PDA

View Full Version : Зверска ревност



sprqhli
09-15-2011, 00:14
Имам един проблем и той е РЕВНОСТТА - необуздана, зверска, нетърпима! това е като едно чудовище в мене , което при най-малкото нещо се разбужда и избухва! Не мога да се сдържам или контролирам (опитвам се да не го показвам) , просто избухвам. Осъзнавам че съм много ревнива, по този начин отблъсквам човека до себе си.
С приятелят ми се скарахме точно заради такава сцена на ревност от моя страна . Не сме се чували от два дена . Просто много държа на него, не искам да го изгубя (пак). Как да му обясня това?

umri
09-15-2011, 00:18
Като пушиш много ти заминават гърлото и белия дроб. Като пиеш много ти отиват мозъчните клетки и черния дроб. Като ревнуваш много и правиш сцени, си губиш приятеля. Не е сложно.

sprqhli
09-15-2011, 00:23
Като пушиш много ти заминават гърлото и белия дроб. Като пиеш много ти отиват мозъчните клетки и черния дроб. Като ревнуваш много и правиш сцени, си губиш приятеля. Не е сложно.
Не е сложно, разбирам и го осъзнавам това нещо. Но не мога да потисна това чувство на ревност, избива и е ужасно!

Lorein
09-15-2011, 00:28
Замисли се какви са причините да ревнуваш толкова много...
Страх те е, че приятелят ти може да ти изневери?
Несигурна си в себе си или връзката ви?
Има някой конкретен, от когото ревнуваш или като цяло?
Изясни си тези въпроси, поговорете и може и да намерите решение. От малко ревност лошо няма, но това, което ти описваш много лесно може да развали една връзка. Успех!

badsector
09-15-2011, 06:47
Направете си тройка с друго момиче.

LadyDi
09-15-2011, 06:48
Направете си тройка с друго момиче.
Въздържай се от такива коментари.
Изобщо въздържай се от всякакви коментари, които не са свързани с темата.
Мерси.

leadyflame
09-15-2011, 07:04
Ясно е, че ще трябва да се въздрържаш и да си изливаш някъде другаде негатива, иначе няма да те търпят много много.

Chacho
09-15-2011, 09:03
Направете си тройка с друго момиче.
Въздържай се от такива коментари.
Изобщо въздържай се от всякакви коментари, които не са свързани с темата.
Мерси.

Че коментарът си е по темата. Ще направят една тройка и момичето ще гледа 30 минути екшън между гаджето и другата мацка, после ще й е все тая, дали той говори с друго момиче. Хайде да не правим форумът сив и постен..

Авторке, остави го да поконтактува с други момичета и си наложи да търпиш, не след дълго ще свикнеш с мисълта. Иначе ще те изгонят от тройката даже. Нищо не става без усилия.

badsector
09-15-2011, 11:01
Въздържай се от такива коментари.
Изобщо въздържай се от всякакви коментари, които не са свързани с темата.
Мерси.
Бихте ли ми обяснили какъв е проблемът в коментара ми?

ledenakrasota
09-15-2011, 11:15
Аз също съм много ревнива, но се контролирам! Не харесвам дразгите, безсмислените спорове, селяниите и всичко от подобен род. Разбран човек съм. Всеки си има кусурите. :)

Първо: ТИ трябва да разбереш, че всичко си зависи от теб. Ти си си виновна за всичко. И трябва да поемеш отговорност за действията си.
Второ: да намериш начин да преодолееш това нещо. Като да контролираш реакциите си от тази емоция и да не избързваш да се хвърляш в огъня, а да надмогнеш бушуващите в теб войни. Да надмогнеш себе си! Това става с много търпение и старание. :) А най-добре в ситуацията на момента, но да бъдеш подготвена. :)

Няма да стане лесно, но първата стъпка с това осъзнато решение е една огромна крачка напред. По-добре е от това да избереш бездействието. :)

sprqhli
09-15-2011, 14:33
Мерси за съветите на всички. На ledenakrasota най-много ми хареса. А пък думите на umri е така ми се отпечатаха в мозъка и всеки път, в който попадна в такава ситуация ще се сещам за тях. :)