PDA

View Full Version : Какво да правя ??



Lentor
09-15-2011, 00:28
Здравейте , в голяма безизходица съм ,може да ви се стори тъпо , не на място и дълго ,но ето за какво става на въпрос.Мойте родители преди год. се преместиха да работят в чужбина и преди няколко седмици ми казаха че ще се местя и аз да живея при тях . И така казах на почти всичките си приятели че ще се местя и си направихме няколко партита по случей '' заминаването ми '' .Най-тъпото е че казах на приятелката си (или по точно бившата) за това . Тя го прие даже не мога да ви обясня как точно го прие ту и беше мъчно ту се радваше за мен ,но излизахме няколко дена . Личеше си ,че не беше както преди затова изтърсих ,че е по добре да спрем до тук ,защото и двамата се мъчим.И скъсахме .....
И ето го резила -преди 3 дена родителите ми ,ми казаха ,че има голяма вероятност да си остана в България .(поради семейни причини ..)
И сега не знам какво да правя,как да им го кажа ,че ще си остана тук без да изглеждам така сякаш ги лъжа (може супер детско да звучи отсрани ,но е така ). Силно искам да си останат същите взаимоотношения с приятелите си и най-вече да се сдобря с бившата си ( преди тази случка силно се държахме един за друг и си прекарвахме супер яко ..просто много ми харесва ..силно съм хлатнал по нея ) и ако има възможност да тръгнем отново .
Моля ви кажете мнението си... Благодаря ви предварително . :)

Chacho
09-15-2011, 00:44
Ако си напълно сигурен, че оставаш, обади й се и се уговорете да излезнете. Купи й нещо и й кажи, че обстоятелствата са се променили, ти оставаш и искаш да си с нея. Остави я да реши, дали и тя иска да се върне при теб. Може да ти каже не, а след ден-два да си промени мнението, така че й дай малко време. И бъди готов да ти откаже окончателно, защото може и това да се случи (макар че ако е разумна, ще те разбере и надали са й застинали чувствата, ако е имала такива).

Приятелите им кажи просто, че оставаш. Не е като да зависи от теб и въобще не носиш някаква отговорност или вина за нещо. Най-много да се нарадвате и напиете.


Аре жив и здрав!

elysunny
09-15-2011, 10:26
^ не мисля, че има кво повече да се каже по темата

differenTgiirL
09-15-2011, 12:10
Имах абсолютно същия проблем, само че моите са разведени..трябваше уж да замина при баща ми в Испания, но по семейни причини останах, всичките ми приятели знаеха, че "уж" занимавам..но просто така и не стана..Наложжи се да се извиня на всичкки и да им обесня за аккво точно става дума..Така че, поговори с нея, кажи и че е станало недоразумение..