PDA

View Full Version : Продължаване след свършване?



milenna3
09-14-2011, 12:31
С приятеля ми сме заедно от около 2 години и най-накрая решихме да опитаме от така прочутия анален секс.

Чела съм доста на тази тема, както съм и обсъждала с приятелки, и исках всичко да мине добре, затова минах през нужните приготовления(клизма). Не знам дали беше наложително, но исках да се подсигуря и да бъда по-отпусната, пък и възможно най-чиста.

Разгорещихме се и преминахме към акта. В началото ми беше някак странно, започнахме в мисионерската поза. Продължихме много бавно и с много лубрикант, а той беше изключително нежен и правеше съвсем леки тласъци, докато накрая пенисът му 'сам' влезе, като аз не усетих никаква болка, единствено се почувствах много странно. Не ми беше приятно, може би не се бях отпуснала достатъчно, но след като се разгорещихме малко и сменихме 2 пози ми стана много приятно.

Накрая аз го бях яхнала с лице към него като само аз бях активната и си избирах темпото. Той ми каза, че скоро ще свърши и аз забързах темпото. Моментът дойде - започнах да усещам как членът му започна да пулсира и да ме изпълва с течност. В същото време той ме стисна за външната част на бедрата и ми каза да не спирам. Той бе свършил в дупето ми, а ние продължавахме все така жизнено все едно тъкмо сме започнало, докато спермата беше по целият му член и по моето дупе. Това ни възбуди ужасно много и след около 10 минути тои свърши за втори път вътре в мен и този път спряхме и легнахме на леглото, гледайки в тавана около 10 минути, не казвайки нищо. Бяхме изпотени и задъхани, а нощта бе толкова приятна.

Случвало ли се е на някого от вас подобно нещо? Продължане на секса след свършване вътре(отпред или отзад)? На мен ми се случи за първи и усещането беше невероятно, също така и аналният секс ми беше за първи път и двете неща на едно ми бяха нови. Може би е повече на психическа основа, но беше голямо изживяване за мен.

Съжалявам, ако съм го написала прекалено дълго и по-описателно, но просто се отнесох.

fenkaaa
09-14-2011, 12:40
Еми май не 8-)

DragonLady
09-14-2011, 12:44
Добре сте си изкарали а :D 8-)

Иначе, на мен не ми се е случвало нещо подобно ( просто на мъж вяра нямам и рядко го правя без ).

Eclipsercho
09-14-2011, 13:23
Приятелката ми е на ОК, та си го правим редовно (вагинално).. Свършвам в нея и продължавам директно.. Рекорда (за сега :oops: ) е три пъти без да го вадя.. 8-) :-|

Shturrrche88
09-14-2011, 13:36
Правила съм го няколко пъти, на скоро беше последния път. Много приятно изживяване ;)

milenna3
09-14-2011, 17:19
Досега никога не е продължавал директно след свършване, винаги е имало почивка, макар и малка, но ми сподели, че само мисълта за анален секс го побърквала и му било прекалено хубаво.

Толкова ли обича мъжката част аналния секс или я има тази страст просто в началото, бивайки 'забранен плод'?

badsector
09-14-2011, 17:49
...Толкова ли обича мъжката част аналния секс...?
Да.

Anja
09-14-2011, 19:11
Тва тука стана като spodeli.

DragonLady
09-14-2011, 19:18
Тва тука стана като spodeli.

Ха-ха има нещо такова :D

whiteterror
09-14-2011, 20:46
Тая дупка що не я ползвате само по предназначение? Никога не съм, пък и не бих, е*** някоя в г*** :o

Loooooser
09-14-2011, 21:03
Тая дупка що не я ползвате само по предназначение? Никога не съм, пък и не бих, е*** някоя в г*** :o
И устата е за ядене .. :D

aiaotwinx
09-14-2011, 21:24
Тая дупка що не я ползвате само по предназначение? Никога не съм, пък и не бих, е*** някоя в г*** :o
И устата е за ядене .. :D


++++ :grin: :grin: иначе по темата и на мен ми се е случвало няколко пъти

Loooooser
09-14-2011, 21:29
Доста интересно.. ще опитаме.. ама не става ли мацаница!

