PDA

View Full Version : Никога отгоре



manichi
09-13-2011, 23:12
Е па сигурно много пъти сте го чували т'ва или сега ще ми се посмеете но нормално ли е при секс никога на не искаш да си отгоре ... ?

т.7
krem4et0

naksdy
09-13-2011, 23:25
Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало... 8-)

TheGuardian01
09-14-2011, 07:42
Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало... 8-)
Хаха, колежке, не така грубо де :razz: :razz:
По темата : Ако си момиче, ми е много странно да си представя, да не искаш НИКОГА да си отгоре. От личен опит казвам , че за момичето "ездачката" е страшен кеф 8) 8) . Ако си момче... си пълен идиот 8-) 8-) :-) :-)

Gerityyy08
09-14-2011, 07:53
Хубаво е отгоре. Всеки с предпочитанията си. Не може да кажеш на някой, че е тъп, защото нещо не му харесва :P

Anja
09-14-2011, 08:31
Къв пол си?

sapphire5
09-14-2011, 08:52
Всеки с предпочитанията си.

точно и ясно. (:

blind3
09-14-2011, 10:03
Въпрос на вкус :)
Но все пак ако момчето винаги е отгоре, а момичето отдолу, все по някое време ще ви стане скучно и еднообразно.

Shturrrche88
09-14-2011, 10:11
Аз съм жена и не ми е удобно аз да съм отгоре...За това и отбягвам...

evilsoul92
09-14-2011, 10:34
И аз съм жена и не ми е удобно да съм отгоре, НО го правя заради моя, защото на него му харесва и за да са в ред нещата е добре и двете страни да правят компромиси във всяко едно отношение от връзката си! :) :) :)

П.П. Пък и наистина става скуууука по някое време, ако не се разнообразяват позите и пособите (подчертавам дебело последното)! ;)

09-14-2011, 10:50
Отгоре е яко..Но..Знам ли..Не е за всеки..

badsector
09-14-2011, 10:51
Мен не ме кефи да ме яздат, приятелката ми също не обича да е отгоре, затова и много рядко го правим така. Въпрос и на физиология до някаква степен, при всеки е различно.

manichi
09-14-2011, 11:42
момиче съм ! Незнам просто не ме кефи нещо пък и не ми е много яко там ... пък и може би и понеже много отбягвам т'ва и вече даже нз и какво точно се прави :Д ... преди с бившия ми обужавах да съм отгоре но сега нее ... нз може би защото и обужавах и да го правим в колата пък там се досещате как е .. а този нямаме такива екстри само едно леглоо и разни бани мивкииии :( :oops:

09-14-2011, 11:47
момиче съм ! Незнам просто не ме кефи нещо пък и не ми е много яко там ... пък и може би и понеже много отбягвам т'ва и вече даже нз и какво точно се прави :Д ... преди с бившия ми обужавах да съм отгоре но сега нее ... нз може би защото и обужавах и да го правим в колата пък там се досещате как е .. а този нямаме такива екстри само едно леглоо и разни бани мивкииии :( :oops:
Мивки..??? :D

Linns
09-14-2011, 15:45
Аз съм жена и не ми е удобно аз да съм отгоре...За това и отбягвам...
Същото и при мен..

mariqangelova
09-16-2011, 21:33
нормално е :) :)

marilyn
09-16-2011, 21:35
Еми всеки си има вкус. Аз много обичам да съм отгоре, но това си е мое мнение. Щом не те кефи има доста други пози, които можете да пробвате.

anonymous708973
09-17-2011, 07:34
Въпрос и на физиология до някаква степен

В смисъл?

badsector
09-17-2011, 12:47
В смисъл, че на едни им влиза удобно и приятно, когато са отгоре, а дргу ги притиска някъде и го боли, примерно. Някои имат здрави мускули на краката и могат с часове да се лашкат отгоре, като си го наместват както им харесва. Някой не го могат това и се уморяват за 2 минути. А пък мъжете не могат да се надървят максимално, когато са легнали и са им са различна кривина *****.. ей такива неща.
Цензура
krem4et0

krem4et0
09-17-2011, 15:15
badsector, малко самоцензура да си наложиш, а?

