PDA

View Full Version : Обичате ли полловинката си ?



Kockoooo
09-15-2011, 10:34
Пиша тази тема , защото съм виждал много често някой да излиза с друг просто така и думите обичам те да са мсе едно добър ден . И така искам да ви попитам отговорете ми искрено .
Аз искрено обичам моята приятелка до толкова, колкото не мога без нея дори 1 минута . Заедно сме от 1 год. 7 месеца и 7 дни . Айде сега е ваш ред кажете обичате ли я/го и ако не защо излизате с него / нея

elysunny
09-15-2011, 10:35
не винаги всичко е любов.

Kockoooo
09-15-2011, 10:36
не винаги всичко е любов.
А при тебе какво е

ledenakrasota
09-15-2011, 10:37
не винаги всичко е любов.
А при тебе какво е

Секс и хубава кухня :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

Kockoooo
09-15-2011, 10:38
не винаги всичко е любов.
А при тебе какво е

Секс и хубава кухня :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:
И в крайна сметка живота ти остава празен

BuBzzz
09-15-2011, 10:38
Естествено,че го обичам..Аз съм от хората,които държат на половинките си.Обичам го повече от всичко :smt007

Kockoooo
09-15-2011, 10:39
Естествено,че го обичам..Аз съм от хората,които държат на половинките си.Обичам го повече от всичко :smt007
Твоят приятел е щастливец

elysunny
09-15-2011, 10:39
А при тебе какво е


честно казано не обичам да се обвързвам, привличане, хубави моменти, емоции, но рядко силна и искренна любов

Kockoooo
09-15-2011, 10:41
А при тебе какво е


честно казано не обичам да се обвързвам, привличане, хубави моменти, емоции, но рядко силна и искренна любов
Браво , че си го признаваш някой живеят с маски цял живот

BuBzzz
09-15-2011, 10:41
А при тебе какво е


честно казано не обичам да се обвързвам, привличане, хубави моменти, емоции, но рядко силна и искренна любов

Жалко за теб :)

elysunny
09-15-2011, 10:44
Браво , че си го признаваш някой живеят с маски цял живот


това обаче не значи, че не държа на човека до себе си, също така и не значи, че не съм имала дълга и хубава връзка, просто понякога времето променя начина ти на мислене, особено ако си бил/а предаден/а
но също така и още съм прекалено млада да задълбавам толкова :lol:

ledenakrasota
09-15-2011, 10:46
не винаги всичко е любов.
А при тебе какво е

Секс и хубава кухня :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:
И в крайна сметка живота ти остава празен


Никога не е празен! :) Онези малки неща, които свързват хората и изпълват деня ти с хубави емоции са незаменими. Тогава има пълна хармония между двама души. :)

MimiinkaUe
09-15-2011, 11:20
Ако тръгна с някой, то тогава ще имам чувства към него.. 8)

XTREMEFREERIDE
09-15-2011, 11:22
С цялото си съществуване го обичам. :)

LeprikonA
09-15-2011, 11:27
повече от всичко даже!

ShtrudeL
09-15-2011, 11:28
Не.

ch0purche
09-15-2011, 12:06
МНОГО :smt007

Shturrrche88
09-15-2011, 12:08
Обичам го, естествено. Иначе не бих била с него толкова дълго време.

kalpazanka
09-15-2011, 12:10
Да, естествено.

BuBzzz
09-15-2011, 12:21
Не.

:-o Тогава защо си с него/нея??

bebchoOoOoOo
09-15-2011, 12:33
Обичам го с всяка фибра на тялото си... :smt007

NambyPamby
09-15-2011, 12:52
Не.

:-o Тогава защо си с него/нея??

Защо си мислите, че всички, които са във връзка, трябва да обичат силно и безпрекословно човека до себе си от самото начало во веки веков? Изключително глупаво е.

Аз в момента не съм обвързана по ред причини, ама преди като бях пък също не обичах човека, макар да го осъзнавам чак сега. Да, харесвах го страшно много, допадаше ми, привличаше ме, бях привързана към него, но не го обичах. Това обаче не ми пречеше да си прекарвам добре с него и да се чувствам пълноценна.

anonymous708973
09-15-2011, 13:24
Пиша тази тема , защото съм виждал много често някой да излиза с друг просто така и думите обичам те да са мсе едно добър ден . И така искам да ви попитам отговорете ми искрено .