Ronnan
09-15-2011, 05:56
...Толкова ли обича мъжката част аналния секс...?
Да.
Не. Даже ми се вижда гнусно. Но всеки със вкуса си ;)

gandalfepi4
09-15-2011, 06:31
Тая дупка що не я ползвате само по предназначение? Никога не съм, пък и не бих, е*** някоя в г*** :o

а другата дупка е за пикаене

naksdy
09-15-2011, 07:21
а другата дупка е за пикаене

А-а-а, не минава номера, там е половата система 8-)

anonymous708973
09-15-2011, 08:30
Приятелката ми е на ОК, та си го правим редовно (вагинално).. Свършвам в нея и продължавам директно.. Рекорда (за сега :oops: ) е три пъти без да го вадя.. 8-) :-|

Колко време цялото нещо? :shock:

gandalfepi4
09-15-2011, 08:51
а другата дупка е за пикаене

А-а-а, не минава номера, там е половата система 8-)

па на мужете дядо бог ми е сложил там простата нали?

ЯВНО щом е там е за СЕХС

badsector
09-15-2011, 11:07
Тя и устата е за хранене и за говорене...

Eclipsercho
09-15-2011, 14:35
Приятелката ми е на ОК, та си го правим редовно (вагинално).. Свършвам в нея и продължавам директно.. Рекорда (за сега :oops: ) е три пъти без да го вадя.. 8-) :-|

Колко време цялото нещо? :shock:

Некви часове.. Бяхме цял ден на вън, прибрахме се и дай.. 8-) После в банята да се оправим и легнахме.. Не сме засичали :lol:

09-15-2011, 14:52
Доста интересно.. ще опитаме.. ама не става ли мацаница!
Не е задължително да става мацаница?!

09-15-2011, 14:53
Доста интересно.. ще опитаме.. ама не става ли мацаница!
Не е задължително да става мацаница?!

Eclipsercho
09-15-2011, 15:26
Доста интересно.. ще опитаме.. ама не става ли мацаница!
Не е задължително да става мацаница?!

3 за щастие. :oops:

milenna3
09-15-2011, 20:07
Да, получава се малко 'мацаница', но когато сте в разгара на любовния акт и възбудени до краен предел, това е единствено добавка към удоволствието.

До сега никога не ми се беше случвало, имайки предвид, че винаги след като приятелят ми свърши, просто лягаше по гръб или трябваше да изчака известно време преди 'втори рунд'.

Този път беше нещо съвсем ново за мен. Дори може би не ми е харесал кой знае колко самият аналнен секс, колкото неговото отношение към мен.

Когато свърши в мен и целият изтръпна, при което ми каза да не спирам(като аз бях отгоре му), усетих как му доставям голямо удоволствие и се почувствах прекрасно, бях готова на всичко за него.

Опитайте, горещо ви съветвам - няма да съжалявате!

straus
09-15-2011, 20:10
И аз съм го правил това, с презерватив вагинално, просто мацката се беше отнесла и не усети, че свърших. Направо почнах да махам с ръце по едно време :lol:

mariqangelova
09-16-2011, 21:19
на мен тази история ми прилича по-скоро на фантазия :-o

n3ri7ka
09-17-2011, 12:08
Ее това ми се струва супер яко, даже ми се прииска да го пробвам, въпреки, че до сега не сме правили анален.
А да попитам като стане 'мацаница' няма ли някаква опасност спермата да се стече и да... стане гаф?

Freakylol
09-17-2011, 17:30
И аз съм го правил това, с презерватив вагинално, просто мацката се беше отнесла и не усети, че свърших. Направо почнах да махам с ръце по едно време :lol:

Продължил си да ебеш със презерватив в който има сперма?!

sp33der
09-17-2011, 19:03
Толкова ли обича мъжката част аналния сексмне,даже повече(все пак при всеки си е индивидуално),но като цяло да

BritneySpears11
09-18-2011, 08:24
Тая дупка що не я ползвате само по предназначение? Никога не съм, пък и не бих, е*** някоя в г*** :o

а другата дупка е за пикаене

Не другата дупка не е за пикаене. Има си отделен отвор наречен уретра, от който жените пикаят.

NightGuardian
09-18-2011, 09:13
Не , не ми се е случвало , винаги сме си давали почивка. Но бих пробвал. :-D

juventinch0
10-06-2011, 16:00
звучи доста добре трябва да опитам :) :) :)

straus
10-06-2011, 19:13
И аз съм го правил това, с презерватив вагинално, просто мацката се беше отнесла и не усети, че свърших. Направо почнах да махам с ръце по едно време :lol:

Продължил си да ебеш със презерватив в който има сперма?!
не аз, тя продължи, беше отгоре :lol:

ZooB
10-06-2011, 20:03
Тва тука стана като spodeli.

абсолютно , тая история е се едно четеш фантазиите в spodeli , нз дали е измислено или не ма на мен леко така ми изглежда