PDA

View Full Version : Така ли е?



BrainlessROCKBABY
09-14-2011, 08:15
''Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда.
Той има характер и принципи, опънати като струните на цигулка Страдивариус. Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло. Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов!"

~Go.Be.Love (http://www.facebook.com/Go.Be.Love)

NomNomNom
09-14-2011, 08:19
Някаква глупост, написана със силни по значение думи , от които се впечатлявате.

LeprikonA
09-14-2011, 08:55
[quote="BrainlessROCKBABY"]''Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло.


мм, тук ме отказа. и не, не мисля, че е така.

BloodRunsCold
09-14-2011, 08:59
Що бе? Фешъните вижте ги какви са яки мъжаги.

Luidgie
09-14-2011, 09:04
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

stefinkaa7
09-14-2011, 10:11
Някаква глупост, написана със силни по значение думи , от които се впечатлявате.

+1 :)

elysunny
09-14-2011, 10:33
[i]''Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда.


спрях да чета, досега четох предишната тема за прекрасното момче, което май е ром и за тва ще го зарязват

badsector
09-14-2011, 10:36
Има нещо вярно, но за по-голямата част съм съгласен с мнението на @NomNomNom.

fenasf
09-14-2011, 10:39
Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. Той има пари.

NomNomNom
09-14-2011, 10:40
Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. Той има пари.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





Най-точно казано !!!!!

djipsito
09-14-2011, 12:27
[quote=BrainlessROCKBABY]''Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло.


мм, тук ме отказа. и не, не мисля, че е така.

И аз не мисля, че е така.... Защо да е истински мъж някой, който иска да те промени... ? Истинския мъж не оценява ли жената, каквато е ?

xoxi
09-14-2011, 12:29
Ако това е истинският мъж, надявам се никога да не срещам такъв.

Shturrrche88
09-14-2011, 12:42
По принцип много мразя такива лигни, но искам да отбележа нещо.
Май повечето хора не са вникнали в смисъла на написаното и го виждат само буквално, без да четат "между редовете"...
"Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. "
Май повечето хора го разбират като: наистина няма значение как изглежда, което е абсурдно, защото всеки гледа външността.
Мда, ама не. По-скоро се има предвид, ако си се влюбил в онова вътрешното му Аз, което те е грабнало и запленило, няма значение дали е рус или чернокос, със сини/зелени/кафяви или черни очи, дали има или няма брада, дали носът му е леко крив, или е прав, или е чип. Ти виждаш по-скоро вътрешното му лице, отколкото външното!

" Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло"
Повечето жени виждат в тази реплика описание на мъж, който ще се появи и ще иска да промени цялостното им мислене и мироглед...цъ, девойки, цъ.
Това "ще те промени изцяло" означава, че този човек ще преобърне твоето вътршно аз. Ще те направи по-добра, по-силна, по-раздаваща се, по-обичаща и възприемчива. И няма да го направи на сила, а ти сама ще поискаш да се промениш. => "Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов!" Ей го на, описанието на промяната.
Научете се да вниквате малко повече в написаното, дори да ви звучи като "глупост, написана със силни по значение думи".
Това описание на МЪЖЪТ, трябва да се почувства.
Надявам се поне една жена/девойка да вникне в това, което написах аз, преди да се излее каква простотия е...
Мерси ;)
п.с -това определение не е мое, да не си помислите, че си защитавам творбата :D

anonymous708973
09-14-2011, 12:45
Един човек, дето си направи труда да помисли малко над написаното. Браво, Щурчо. :)

SmilezZz
09-14-2011, 13:03
Пълни глупости.

Chacho
09-14-2011, 13:09
Който иска, да хейтва. На някои ни е идеология.

imaginemoi
09-14-2011, 13:09
По принцип много мразя такива лигни, но искам да отбележа нещо.
Май повечето хора не са вникнали в смисъла на написаното и го виждат само буквално, без да четат "между редовете"...
"Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. "
Май повечето хора го разбират като: наистина няма значение как изглежда, което е абсурдно, защото всеки гледа външността.
Мда, ама не. По-скоро се има предвид, ако си се влюбил в онова вътрешното му Аз, което те е грабнало и запленило, няма значение дали е рус или чернокос, със сини/зелени/кафяви или черни очи, дали има или няма брада, дали носът му е леко крив, или е прав, или е чип. Ти виждаш по-скоро вътрешното му лице, отколкото външното!

" Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло"
Повечето жени виждат в тази реплика описание на мъж, който ще се появи и ще иска да промени цялостното им мислене и мироглед...цъ, девойки, цъ.
Това "ще те промени изцяло" означава, че този човек ще преобърне твоето вътршно аз. Ще те направи по-добра, по-силна, по-раздаваща се, по-обичаща и възприемчива. И няма да го направи на сила, а ти сама ще поискаш да се промениш. => "Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов!" Ей го на, описанието на промяната.
Научете се да вниквате малко повече в написаното, дори да ви звучи като "глупост, написана със силни по значение думи".
Това описание на МЪЖЪТ, трябва да се почувства.
Надявам се поне една жена/девойка да вникне в това, което написах аз, преди да се излее каква простотия е...
Мерси ;)
п.с -това определение не е мое, да не си помислите, че си защитавам творбата :D




Абсолютно съм съгласна с това мнение! Така искам да срещна такъв мъж.....да съм пристрастена към него, към неговата сила да ме променя..... ама тва май се среща само по филмите.....

copydeck
09-14-2011, 13:25
Някаква глупост, написана със силни по значение думи , от които се впечатлявате.
http://media.tumblr.com/tumblr_ledg9zl3QZ1qdlkgg.gif

Shturrrche88
09-14-2011, 13:28
Абсолютно съм съгласна с това мнение! Така искам да срещна такъв мъж.....да съм пристрастена към него, към неговата сила да ме променя..... ама тва май се среща само по филмите.....
Не е задължително. Има истински хора.
Не искам да звучи все едно се хваля (наистина), но моят мъж е точно такъв. Но ми трябваше време и постоянство, че да го разбера. Това не е нещо, което се вижда от раз, когато се запознаеш с един човек.
За да осъзнаеш самия ти, че ти се е променило вътрешното душевно състояние към по-добро, се изисква време.
Така, че не се сдухвай, някой ден ще срещнеш човек, който да разтърси вътрешния ти свят за добро.

gabsit000
09-14-2011, 13:39
за всяка жена..идеала за мъж е различен..

Chacho
09-14-2011, 13:42
за всяка жена..идеала за мъж е различен..

Продължавай... да си го повтаряш...

Shturrrche88
09-14-2011, 13:45
за всяка жена..идеала за мъж е различен..

Продължавай... да си го повтаряш...
Реално всяка жена иска едно и също от един мъж (или идеала й за мъж се припокрива с този на 90% от жените), но използва различни думи, за да го опише....

Chacho
09-14-2011, 13:47
Може да сме 21 век и равноправни, но животинските инстинкти ще има да ги изкореняваме още много дълго време.

Shturrrche88
09-14-2011, 13:50
Може да сме 21 век и равноправни, но животинските инстинкти ще има да ги изкореняваме още много дълго време.
Ама то не е до инстинкти само. Замисли се. Не ти ли е втръснало да четеш коментара "искам мъж, който да ме обича и уважава, да ме приема такава, каквато съм, не въпреки недостатъците ми, а заради тях. Да е силен и да се грижи за мен, да ме глези...бла, бла, бла".... :D :D :D
Само, че това изречение е най-простото. Обикновено се набутват суперлативи и други думички и прочие и прочие..., но концепцията е същата.

copydeck
09-14-2011, 13:51
Хората сме еднакви.

Chacho
09-14-2011, 13:53
Може да сме 21 век и равноправни, но животинските инстинкти ще има да ги изкореняваме още много дълго време.
Ама то не е до инстинкти само. Замисли се. Не ти ли е втръснало да четеш коментара "искам мъж, който да ме обича и уважава, да ме приема такава, каквато съм, не въпреки недостатъците ми, а заради тях. Да е силен и да се грижи за мен, да ме глези...бла, бла, бла".... :D :D :D
Само, че това изречение е най-простото. Обикновено се набутват суперлативи и други думички и прочие и прочие..., но концепцията е същата.

