PDA

View Full Version : Търся тренировки по бокс в Варна



v8turbo
09-14-2011, 15:02
Здравей те ! На 17 съм и си търся тренировки по бокс за начинаещи . Бих ви помолил да ме ориентирате към някой клуб , който е предимно за начинаещи ?

TheManTheLegend
09-14-2011, 16:37
Кой квартал си? За чист бокс знам само в Аргус (на почивка) и не знам дали още има там.
Мога да ти препоръчам клуб в който може да тренираш: мма, кик бокс, муай тай, граплинг, бокс (уговаряш се със спаринг партньора какво искате). Група за ММА / граплинг имаше вечерта (може би близките 1-2 месеца няма да има) и сутринта много рано. Бокс има от 10 и от 15-16 часа. Също така ако имаш членска карта може да ходиш по всяко време да тренираш и да ползваш залата, да се уговаряш с някой приятел(твой познат или някой с който си се запознал в залата и също е начинаещ). Всичко момчета които тренират са доста дружелюбни и некомфликтни, имаш гаранция. За последното, при доста други клубове нещата не стоят така. Клуб-Йорк.

Други клубове:
Вокил-муай тай (до стадион Спартак)
Боил-Кик бокс (до МЕИ)
Викинг-муай тай (мисля)
В зала Локомотив до гранд мола има бойно самбо клуб "Лъвовете"
Аргус-на почивка-Муай тай, до колкото съм чувал има и бокс
Има и клуб по ММА до стадион спартак, но мисля че там като цяло са по-напреднали

v8turbo
09-14-2011, 19:21
Живея до пъблика .Относно тренировките в Аргуст там сега има само млай тай .Тренировките в мазата на спирка проектантска бяха по 10лв тренировката и като за начало предпочитам да съм в група с други хора .

TheManTheLegend
09-14-2011, 19:43
Ммм какво е това пъблика? Това спирка проектанска... предполагам говориш дето е до стадион спартак клуб Вокил? Цени не знам, но 10 лева е доста за тренировка. В Йорк може да тренираш бокс, цената е 5 лева на тренировка, 40лв месечна карта от дата до дата, 50 лева струва пък с добавен и фитнес. Отделно фитнес картата е 35 кинта по принцип.

v8turbo
09-15-2011, 12:17
Живея до хотел Черно море на входа на морската .Освен клуб "йорк" друг , който се занимава с бокс нямали в Варна ?