PDA

View Full Version : Французинът ме отряза



mv
09-14-2011, 17:43
Здравейте…тази година бях на лагер и там се запознах с едно момче (французин за жалост)..Всъщност запознахме се по мноого смешен начин, но това е друга тема..Запознахме се точно последната вечер преди да си заминат..снимахме се и си говорихме съвсем малко. Когато се прибрах първата ми работа беше да го намеря във фейсбук…и когато видях, че имам 5 покани и че той ми е пратил една от тях, хипер много се зарадвах..Още първата вечер си писахме и така цялата седмица, но най-хубавото беше, че той винаги ми пишеше първи и аз бях просто на седмото небе. Разбира се, разказах на всички за него и те казваха, че започвам да се влюбвам, но аз все отричах..може би не исках да си го призная не знам, може би защото знаех, че нямам никакви шансове и затова се страхувах..Е, той е от Франция все пак..и снощи за последно му писах, така ме отряза, че направо сърцето ми се сви, дори се разплаках…не знам…Моля ви дайте ми съвет как да престана да мисля за него МОЛЯ ВИ…

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

blind3
09-14-2011, 17:49
То ако имаше начин да спреш да мислиш за някого,щеше да е чудесно. Но няма... Единственото, което ти остава е да се успокояваш, че може би така е по-добре.Все пак ти си в България, а той във Франция... А много малко връзки понасят разстоянието. Щеше да ти е много по-трудно да го забравиш ако и двамата бяхте българи
Знам, че не ти помагам много, но друго не знам какво да ти кажа

Chacho
09-14-2011, 17:49
Надяваше се да ви купи къща до Айфеловата кула ли? По-добре е така. Ще срещаш и още момчета.

elysunny
09-14-2011, 18:00
няма с кво да ти помогна, сори

ADMIRALKA14
09-14-2011, 18:01
Може да е клише ама..."С времето болката отшумява" ;-) 8-)

mv
09-14-2011, 18:07
да, може би наистина "С времето болката отшумява"..Всички ми повтаряха, че трябваше да го оставя още в началото и, да не се занимавам с него, защотот после ще страдам..ама нямаше кой да слуша :)

Evterpa
09-14-2011, 18:17
За жалост няма бутон "забрави", който можеш да натискаш винаги, когато си наранена (колко банална дума само). Ако не се самонавиваш и си вложиш енергията в нещо полезно, ще преодолееш всичко по-бързо. :)

JuStElly
09-14-2011, 23:34
Ами ще ти бъде лесно да го забравиш,защото няма да го виждаш и нещата няма да са много по - различни от преди.. Само дето вече няма да си пишете и няма да разказваш на приятелите си за него. Повярвай ми,нямаше да стане нищо.. така е много по - добрее ;пп

LeprikonA
09-15-2011, 11:38
мдаа, изчерпва се с думичка ВРЕМЕ.

ledenakrasota
09-15-2011, 11:46
Въпрос дали, ако се бяхте опознали по друг начин би се влюбила. В скайп е едно, а иначе друго. И тази безнадежност в разстоянието, което ви дели дава още една щипка пиперливост на чувствата ти.

DragonLady
09-15-2011, 11:48
България - Франция ....
Забрави за тоя, дори и чувствата да са взаимни, е връзка без бъдеще.

differenTgiirL
09-15-2011, 12:02
Като за начало, опитай се да си намериш хоби, което до известна степен ще те разсея..Радвай се че ви делят доста километри един от друг..

badsector
09-15-2011, 12:52
Като начало приеми факта, че ти го обичаш, защото искаш да го обичаш (или просто да обичаш някой, който и да е, стига да изглежда невероятно романтично). Престани да си фантазираш и приеми реалността.

NambyPamby
09-15-2011, 12:58
^ мхм. Не е хубаво да съсредоточаваш толкова вниманието си към нещо подобно. Като толкова имаш желание да даряваш любов на някого и да получаваш същото в замяна - купуваш си някаква животинка/птичка и се грижиш за нея.

badsector
09-15-2011, 13:25
...купуваш си някаква животинка/птичка и се грижиш за нея.
Много добра идея. Не се бях сетил. \:D/

tanch3t093
09-15-2011, 14:46
То ако имаше начин да спреш да мислиш за някого,щеше да е чудесно. Но няма...
Абсолютно ...

DevilWish
09-15-2011, 16:24
Надяваше се да ви купи къща до Айфеловата кула ли? По-добре е така. Ще срещаш и още момчета.
Определено ;)

balu4ka
09-15-2011, 16:38
Въпрос дали, ако се бяхте опознали по друг начин би се влюбила. В скайп е едно, а иначе друго. И тази безнадежност в разстоянието, което ви дели дава още една щипка пиперливост на чувствата ти.