Наистина ли мислиш, че някой ще каже "Ми, аз не го/я обичам, ходим просто ей така, за да кажа, че си имам гадже"?

Още повече, че веднага нападнахте тези, които казаха, че не обичат партньора си.

RealGangsta
09-15-2011, 13:41
Не, защото не ми прави масажи 8)

BuBzzz
09-15-2011, 17:51
Пиша тази тема , защото съм виждал много често някой да излиза с друг просто така и думите обичам те да са мсе едно добър ден . И така искам да ви попитам отговорете ми искрено .

Наистина ли мислиш, че някой ще каже "Ми, аз не го/я обичам, ходим просто ей така, за да кажа, че си имам гадже"?

Още повече, че веднага нападнахте тези, които казаха, че не обичат партньора си.

Не,че ги нападаме ама как може да си с някой без да го обичаш :-o аз ако не обичам човека до мене няма да съм с него

anonymous708973
09-15-2011, 17:56
Ти ги делиш на "обичам" и "не харесвам изобщо", а истината е, че можеш да си прекарваш супер добре с някого и без да го обичаш.

И аз съм в процес на разбиране още.

Shturrrche88
09-15-2011, 18:08
Ти ги делиш на "обичам" и "не харесвам изобщо", а истината е, че можеш да си прекарваш супер добре с някого и без да го обичаш.

И аз съм в процес на разбиране още.
Така е. Когато си наясно, че тази връзка не е сериозна, а е по-скоро за забавление. Поне аз така го виждам. Имала съм гаджета, към които съм изпитвала силно привличане, било ми е забавно и готино с тях, но не съм ги обичала. И двамата сме били наясно, че връзката е за забавление.
Но, да се размотавам с някого, в продължение на години, без да го обичам.... :? :? :?

FuCKkK13
09-15-2011, 18:21
естествено, че го обичам ! и най-важното е, че съм сиг. че го обичам,а не е просто привличане и т.н ... когато човек обича няма ''май'' '' не съм сиг.'' .. като обичаш го знаеш със сиг. и никой не може да те разубеди !

мн любов на всички влюбени !!!

iwwsynn
09-15-2011, 18:27
Обичам го супер много <3

anonymous708973
09-15-2011, 18:38
естествено, че го обичам ! и най-важното е, че съм сиг. че го обичам,а не е просто привличане и т.н ... когато човек обича няма ''май'' '' не съм сиг.'' .. като обичаш го знаеш със сиг. и никой не може да те разубеди !

мн любов на всички влюбени !!!

Там е работата. Всички 14 годишни винаги обичат човека до себе си, ако когато скъсат, зариват фейсбука си със статуси от сорта на "За никой мъж не си струва да се плаче", "зад мъж и автобус никога не тичай, следващият идва след 5 минути" и прочее. И много си мразят бившите, което пък е пълна тъпня, ако наистина си обичал някого.

BuBzzz
09-15-2011, 18:40
Ти ги делиш на "обичам" и "не харесвам изобщо", а истината е, че можеш да си прекарваш супер добре с някого и без да го обичаш.

И аз съм в процес на разбиране още.
Така е. Когато си наясно, че тази връзка не е сериозна, а е по-скоро за забавление. Поне аз така го виждам. Имала съм гаджета, към които съм изпитвала силно привличане, било ми е забавно и готино с тях, но не съм ги обичала. И двамата сме били наясно, че връзката е за забавление.


Незнам,но аз не мога да бъда с някого за забавление..аз си падам по сериозните връзки..мразя некви за по 1 2 месеца :x

Kockoooo
09-15-2011, 18:40
Пиша тази тема , защото съм виждал много често някой да излиза с друг просто така и думите обичам те да са мсе едно добър ден . И така искам да ви попитам отговорете ми искрено .

Наистина ли мислиш, че някой ще каже "Ми, аз не го/я обичам, ходим просто ей така, за да кажа, че си имам гадже"?