Не мога да издържам дълго време да съм отгоре. Под дълго разбирай повече от 5 минути. Ако съм на стол-ок, но на легло....трудна работа.
А друга причина може да е притеснението, че така си по-открита или, че се срамуваш като цяло...

disparate
09-17-2011, 15:40
според мен трябва да има разнообразие и баланс, колкото съм слушала изповедите на познатите ми, този който е отгоре е водещия , а трябва да се полагат някакви усилия... в принос за удоволствието :P

badsector
09-17-2011, 16:18
badsector, малко самоцензура да си наложиш, а?...
Форумът има автоматична цензура. Тъй като той е висшето тяло, важат неговите критерии какво трябва и не трябва да се цензурира. Нормално е да не споря с него и да се доверявам, че той ще свърши необходимата работа.
п.п. И в крайна сметка цензурата е субективна. Как реши точно моите думи да цензурираш, след като 90% от участниците във форума говорят открито за секс, чукане, клатене, как се ебат и т.н.?

Shia
09-17-2011, 18:01
Обичам я,но краката ми след 5мин. ми парят от болка,много мускули иска.

buzanka1
09-17-2011, 18:19
Аз съм жена и не ми е удобно аз да съм отгоре...За това и отбягвам... е да но ако ти само лежиш и нищо не правиш той ще спре когато на него му стане хубаво или като се измори.. секса е за двама..

gabsit000
09-17-2011, 19:27
на мен отгоре ми е любимата поза :D:D:D

gabsit000
09-17-2011, 19:28
на мен отгоре ми е любимата поза :D:D:D

Inn0cenCe
09-17-2011, 20:52
Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало... 8-)
Хаха, колежке, не така грубо де :razz: :razz:
По темата : Ако си момиче, ми е много странно да си представя, да не искаш НИКОГА да си отгоре. От личен опит казвам , че за момичето "ездачката" е страшен кеф 8) 8) . Ако си момче... си пълен идиот 8-) 8-) :-) :-)

Ох, да съм отгоре си ми е супер. А при момчетата - не знам. На някой им харесва, на друг - не. На приятелят ми му доставя огромно удоволствие да бъде върху мен.

NoMore
09-17-2011, 21:03
И аз обичам да съм отгоре... мисля, че повечето, които не им харесва позата е просто защото се притесняват дали се справят добре... разбира се има изключения, но повечето са така. Ако постоянно отказваш да си отгоре, защото се притесняваш, спри и пробвай по често и ще видиш, че ще ти хареса.

kremen4eto
09-18-2011, 06:07
Преди едва издържах 5 минути отгоре - започваха да ме болят краката. Но ми харесва аз да контролирам нещата и неговите ръце да са напълно свободни, така че свикнах и сега мога да се клатя и половин час отгоре без проблем. Пък като ми е мнооооого хубаво, кой ти мисли за болка ... Нали на другия ден трябва да имаш мускулна треска да ти напомня за страхотната нощ :D

bubblef93
09-18-2011, 06:19
Всеки с предпочитанията си.

точно и ясно. (:
+1

Freakylol
09-18-2011, 07:47
Моята приятелка пък имам чувството, че само отгоре може да си седи, много и харесва

GreenFairy
09-19-2011, 04:46
Харесва ми чувството за контрол и го правя от време на време. Но като цяло не ми е много лючимо защото много бързо се изморявам :D За това предпочитам той да е по-активен, освен това той успява да постигне по-голяма скорост. :-D

GetsugayaDAN
09-19-2011, 04:49
Еми понякога е или защото си супер инат или защото си невъзможен мързел и инат. Или различен вкус към това (което смятам, че като варянт има много малак шанс)

edDinstVenNa
09-19-2011, 06:05
мен много ми харесва да съм отгоре :P ама енормално на някой да нне му харесва :)

IncendiaSanctus
09-19-2011, 09:41
Бреееей, за 2-3 минути се изморявали... Моята приятелка по 15-ина минути изкарва поне отгоре, харесва и, даже така свършва най-лесно, след което се строполява много сладко върху мен... Изобщо, и на мен ми е сред любимите пози...

annonimnna
09-19-2011, 22:16
И аз никога не искам.
Не ме устройва нещо, не ми е удобно 8-)

mrazqkindergarten
09-19-2011, 23:12
Е кое му е ненормалното?Всеки с предпочитанията си.