Мда. Забелязал съм, че повечето хора, които дават различни мнения, са много често неясни с желанията си.

И copydeck, в много отношения сме.

copydeck
09-14-2011, 13:55
И copydeck, в много отношения сме.
:)

reni7o0o
09-14-2011, 15:42
По принцип много мразя такива лигни, но искам да отбележа нещо.
Май повечето хора не са вникнали в смисъла на написаното и го виждат само буквално, без да четат "между редовете"...
"Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. "
Май повечето хора го разбират като: наистина няма значение как изглежда, което е абсурдно, защото всеки гледа външността.
Мда, ама не. По-скоро се има предвид, ако си се влюбил в онова вътрешното му Аз, което те е грабнало и запленило, няма значение дали е рус или чернокос, със сини/зелени/кафяви или черни очи, дали има или няма брада, дали носът му е леко крив, или е прав, или е чип. Ти виждаш по-скоро вътрешното му лице, отколкото външното!

" Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло"
Повечето жени виждат в тази реплика описание на мъж, който ще се появи и ще иска да промени цялостното им мислене и мироглед...цъ, девойки, цъ.
Това "ще те промени изцяло" означава, че този човек ще преобърне твоето вътршно аз. Ще те направи по-добра, по-силна, по-раздаваща се, по-обичаща и възприемчива. И няма да го направи на сила, а ти сама ще поискаш да се промениш. => "Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов!" Ей го на, описанието на промяната.
Научете се да вниквате малко повече в написаното, дори да ви звучи като "глупост, написана със силни по значение думи".
Това описание на МЪЖЪТ, трябва да се почувства.
Надявам се поне една жена/девойка да вникне в това, което написах аз, преди да се излее каква простотия е...
Мерси ;)
п.с -това определение не е мое, да не си помислите, че си защитавам творбата :D




Абсолютно съм съгласна с това мнение! Така искам да срещна такъв мъж.....да съм пристрастена към него, към неговата сила да ме променя..... ама тва май се среща само по филмите.....


Аз също съм съгласна :) И скоро срещнах точно такъв човек. Прави ме по-добра. Кара ме да се усмихвам. Мислех си преди, че съм се влюбвала но май не е било точно така. Този път всичко е истинско, красиво, няма го напрежението. Забравям всичко и вскички и сме просто АЗ и ТОЙ. За първи път изразявам чувствата си без да се замисля, без да се притеснявам и без да се съмнявам. :smt007

JuStElly
09-14-2011, 23:38
По принцип много мразя такива лигни, но искам да отбележа нещо.
Май повечето хора не са вникнали в смисъла на написаното и го виждат само буквално, без да четат "между редовете"...
"Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. "
Май повечето хора го разбират като: наистина няма значение как изглежда, което е абсурдно, защото всеки гледа външността.
Мда, ама не. По-скоро се има предвид, ако си се влюбил в онова вътрешното му Аз, което те е грабнало и запленило, няма значение дали е рус или чернокос, със сини/зелени/кафяви или черни очи, дали има или няма брада, дали носът му е леко крив, или е прав, или е чип. Ти виждаш по-скоро вътрешното му лице, отколкото външното!

" Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло"
Повечето жени виждат в тази реплика описание на мъж, който ще се появи и ще иска да промени цялостното им мислене и мироглед...цъ, девойки, цъ.
Това "ще те промени изцяло" означава, че този човек ще преобърне твоето вътршно аз. Ще те направи по-добра, по-силна, по-раздаваща се, по-обичаща и възприемчива. И няма да го направи на сила, а ти сама ще поискаш да се промениш. => "Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов!" Ей го на, описанието на промяната.
Научете се да вниквате малко повече в написаното, дори да ви звучи като "глупост, написана със силни по значение думи".
Това описание на МЪЖЪТ, трябва да се почувства.
Надявам се поне една жена/девойка да вникне в това, което написах аз, преди да се излее каква простотия е...
Мерси ;)
п.с -това определение не е мое, да не си помислите, че си защитавам творбата :D



Взе ми думите от устата.. :)