Още повече, че веднага нападнахте тези, които казаха, че не обичат партньора си.
ние не нападаме да не сме стадо вълци просто искаме да разберем тяхното виждане

BuBzzz
09-15-2011, 18:42
естествено, че го обичам ! и най-важното е, че съм сиг. че го обичам,а не е просто привличане и т.н ... когато човек обича няма ''май'' '' не съм сиг.'' .. като обичаш го знаеш със сиг. и никой не може да те разубеди !

мн любов на всички влюбени !!!

Там е работата. Всички 14 годишни винаги обичат човека до себе си, ако когато скъсат, зариват фейсбука си със статуси от сорта на "За никой мъж не си струва да се плаче", "зад мъж и автобус никога не тичай, следващият идва след 5 минути" и прочее. И много си мразят бившите, което пък е пълна тъпня, ако наистина си обичал някого.

Отвратително е да кажеш,че мразиш някого,който до преди 1 седмица си обичал

Kockoooo
09-15-2011, 18:48
естествено, че го обичам ! и най-важното е, че съм сиг. че го обичам,а не е просто привличане и т.н ... когато човек обича няма ''май'' '' не съм сиг.'' .. като обичаш го знаеш със сиг. и никой не може да те разубеди !

мн любов на всички влюбени !!!

Там е работата. Всички 14 годишни винаги обичат човека до себе си, ако когато скъсат, зариват фейсбука си със статуси от сорта на "За никой мъж не си струва да се плаче", "зад мъж и автобус никога не тичай, следващият идва след 5 минути" и прочее. И много си мразят бившите, което пък е пълна тъпня, ако наистина си обичал някого.
Познавам 14 годишни който знаят повече за любовта от 20 годишни за любовта граници няма а ти изпитвал ли си го това

anonymous708973
09-15-2011, 19:04
Нямах предвид теб :)

Просто казвам.
И аз съм по сериозните неща и не казвам нещо, ако не го мисля.
И никога, ама абсолютно никога няма да мразя човек, с когото съм била и който ме е правил щастлива.

Shturrrche88
09-15-2011, 19:16
естествено, че го обичам ! и най-важното е, че съм сиг. че го обичам,а не е просто привличане и т.н ... когато човек обича няма ''май'' '' не съм сиг.'' .. като обичаш го знаеш със сиг. и никой не може да те разубеди !

мн любов на всички влюбени !!!

Там е работата. Всички 14 годишни винаги обичат човека до себе си, ако когато скъсат, зариват фейсбука си със статуси от сорта на "За никой мъж не си струва да се плаче", "зад мъж и автобус никога не тичай, следващият идва след 5 минути" и прочее. И много си мразят бившите, което пък е пълна тъпня, ако наистина си обичал някого.
Познавам 14 годишни който знаят повече за любовта от 20 годишни за любовта граници няма а ти изпитвал ли си го това
Познаваш дръжки.
Това, че има задръстени 20 годишни, които нищо не разбират, не означава, е едно 14 годишно дете може да разбира повече.
Просто няма начин, повярвай ми!
Любовта се учи с години. Не, не съм се объркала, точно учи. А на 14 години, когато тепърва започваш да навлизаш в любовта и си мнооого далеч от целта си, няма как да знаеш...

FuCKkK13
09-15-2011, 19:20
Нямах предвид теб :)

Просто казвам.
И аз съм по сериозните неща и не казвам нещо, ако не го мисля.
И никога, ама абсолютно никога няма да мразя човек, с когото съм била и който ме е правил щастлива. добре :) ..

DevilWish
09-15-2011, 19:20
Не го обичам ;)

Goddess
09-15-2011, 20:51
Обичам го ужасно много...

xoxi
09-15-2011, 21:00
Влюбена съм в него така, сякаш се познаваме от няколко дни и сякаш всичко едвам започва.
Не знам дали го обичам. Не искам да го обичам.
Свързвам обичта с постоянство, улегналост и зрялост.
Аз искам безрасъдни, непостоянни отношения, които ги има само при децата. Искам всеки ден да ми е като първи с него.

NoMore
09-15-2011, 21:02
Иска се време за да заобичаш някого... поне при мен е така. Иначе аз обичам приятеля си адски много! :)

GabrielleShayk
09-15-2011, 22:24
Да обичам го много,в противен случай не бих си губила времето с него...

