PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Lentor
09-15-2011, 00:35
Здравейте , в голяма безизходица съм ,може да ви се стори тъпо , не на място и дълго ,но ето за какво става на въпрос.Мойте родители преди год. се преместиха да работят в чужбина и преди няколко седмици ми казаха че ще се местя и аз да живея при тях . И така казах на почти всичките си приятели че ще се местя и си направихме няколко партита по случей '' заминаването ми '' .Най-тъпото е че казах на приятелката си (или по точно бившата) за това . Тя го прие даже не мога да ви обясня как точно го прие ту и беше мъчно ту се радваше за мен ,но излизахме няколко дена . Личеше си ,че не беше както преди затова изтърсих ,че е по добре да спрем до тук ,защото и двамата се мъчим.И скъсахме .....
И ето го резила -преди 3 дена родителите ми ,ми казаха ,че има голяма вероятност да си остана в България .(поради семейни причини ..)
И сега не знам какво да правя,как да им го кажа ,че ще си остана тук без да изглеждам така сякаш ги лъжа (може супер детско да звучи отсрани ,но е така ). Силно искам да си останат същите взаимоотношения с приятелите си и най-вече да се сдобря с бившата си ( преди тази случка силно се държахме един за друг и си прекарвахме супер яко ..просто много ми харесва ..силно съм хлатнал по нея ) и ако има възможност да тръгнем отново .
Моля ви кажете мнението си... Благодаря ви предварително . :)

bettiie
09-15-2011, 04:13
Аз мисля , че трябва да бъдеш честен и да и кажеш всичко .Ако ти е истински приятел , ще те разбере :)

marin4itu
09-15-2011, 07:59
Една тема е достатъчна...

Concussion
09-15-2011, 08:35
Недей да се притесняваш толкова, такива непредвидени неща се случват, хора сме все пак, мисля че ще те разберат. Не се дръж така сякаш си им длъжен и да им даваш най-подробни обяснения, просто кратко и ясно.

Uncontrollable
09-15-2011, 08:47
Обясни му го както го обясни тук, едва ли няма да ти повярва

anonymous708973
09-15-2011, 09:01
Ебаси глупавата ситуация.
Ако нашите ми бяха казали, че заминаваме за някъде и после да ми кажат, че оставам тук, "бясна" щеше да е меко казано за състоянието ми.

Chacho
09-15-2011, 09:06
Понякога се случват и непредвидени неща, сигурно не са искали да го хвърлят във филми без причина.

Fiction7577
09-15-2011, 13:15
Обясни им как стоят нещата. Няма какво друго да направиш, за приятелката ти силно се надявам да те разбере.