Shizaya
09-20-2011, 02:19
Е кое му е ненормалното?Всеки с предпочитанията си.
+1

Darinella
09-20-2011, 19:02
Всеки с предпочитанията си. Това е нещо индивидуално. :)

theseveredgarden
09-20-2011, 19:06
Е то може да се разнообразяват позите и по друг начин.
Да не би да са само две - отгоре и отдолу? хахахах :lol:

Иначе и аз не обичам отгоре.
Пък и ... по голямата част от "работата" пак си остава за мъжа =)
Така че все тая.
Друго си е с крака на раменете хихихи

09-20-2011, 19:07
Е то може да се разнообразяват позите и по друг начин.
Да не би да са само две - отгоре и отдолу? хахахах :lol:

Иначе и аз не обичам отгоре.
Пък и ... по голямата част от "работата" пак си остава за мъжа =)
Така че все тая.
Друго си е с крака на раменете хихихи
Защо да си остава за мъжа? :-o

theseveredgarden
09-20-2011, 19:20
Щот той е човека с пишката. Ако ме разбираш...

09-20-2011, 21:21
Щот той е човека с пишката. Ако ме разбираш...
Е, и? Аз съм човека с п*тката, ако ме разбираш. :lol:

fenkaaa
09-20-2011, 22:30
Всеки си има предпочитания,някои харесват да са отгоре,други пък не харесват.. кое му е НЕнормалното? :)

Cassidy
09-20-2011, 22:44
Аз никога не съм харесвала да съм отгоре .. освен, ако не съм легнала в/у него, но изправена ъпсурт много ми е неудобно и ме боли .. :(

theseveredgarden
09-21-2011, 05:49
Щот той е човека с пишката. Ако ме разбираш...
Е, и? Аз съм човека с п*тката, ако ме разбираш. :lol:

И?
Ще го наебеш с путка ли? :lol:

anonymous708973
09-21-2011, 06:08
Щот той е човека с пишката. Ако ме разбираш...
Е, и? Аз съм човека с п*тката, ако ме разбираш. :lol:

Добро, добро :lol:

theseveredgarden
09-21-2011, 06:16
Щот той е човека с пишката. Ако ме разбираш...
Е, и? Аз съм човека с п*тката, ако ме разбираш. :lol:

Добро, добро :lol:

Супер вълнуващо даже.

IncendiaSanctus
09-21-2011, 09:22
tl;dr

Абе, защо пък мъжа да трябва да върши цялата работа в секса ? Не правите ли и двамата, че той да върши всичко ? Е**ти логиката имате, като сте "пуснали" на някой, и дай вече да легнем, да си разтворим краката, и толкоз, повече от нас нищичко друго не се изисква, самия факт че му пускаме трябва да е достатъчно... Аз пък съм на мнение, че и двамата трябва да полагат усилия, все пак не само мъжа получава някакво удоволствие, нали ? Аз ако някога попадна на някоя, дето ще ми седи като надуваема кукла, направо ще спра...

liliii
09-21-2011, 10:35
Аз никога не съм харесвала да съм отгоре .. освен, ако не съм легнала в/у него, но изправена ъпсурт много ми е неудобно и ме боли .. :( +1

Bozichko
09-21-2011, 11:23
tl;dr

Абе, защо пък мъжа да трябва да върши цялата работа в секса ? Не правите ли и двамата, че той да върши всичко ? Е**ти логиката имате, като сте "пуснали" на някой, и дай вече да легнем, да си разтворим краката, и толкоз, повече от нас нищичко друго не се изисква, самия факт че му пускаме трябва да е достатъчно... Аз пък съм на мнение, че и двамата трябва да полагат усилия, все пак не само мъжа получава някакво удоволствие, нали ? Аз ако някога попадна на някоя, дето ще ми седи като надуваема кукла, направо ще спра...