PetyaKP
09-16-2011, 05:09
Аз обичам моя приятел, страшно много.Той е направил и толкова неща за мен...от някаква ограничена, комплексирана и така нататък ми даде доста от неговия силен характер, да имало е и периоди , в които доста се карахме аз не опитвах да се разберем, ама се замислих, какво правя всъщност..аз ОБИЧАМ този човек страшно много,защо го наранявам?Важно е в една връзка да не те завземе навика, защото съм виждала доста такива :)

PetyaKP
09-16-2011, 05:10
Влюбена съм в него така, сякаш се познаваме от няколко дни и сякаш всичко едвам започва.
Не знам дали го обичам. Не искам да го обичам.
Свързвам обичта с постоянство, улегналост и зрялост.
Аз искам безрасъдни, непостоянни отношения, които ги има само при децата. Искам всеки ден да ми е като първи с него.
Незнам ама с моя всеки път като се видя сякаш е за първи път..така трудно почвам да преглъщам сякаш имам камък на гърлото, краката ми се подкосяват..знаете как е :)

balu4ka
09-16-2011, 14:09
Определено го обичам .Знам ,че той е моето момче и ще се боря за него.Искам да е до мен,както и аз до него .Ако не харесвам и не обичам човека с когото съм ,за какво ще тръгвам с него въобще?!При мен тези чувства ,към него ги има в повече дори ^^ :smt007 .

b0nIb0nKa
09-16-2011, 14:24
Обичам моят приятел той е всичко за мен и с всеки изминал ден измината минута и секунда все повече и повече го обиквам .. :)

Gr0zDan0v
09-16-2011, 16:29
Да... :smt049 ..само дано не го осъзнае твърде късно...

Nadislawaa
09-16-2011, 16:36
Естествено,че го обичам..Аз съм от хората,които държат на половинките си.Обичам го повече от всичко :smt007

Обожавам го! Той е всичко за мен! И противно на повечето теории, че с времето чувствата избледняват с всеки изминал ден го обиквам все повече и повече! :smt007

Gerityyy08
09-16-2011, 17:07
Обичам приятеля си толкова много, че всяка секунда в която не е до мен да ми липсва .... :grin: :-)

Kockoooo
09-16-2011, 17:37
Нямах предвид теб :)

Просто казвам.
И аз съм по сериозните неща и не казвам нещо, ако не го мисля.
И никога, ама абсолютно никога няма да мразя човек, с когото съм била и който ме е правил щастлива.
не оставай с впечатлението че съм 14 годишен аз съм на 17 ам съм съгласен донякъде с тебе че 14 годишните някой днес се обичат на сл ден се мразят каква е тази любов

pandiflysche
10-01-2011, 13:44
Обичам го повече от всичко и всеки !!! :smt007 :smt007 :smt007

Violenza
10-01-2011, 13:48
След 2 годишна връзка преди около месец се разделихме, но още го обичам, вече не както едно време, защото и двамата много се променихме, но по един или друг начин винаги ще изпитвам нещо към него.

SisiStrange
10-01-2011, 13:54
Ужасно много го обичам. Чак се шашкам как стана така само за 4 месеца.

Moderatorius
10-01-2011, 16:14
Не съм много сигурна. :-o

Sh@d0w
10-01-2011, 16:21
Въпреки,че връзката ни още е "млада",със сигурност мога да кажа-ДА.

Обичма всичко в нея-начина по който се усмихва,смеха и,начина по който се целува.Много е сладка,като нарочно се нацупи и след малко се усмихне и ме целуне.Обичам начина по който ме кара да се чувствам,когато сме заедно.Харесва ми мисленето и,мечтите и,всичко с което се занимава.

Никога не съм се чувствал толкова сигурен в чувствата си,до сега :smt007

GabrielleShayk
10-01-2011, 22:07
Обожавам го :smt049 :smt049 :smt049

GreenFairy
10-02-2011, 07:37
Обичам го повече от всичко друго. Но най-много го обичам рано сутрин :-)

krasiww
10-02-2011, 07:54
Продължавам да я обичам въпреки че ми разби сърцето на 1000001 парченца , и ме остави по най-детският начин.. ;/////

marin4itu
10-02-2011, 08:53
Обичам го! Адски много неща сме преживели, и хубави и лоши, и много го обичам!

