PDA

View Full Version : Забраненото е най-сладко



life92
09-15-2011, 00:10
Няма да се впускам в подробности ще дам накратко. Едно здраво приятелство премина в ''Просто секс'' и оттам в любов с много силни чувства и страст. Проблема е, че е невъзможно тази връзка да продължи. Спираме да се виждаме с месеци, но след време случайно се виждаме и всичко започва от начало. Така стана няколко пъти, а пробвах какви ли не начини да подтисна тези чувства. Сигурна съм, че и на някои от вас ви се е случвало нещо подобно.. Как се справихте и как преодоляхте всичко? Направихте ли нещо или просто забравихте? Само той ми е в главата каквото и да правя ;хх

umri
09-15-2011, 00:20
Няма такова нещо като невъзможна връзка. Не подтискай такива желания, а им се отдавай. Животът е прекалено кратък.

Cellmate
09-15-2011, 00:38
Няма такова нещо като невъзможна връзка. Не подтискай такива желания, а им се отдавай. Животът е прекалено кратък.

Факт. Не разбирам защо всички си усложняват живота по всевъзможни начини. Обясни, ако обичаш, защо е невъзможна връзката?

Chacho
09-15-2011, 00:48
Сигурна ли си, че има чувства от двете страни, а не те търси само за секс, когато не сте разделени за месеци? Ако наистина и той има чувства, значи имате мечтания вариант на Friends with benefits. Наслаждавайте си се на отворената връзка и не му мисли. umri (колко иронично) ти каза, животът е кратък.

XTREMEFREERIDE
09-15-2011, 04:50
Защо трябва да забравяш нещо, което желаеш?

Не забраненото е най-сладко.

Недоизживяната любов никога не угасва.
Просто я изживейте до край. Ако има такъв.

anonymous708973
09-15-2011, 08:08
Сериозно, и аз искам да знам защо да е невъзможно?

elysunny
09-15-2011, 10:27
^ именно, според мен просто си внушаваш

LeprikonA
09-15-2011, 11:31
Недоизживяната любов никога не угасва.


ей това е истината, не драматизирай, а я изживей

Shturrrche88
09-15-2011, 12:12
Защо всичко трябва да е с такъв драматичен ефект?
Невъзможна любов няма. Има хора с граници и ограничения, които сами си налагат.


Попаднах веднъж в такъв омагьосан кръг, само че нямаше любов. Силна приятелска обич-да, много хубав секс-да...но не исках връзка с този човек, нито той с мен. Така се стекоха обстоятелствата, че от години не съм го виждала и няма друг факт, който да ме прави по-щастлива, от този, че не го виждам, нито чувам.

life92
09-20-2011, 22:02
Семейството ми го мрази. '' Или него или нас'' - това точно ми казаха. Прекалено дълго и уплетено ще стане ако разкажа всичко с подробности. За това е невъзможно не искам да предавам близките си и се чувствам ужасно след всяка среща с него. Но го искам толкова много...

fenkaaa
09-20-2011, 22:18
Семейството ми го мрази. '' Или него или нас'' - това точно ми казаха. Прекалено дълго и уплетено ще стане ако разкажа всичко с подробности. За това е невъзможно не искам да предавам близките си и се чувствам ужасно след всяка среща с него. Но го искам толкова много...

Както виждам си 92 .. голяма си вече,за да слушаш семейството си особено за тези неща.Имаш право на личен избор,а и не си мисли,че реално погледнато ще те оставят,само защото си с някой,който не им харесва :(

SisiStrange
09-20-2011, 22:24
А те защо не го харесват?

anonymous708973
09-21-2011, 05:48
Семейството ми го мрази. '' Или него или нас'' - това точно ми казаха. Прекалено дълго и уплетено ще стане ако разкажа всичко с подробности. За това е невъзможно не искам да предавам близките си и се чувствам ужасно след всяка среща с него. Но го искам толкова много...

Както виждам си 92 .. голяма си вече,за да слушаш семейството си особено за тези неща.Имаш право на личен избор,а и не си мисли,че реално погледнато ще те оставят,само защото си с някой,който не им харесва :(

Да, бързай да й даваш акъл. Семейството й сигурно има добра причина да не го харесва.

g1lzaTa
09-21-2011, 10:52
^ именно, според мен просто си внушаваш

VaMpiRKaTaaa
09-21-2011, 11:30
Любовта,ако въобще има такава...е до време.
Родителите и семейството са за винаги.
Сама си вади заключението.

mrafka
09-21-2011, 13:29
Любовта,ако въобще има такава...е до време.
Родителите и семейството са за винаги.
Сама си вади заключението.

Мама и тате ли ще и бършат винаги нослето? Щом ти нямаш причина да го мразиш тогава какво? Ти сама можеш да прецениш дали ти е хубаво с него.. Майка ти и баща ти няма да се откажат от теб, просто се опитват да ви разделят по най- грешния начин..

SisiStrange
09-21-2011, 13:44
^ Може и да не е най-правилния начин, но ти пък изобщо не знаеш за какво става дума.
Ами, ако е наркоман/престъпник/голям грубиян/насилник/женкар и тн.?
Може да са прави хората, де да знаеш.

insane7
09-21-2011, 13:52
В абсолютно същата ситуация съм.
Не знам вече и аз какво да правя. Много пъти съм се опитвала да сложа край, но след това си казвам 'майната му, щом не мога да се откажа от него и той от мен, нашите ще го преглътнат някак'. После пък като се замисля не искам да ги натъжавам, защото са твърдо против. И .. не знам, ужасно гадно е чувството.

life92
09-21-2011, 18:36
Има ли значение какъв е? Просто ситуацията е много кофти и ми се ще да намеря начин да го забравя. Спах с друг, той също дори с моя приятелка. Псувахме се, карахме се, защото си мислехме че ще е по-лесно - пак не стана. Незнам с какво да опитам вече или просто да бъда с него и да продължа с криенето..