PDA

View Full Version : Според вас ?



DesSsi
09-14-2011, 19:23
Мислите ли, че може да се запали любов у някого? Смисъл просто сте приятели и казвате на дадения човек, че имате далеч по различни чувства от приятелство ? Случвало ли ви се е ?

Luidgie
09-14-2011, 19:24
Малко не схваюам. Питаш общо или имаш конкретно нещо?

DesSsi
09-14-2011, 19:45
ами добре конкретно - с това момче преди доста време никак не се понасяхме но в последната година станахме мн добри приятели и си споделяхме всичко и аз започнах да изпитвам някаква доста голяма симпатия към него ии нз искам да му кажа но се притеснявам да не ме отблъсне само и само заради приятелството ни

Luidgie
09-14-2011, 19:48
Т.е. не си сигурна в неговите чувства? Можеш да му кажеш и да рискуваш приятелството. Или да поизчакаш малко и да си по-сигурна в това, което изпитваш. Все пак ако се окаже временно объркване, ще е тъпо да си рискуваш приятелството.

djipsito
09-14-2011, 19:54
За пореден път.... Един от двамата почне ли да изпитва нещо повече от приятелство към другия, вече няма "приятелство" в онзи смисъл на думата.

И да кажеш и да не кажеш, нещата се усещат. Да го кажеш на приятел е стряскащо, да му го покажеш, предполагам още повече. Риск печели, риск губи.

Не действай изведнъж и не говори. Показвай му го постепенно и гледай как реагира. По тва ще разбереш. А ако повдигне въпроса го обсъдете и квото стане.

:)

vakanciqta
09-14-2011, 19:59
Бях в подобна ситуация казах на момчето каквото испитвам а той (ЕВАЛАТА!!) ми каза ,че не ме харесва . Ето и разговора :
Аз-Обичам те мамка му ..
Той - Няма смисъл разбираш ли , и аз те обичам ти си ми като сестра .. При което станахме още по-добри приятели и си помагаме повече но той си ми каза как седят нещата .. Ддз пробвай :}

elysunny
09-14-2011, 20:40
поизчакай малко.

ledenakrasota
09-14-2011, 22:40
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :)

JuStElly
09-14-2011, 23:26
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :)


Това беше най-ужасният съвет,който съм чувала...

Chacho
09-14-2011, 23:31
Вкарай малко физическа близост и до седмица, седмица и нещо ще те е награбил.

И ползвайте презервативи!

JuStElly
09-14-2011, 23:41
Вкарай малко физическа близост и до седмица, седмица и нещо ще те е награбил.

И ползвайте презервативи!


Хаххахаха +1 !!! :D

XTREMEFREERIDE
09-15-2011, 04:38
Риск печели, риск губи. Според мен е напълно възможно.

crowberry
09-15-2011, 04:54
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :)

НЕ прави това!!!

Според мен, изчакай. Виж, дали ти самата имаш исатински чувства и му проучи реакциите, че ако вземеш да му кажаш да знаеш как ще реагира. Когато си сигурна му кажи. Ако не е някой за*ник, нищо няма да ви стане на приятелството.

xoxi
09-15-2011, 07:25
Мислите ли, че може да се запали любов у някого? Смисъл просто сте приятели и казвате на дадения човек, че имате далеч по различни чувства от приятелство ? Случвало ли ви се е ?

Интимна любов между истински приятели не мога да си представя да е възможна. Моите приятели ги приемам като братя и сестри. Няма шанс да ги почувствам по друг начин.
Но виж.. Ако сме само познати, не мисля, че има проблем. Демек познаваме се от известно време, говорили сме си и т.н. Възможно е да се "запалят" някакви чувства.
А дали може да се запали или по-скоро предизвика любов в някого, не знам. На мен, когато някой ми каже, че ме харесва, започвам да гледам с други очи на него и въобще се пренастройвам като цяло. И ако ми харесва това, което виждам е възможно да проявя някакъв интерес.

anonymous708973
09-15-2011, 08:05
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :)(


Недей да даваш повече акъли, щото е трагично.
Първо, границата между любовта и омразата е по-голяма отколкото разстоянието между Земята и Слънцето.

И второ, това с анонимното писмо до направих в 5 клас. Авторката едва ли е на 11-12 години.

leadyflame
09-15-2011, 08:30
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :) :razz:

LeprikonA
09-15-2011, 11:43
Границата между любовта и омразата е много тънка. :)

Защо не му пратиш анонимно писмо с точните думи, които би му казала и виж реакцията му? :)(


Недей да даваш повече акъли, щото е трагично.


определено!

иначе - следи реакциите му, ако се приближаваш (физически) повече към него и едва ли не намекваш. така би могла да разбереш дали му е приятно и ако не видиш желания резултат да се отдръпнеш и пак да сте си приятели (колкото можете да бъдете, щом имаш чувства де).