Абсолютно! Лошото е, че маса момичета са с тази "идея" и го практикуват. А още по-смотаното е, че има момчета/мъже, които търсят точно това. Аз лично имах такава приятелка, като дойде "дългоочаквания" момент и тя направи точно това, дигнах си гащите и си тръгнах. За яко загоряло момче сигурно и само да я види в леглото си ще е достатъчно, ама иначе бахти... Ми ще ме извинявате, ама секса се прави от 2ма души, чекията ще е по-добра от момиче, което само си е отворило краката и нищо повече...

deni15
09-21-2011, 11:56
Aз съм жена и мразя да съм отгоре.Най ми харесва мисионерската,но и на задна не е зле 8-)

VITO
09-21-2011, 22:24
Фк

09-21-2011, 23:11
tl;dr

Абе, защо пък мъжа да трябва да върши цялата работа в секса ? Не правите ли и двамата, че той да върши всичко ? Е**ти логиката имате, като сте "пуснали" на някой, и дай вече да легнем, да си разтворим краката, и толкоз, повече от нас нищичко друго не се изисква, самия факт че му пускаме трябва да е достатъчно... Аз пък съм на мнение, че и двамата трябва да полагат усилия, все пак не само мъжа получава някакво удоволствие, нали ? Аз ако някога попадна на някоя, дето ще ми седи като надуваема кукла, направо ще спра...
Дам, а аз не мога да разбера как и двамата ще получат взаимно удоволствие, когато само единия е активен..Ноо това е друга тема...

theseveredgarden
09-22-2011, 06:08
tl;dr

Абе, защо пък мъжа да трябва да върши цялата работа в секса ? Не правите ли и двамата, че той да върши всичко ? Е**ти логиката имате, като сте "пуснали" на някой, и дай вече да легнем, да си разтворим краката, и толкоз, повече от нас нищичко друго не се изисква, самия факт че му пускаме трябва да е достатъчно... Аз пък съм на мнение, че и двамата трябва да полагат усилия, все пак не само мъжа получава някакво удоволствие, нали ? Аз ако някога попадна на някоя, дето ще ми седи като надуваема кукла, направо ще спра...

Абе вие в тоя форум имам чувството, че понеже ви е супер тъпо и си измисляте някви неща, които всъщност хората не са казали и почвате да си разсъждавате по тях и да се пените вече...
Да не чувате гласова, ебати? :-o



Дам, а аз не мога да разбера как и двамата ще получат взаимно удоволствие, когато само единия е активен..Ноо това е друга тема...

А тебе те знаем вече - ти си на 17, но още не си полово съзряла, въпреки, че ти е дошло и имаш травмирано детство + че си специалистка по всичко... :lol:

SisiStrange
09-22-2011, 06:40
tl;dr

Абе, защо пък мъжа да трябва да върши цялата работа в секса ? Не правите ли и двамата, че той да върши всичко ? Е**ти логиката имате, като сте "пуснали" на някой, и дай вече да легнем, да си разтворим краката, и толкоз, повече от нас нищичко друго не се изисква, самия факт че му пускаме трябва да е достатъчно... Аз пък съм на мнение, че и двамата трябва да полагат усилия, все пак не само мъжа получава някакво удоволствие, нали ? Аз ако някога попадна на някоя, дето ще ми седи като надуваема кукла, направо ще спра...

Абсолютно! Лошото е, че маса момичета са с тази "идея" и го практикуват. А още по-смотаното е, че има момчета/мъже, които търсят точно това. Аз лично имах такава приятелка, като дойде "дългоочаквания" момент и тя направи точно това, дигнах си гащите и си тръгнах. За яко загоряло момче сигурно и само да я види в леглото си ще е достатъчно, ама иначе бахти... Ми ще ме извинявате, ама секса се прави от 2ма души, чекията ще е по-добра от момиче, което само си е отворило краката и нищо повече...
Аааа, не са маса момичета. Няколко изключения са общо взето.
По темата: обичам отгоре. Много е яко да си скачкам. А за тези, които ги болят краката: сложете си гаджето да седне на някой стол и с гръб отгоре пак върху него. Така дъълго може да си подскачате, защото не са ви толкова свити колената и е по-удобно. :wink:

