PDA

View Full Version : Помощ няма кой да ми помогне



dubi95
09-14-2011, 21:25
Спешно!!!Търся бизнесмен да спонсорира 1 училище за да вляза в него.Класа е пълен-директорката не ме прие.И каза да ходим до Рио-да разрешат-те не разрешиха и единствения вариант да се преместя в Нпгпто Ломоносов е някой спешно да плати и да вляза (като спонсор).А се преместя от пгавт ас попов в Ломоносов-кинотехника искам с ае.Е ВИДЯ СЕ ЧЕ ИМА КОЙ ДА ПОМОГНЕ АМА ПИТА КАКВО ДАВАМ В ЗАМЯНА А АЗ НЯМА КАКВО ТОЛКОВА ДА ДАМ В ЗАМЯНА.Е ако има кой да помогне да пише-който няма да помага да не пише

СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ СЕРИОЗЕН СЪМ АЗ,

vakanciqta
09-14-2011, 21:27
Заслужаваш да ти заключат и двете теми ..

templesofgold
09-15-2011, 05:32
Ъхъ, тука има едни бизнесмени.. Пък и кой ще хвърли пари на вятъра заради непознат глезльо.. ти вярваш ли си?! Ако заслужаваше да учиш там, щеше да си влязъл по нормалната процедура. :x

SmilezZz
09-15-2011, 09:42
Мирише ми на ебавка. Но все пак:
- Ти как мислиш ? В форум за тийндейджъри ще се намери ли бизнесмен според тебе ? А дори и да се намери , никой няма да пилее пари за някакъв непознат.

Extremescream
09-15-2011, 09:57
Заключих ти темата, защото тук НЯМА кой да ти помогне. Да си се записвал лятото. Тук е ТИЙН форум, колко бизнесмени според теб се навъртат? И колко биха дали пари ей така, без да получат нещо в замяна?
Мисли малко по-реалистично. Опитай да влезеш там догодина.