Само за пояснение, любовта не умира с времето, тя се променя, уляга.

GladYouCame
10-02-2011, 09:02
Определено не бих казала,че го обичам...заедно сме от един месец и нещо.Засега просто го...харесвам.

flowerlina
10-02-2011, 10:32
Разбира се..защо съм с него иначе?

fenkaaa
10-02-2011, 15:19
Ами сега сме малко в труден период,, но си го обичам :)

GetsugayaDAN
10-02-2011, 16:43
Съзрях неродените си деца в очите й :smt007

krem4et0
10-02-2011, 16:49
Чета тука..."ако не го обичам, тогава защо съм с него...", "не мога да излизам с някой, който не обичам" и други бла-бла...та да си питам- вие от първия момент ли ОБИЧАТЕ половинките си? Защото на мен ми трябваше доста време да култивирам това чувство и след толкова години заедно,осъзнавам, че до сега не съм изпитвала това, на което съм способна. С всеки изминал ден, с всяка усмивка, целувка, кавга...дори след всеки час, прекаран в мълчание аз го обичам повече. Повече от вчера, а утре знам, че ще е още повече...
Когато му казах за първи път "обичам те" след 3 месечна връзка не го излъгах, но мислех, че това, което изпитвам е любовта и истинската обич. Сега не знам до къде може да стигне чувството.

Не бих била с човек, който не харесвам, но бих дала шанс на чувствата да узреят. Да, любовта се учи, любовта зрее и расте, ако почвата е благоприятна. Не, че той всеки ден прави кой знае какво, за да расте тази обич,но всеки ден аз съм по-щастлива, по-спокойна, по-добра, по-усмихната и причината за това е той. Това ми стига да го обичам все повече и повече.

XTREMEFREERIDE
10-02-2011, 16:55
Да, обичам го. Обичам го заради всичко, което е и въпреки всичко, което не е.

GetsugayaDAN
10-02-2011, 17:35
Чета тука..."ако не го обичам, тогава защо съм с него...", "не мога да излизам с някой, който не обичам" и други бла-бла...та да си питам- вие от първия момент ли ОБИЧАТЕ половинките си? Защото на мен ми трябваше доста време да култивирам това чувство и след толкова години заедно,осъзнавам, че до сега не съм изпитвала това, на което съм способна. С всеки изминал ден, с всяка усмивка, целувка, кавга...дори след всеки час, прекаран в мълчание аз го обичам повече. Повече от вчера, а утре знам, че ще е още повече...
Когато му казах за първи път "обичам те" след 3 месечна връзка не го излъгах, но мислех, че това, което изпитвам е любовта и истинската обич. Сега не знам до къде може да стигне чувството.

Не бих била с човек, който не харесвам, но бих дала шанс на чувствата да узреят. Да, любовта се учи, любовта зрее и расте, ако почвата е благоприятна. Не, че той всеки ден прави кой знае какво, за да расте тази обич,но всеки ден аз съм по-щастлива, по-спокойна, по-добра, по-усмихната и причината за това е той. Това ми стига да го обичам все повече и повече.

Евала ! Точно за това става въпрос ^^

mrazqkindergarten
10-03-2011, 08:46
Съзрях неродените си деца в очите й :smt007

Ехаа, колко мило.Някой ако говори така за мен ще се трогна. :)

bitchwolf
10-03-2011, 09:11
Рано му е още да го обичам.

ewiow
10-03-2011, 11:11
Обичам го, как не! :grin: :smt007 :oops:

an0niimka
10-03-2011, 11:17
Разбира се... :)

mrazqkindergarten
10-03-2011, 12:27
Няма какво да се възмущавате, ако има човек, който не обича половинката си.Наистина изисква време да заобичаш, не може да си се запознал преди 2 дена с това момче/момиче и вече да твърдиш, че ти е голямата любов.. но влюбиш ли се истински веднъж чувството не те напуска толкова лесно. :)