SlowDownBaby
09-22-2011, 06:56
Не обичам...нито удоволствието е толкова голямо колкото когато той е активен,нито ми е удобна самата поза,да не говорим,че и мен ме болят супер много краката и за 10 минути не си ги усещам :? Но го правя,защото както казахте трябва да има разнообразие,а не само той да върши цялата работа. :)

beceraful
09-22-2011, 07:21
Не обичам...нито удоволствието е толкова голямо колкото когато той е активен,нито ми е удобна самата поза,да не говорим,че и мен ме болят супер много краката и за 10 минути не си ги усещам :? Но го правя,защото както казахте трябва да има разнообразие,а не само той да върши цялата работа. :)

Какво ли е чувството момиче да е отгоре като е вкаран половия член в нея честно каэано неэнам эащото не съм правил секс никога

И като чуя думата подскачане в поэа жена върху мъж и направо немога да си го представя когато и моето време дойде

09-22-2011, 08:35
Дам, а аз не мога да разбера как и двамата ще получат взаимно удоволствие, когато само единия е активен..Ноо това е друга тема...

А тебе те знаем вече - ти си на 17, но още не си полово съзряла, въпреки, че ти е дошло и имаш травмирано детство + че си специалистка по всичко... :lol:
:lol:

Компетенцийо, правила си секс 2 пъти в живота ти и вече изказваме мнение и обсъждаме потребителите. Айде трай си и не се заяждай. Разбирам да беше някакво лапе да с имаше оправдание, че си малка комплексарка. Ама не си. Така че стягай се и не се заяждай с другите. Защото най-малкото всяко твое мнение е пълна глупост и нищо общо с реалността.

insane7
09-22-2011, 10:31
Предпочитам той да си е отгоре или някакви други пози, но и аз се качвам върху него често за разнообразие и защото на него му харесва.
А като ме прихване едно .. отвътре си ми идва само аз да водя парада. 8-)

Shturrrche88
09-22-2011, 10:41
Сега като се замислих, има една вариация на тая поза, която ни е удобна и на двамата...
http://www.cosmopolitan.bg/uploads/middleImage/file2211.png?1229597214354
По-удобно е, когато и той е леко повдигнат, а не изцяло легнал...направо такива крампи получавам в прасците, че ми се плаче...

theseveredgarden
09-22-2011, 17:44
Дам, а аз не мога да разбера как и двамата ще получат взаимно удоволствие, когато само единия е активен..Ноо това е друга тема...

А тебе те знаем вече - ти си на 17, но още не си полово съзряла, въпреки, че ти е дошло и имаш травмирано детство + че си специалистка по всичко... :lol:
:lol:

Компетенцийо, правила си секс 2 пъти в живота ти и вече изказваме мнение и обсъждаме потребителите. Айде трай си и не се заяждай. Разбирам да беше някакво лапе да с имаше оправдание, че си малка комплексарка. Ама не си. Така че стягай се и не се заяждай с другите. Защото най-малкото всяко твое мнение е пълна глупост и нищо общо с реалността.

Хахахахаха. Душко, аз колкото секс съм правила, ти не си и сънувала! =)

09-22-2011, 21:38
Дам, а аз не мога да разбера как и двамата ще получат взаимно удоволствие, когато само единия е активен..Ноо това е друга тема...

А тебе те знаем вече - ти си на 17, но още не си полово съзряла, въпреки, че ти е дошло и имаш травмирано детство + че си специалистка по всичко... :lol:
:lol:

Компетенцийо, правила си секс 2 пъти в живота ти и вече изказваме мнение и обсъждаме потребителите. Айде трай си и не се заяждай. Разбирам да беше някакво лапе да с имаше оправдание, че си малка комплексарка. Ама не си. Така че стягай се и не се заяждай с другите. Защото най-малкото всяко твое мнение е пълна глупост и нищо общо с реалността.

Хахахахаха. Душко, аз колкото секс съм правила, ти не си и сънувала! =)
Предпочитам и да не сънувам колко секс си правила =)

theseveredgarden
09-23-2011, 05:06
Предпочитам и да не сънувам колко секс си правила =)
Малиии, ибах му мамата как ме затапи... 8-)