Така той е спрял безнадеждно трупащите се надежди.Бъди му благодарна (:

NomNomNom
09-15-2011, 16:43
Ойото каза , че когато момиче мастурбира на определено момче , то знае, че момичето се пипа на него и може да се отврати и отдръпне, защото усеща напрежението между вас и първата му реакция е да избяга .
Кофти мацка ..
Ти мастурбирала ли си на него?


А от мен - омг, какво си се занимавала с него, няма ли някакви други момчета тук .

someonerandom
09-15-2011, 18:23
Добре де по дяволите,какво очаквате от момчета от на майната си?То не беше Германия,Англия,Франция...н що лошо да си ги харесвате и да ви е кеф през почивката,обаче не е много далече от ума,че реално няма как да стане нещо,а и като се има предвид,че всъщност нямаш никакъв контакт с него,ако проявиш малко воля и не му гледаш снимките във фейсбук на всеки 2 минути,до 1 седмица /почти/ няма да ти пука за него,а до 1 месец ще си хлътнала по някой друг.

DiabolicalSoul
09-16-2011, 08:41
Да те отреже французин си е бая обида :D :D :D

не бе сериозно, може би, не познаваш толквоа французи - отвратителни са, мазни, мислят само как да наебат нещо и се държат като някви путки... наистина тва е един от най-противните народи, които съществуват - особено мъжете им... не ти трябва!!!

anonymous708973
09-16-2011, 08:53
Да те отреже французин си е бая обида :D :D :D

не бе сериозно, може би, не познаваш толквоа французи - отвратителни са, мазни, мислят само как да наебат нещо и се държат като някви п****... наистина тва е един от най-противните народи, които съществуват - особено мъжете им... не ти трябва!!!

Колко време си прекарал/а във Франция?

ledenakrasota
09-16-2011, 10:33
Аз мога да кажа, че по-големи кавалери не съм виждала.

Да! Странят от останалите хора. Като всички западни народи са доста студени и не така топли като нас, но когато ги поздравиш и видят приветливо отношение ти отвръщат със същото. :)

Pay4win
09-16-2011, 14:23
защо те отряза ли ... защото сама си си отговорила, той е от Франция, ти от БГ .. нямате бъдеще!

therichbitch
09-16-2011, 16:30
Те са националисти, какво очакваш?

DiabolicalSoul
09-16-2011, 16:44
Да те отреже французин си е бая обида :D :D :D

не бе сериозно, може би, не познаваш толквоа французи - отвратителни са, мазни, мислят само как да наебат нещо и се държат като някви п****... наистина тва е един от най-противните народи, които съществуват - особено мъжете им... не ти трябва!!!

Колко време си прекарал/а във Франция?не съм живял във Франция, но съм живял с мнооооого французи в чужбина половин година и то като студент - смисъл яко пиене и другит работи :D :D


Аз мога да кажа, че по-големи кавалери не съм виждала.

Да! Странят от останалите хора. Като всички западни народи са доста студени и не така топли като нас, но когато ги поздравиш и видят приветливо отношение ти отвръщат със същото. :)
?!?!?!?!?!?!?!
WTF???????
Приятели ми от Франция твърдят, че толкова груби и арогнанти хора като французите няма (колкото по-на юг ходиш, толкова по-зле). В Париж що не опиташ да заговориш някого на английски, а???

От това, че пишеш за запандяците и тва, че били студени се чудя дали си била "на запад" Смисъл, Испания запад ли е за теб??? Щото темперамента се дели на север и юг, не на изток и запад... студени са англичаните и северните народи, което не мен лично много ми допада - много културни и приятни хора... но да кажеш, че французите са СТУДЕНИ и ПРИВЕТЛИВИ?!?!?!

французите са мазни и подмолни мишоци, които гледат да боднат нещо, ако имат възможносто.... а и като има война се скатават :D

portofc98
09-20-2011, 17:00
просто си губи времето на училище говори с приятели, забавлявай се, а ако го харесваш наистина го търси ти... вие жоените искате все ние да ви търсим... е що не ни потърсите вие 1 път... :?
губи си времето, а вечер като се прибереш си пиши с него по фб...

Vladel
09-20-2011, 17:13
Имам само 1 успокоение-Рзправят,че на французите им били малки!!! :razz: :razz: :razz:

portofc98
09-20-2011, 17:36
Имам само 1 успокоение-Рзправят,че на французите им били малки!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
хаха