PDA

View Full Version : квартири по гр.София(съквартиранти)



SweetZizu
09-14-2011, 18:31
Здравейте,имам голям проблем с квартирата по софия,смисал немога да си нямеря нещо евтинко и съквартиранти евентуално.студентка съм но без общежитие.моля помогнете, ако знаете къде има или нещо номерче. многооооо спешно ми трябва.благодаря предварително :( :cry:

reni7o0o
09-14-2011, 18:58
Аз карах курсове в София. Едното място където отсядах е близо до автогарата. Жената ми вземаше по 15 лв на вечер (само ако отсядаш за по дълго време) аз съм седяла 1-2 седмици. Но имаш едно легло, гардероб и един телвизор. Ако искаш ще ти дам номера и на ЛС.
Др място на което съм отсядала с мои колежки е до Син Сити. То е студио с две стаи има си хладилник, печка, пералня, микровълнова, но е 45лв на вечер. За по-дълъг престой вярвам, че ще направи някаква отстъпка жената. Излиза скъпо за цял месец но поне временно докато си намериш др място и съквартиранти.

А университета в който ще учиш няма ли форум? По форумите има много които търсят съквартиранти и предлагат ниски цени за квартирите? Желая ти успех :)
И какъв е този университет който да няма общежития :-x

theseveredgarden
09-14-2011, 19:05
45 лв. на вечер. хахаха, тя ако разполага с 45лв. на вечер няма да пита за нещо евтино. Има евтини квартири по крайните квартали... за 150-200лв. на месец можеш да си намериш нещо доста прилично и то самостоятелно. А с хазяи е още по-евтино. Търси в Младост, Люлин... в Иван Вазов знам, че също дават евтини стаи.

SweetZizu
09-16-2011, 10:03
амии...аз си намерих нещо под наем,но ми трябва съквартирантка.... а май такива дето нямат къде да живеят са рядко,ако знете за някой,насочето го към мен.Благодаря ви!

ZipFail
09-16-2011, 11:03
За 8ми блок не ти трябва успех, но е 150 лв. месечно.

В кой университет си, защо не пробваш с разменни писмо ?

dimitar_ak
09-16-2011, 12:53
Самостоятелен наем за 200 на месец :shock:
Давай обявата и отивам да го взимам.

SweetZizu
09-16-2011, 12:57
екстра,но 200лв ми е много за сама,затова си търся съквартирантка.благодаря ви :) а какви са тези писма?!

theseveredgarden
09-16-2011, 19:37
Самостоятелен наем за 200 на месец :shock:
Давай обявата и отивам да го взимам.
Еми, брат, като ти се налага и се поразровиш всичко се открива. Е, не е 100 квадрата в центъра ама има много прилични неща ;)

А и в тая криза наемите падат ли падат...

dimitar_ak
09-17-2011, 06:33
Аз съм напълно сериозен. Покажете ми конкретна обява за 200лв. и се хвърлям. Говоря така защото съм се ровил много. Въпроса е и да не е някоя мизерия къдещо ще си имам гризачи за съквартиранти, а в банята ще ме е гнус да вляза.

theseveredgarden
09-17-2011, 17:52
Еми то затова се ходи на място и решаваш.
Както си седиш вкъщи на нета няма да стане нищо. =)