или при личния лекат, и какво ще ми прави.. не съм ходила до сега на генеколог и ме е страх,, пък и да мисля че е ЦИСТИТ : /// : хх

Мисля, че си за уролог. В ВМА има добри уролози. Така като чета ми прилича или на цистит или на бъбречно-каменна... Но първо си направи изследвания. Една приятелка имаше подобни болежки и от нея знам за тази болест. Тя пиеше профилактично Уронат. Но при теб не е ясно какво е затова изследвай се и после пиши какво е станало

stephaniexx
09-30-2011, 17:30
и какво на генеколог ли да отида или при личния лекат, и какво ще ми прави.. не съм ходила до сега на генеколог и ме е страх,, пък и да мисля че е ЦИСТИТ : /// : хх

Мисля, че си за уролог. В ВМА има добри уролози. Така като чета ми прилича или на цистит или на бъбречно-каменна... Но първо си направи изследвания. Една приятелка имаше подобни болежки и от нея знам за тази болест. Тя пиеше профилактично Уронат. Но при теб не е ясно какво е затова изследвай се и после пиши какво е станало

леле наплашихте ме с тези камъни : Х ама днеска забелязах някакви неща в урината си, но не съм мн сигурна може и да ми се е привидяло

09-30-2011, 19:31
и какво на генеколог ли да отида или при личния лекат, и какво ще ми прави.. не съм ходила до сега на генеколог и ме е страх,, пък и да мисля че е ЦИСТИТ : /// : хх

Мисля, че си за уролог. В ВМА има добри уролози. Така като чета ми прилича или на цистит или на бъбречно-каменна... Но първо си направи изследвания. Една приятелка имаше подобни болежки и от нея знам за тази болест. Тя пиеше профилактично Уронат. Но при теб не е ясно какво е затова изследвай се и после пиши какво е станало

леле наплашихте ме с тези камъни : Х ама днеска забелязах някакви неща в урината си, но не съм мн сигурна може и да ми се е привидяло
Едва ли ще те прати на гинеколог. Аз като имах такива проблеми просто ми изписа разни лекарства, промивки, чайове и ме прати вкъщи.

sapphire5
10-01-2011, 07:33
Лекар.