PDA

View Full Version : Има ли начин ръцете ми да се обелят бързо!!



DiDiii
09-15-2011, 13:06
Здравейте!!

Преди 1,2 седмици ходиих на море и сега ръцете ми малко се белят!! Седи като някакви ситни люспи!! Пречи ми защото сега не мога да ходя с къс ръкав, а с дълъг ми става много горещо. Има ли начин да ги изтъркам, или да се махнат по бързо!!
:) :)

uleto37
09-15-2011, 13:23
Ръцете ти не се белят.Нормално е да са на "люспички",след като се прибереш.И аз бях така и за около 4-5 дни(мисля,че толкова бяха) се оправиха.Единствено,за да не се забелязват се мажи с мляко за тяло сутрин,вечер,като излизаш от душа или когато мислиш,че е нужно.Предполагам,че не само ръцете ти са така,затова си мажи цялото тяло.
Надявам се да съм помогнала :)

badsector
09-15-2011, 13:29
...Пречи ми защото сега не мога да ходя с къс ръкав...Защо не можеш да ходиш с къс ръкав?

Goddess
09-15-2011, 13:31
1. Под душа ги изтъркай с гъбата, за да падне мъртвата и белещата се кожа.
2. Мажи се с бебешко олио.

NambyPamby
09-15-2011, 13:34
Защо не можеш да ходиш с къс ръкав?

И аз се учудих първоначално, ама после се сетих колко е гадно. Аз това лято зверски изгорях и абсолютно всяка част от тялото ми се белеше. Много кофти ми беше отначало да обличам по-изрязани потници, блузи и панталонки/поли, ама се свиква. За около две седмици всичко се нормализира, ама аз бях много изгоряла, та затова толко' време.
Можеш да си помогнеш като се мажеш с по-мазни лосиони и търкаш проблемните места с гъба под душа.

badsector
09-15-2011, 13:37
...Много кофти ми беше отначало да обличам по-изрязани потници, блузи и панталонки/поли, ама се свиква...
Добре де, от кое е кофти, не мога да разбера. Не е добре да диша кожата ли, какво?

NambyPamby
09-15-2011, 13:39
Просто от естетическа гледна точка е неприятно или поне на мен ми беше, докато според другите съм се превземала. Седиш на петна, тва е. Където се е обелило е по-светло от останалата кожа и е смешно.