PDA

View Full Version : Объркан съм така както никога...



irresistible2301
09-15-2011, 13:11
Здравейте на всички като за начало, казвам се Боби :). Преди 4 години се запознах с едно момиче, момичето на мечтите ми... В началото беше прекрасно, после беше трудно и всичко между нас свърши на 23 ануари (рожденият ми ден) тази година... Между другото, по ужасен подарък за рождения ден не бях имал... Покрай април, след всичкото страдание и борба за нея аз успях да си я върна... Всичко беше прекрасно защото бях станал нов човек и се бяхме влюбили взаимно прекалено много... Снощи, вечерта започна прекрасно, много прекрасно и бях щастлив с нея както винаги... Обаче тя ми сподели, че не и давам достатъчно свобода понеже доста ревнувам.. Исках да се разберем без никакви лоши чувства. Казах и, че ще и дам нужната свобода и ще се постарая... Попитах я какво искам да направя за нея. Знаете ли какво ми каза тя? Искам да скъсаш с мен... Всичко вървеше прекрасно и в един момент от нищото тя ми каза това?! Какво !? Как стана това ?! Умоляваше ме да го направя и аз какво друго можех да направя... Просто скъсах с нея... Знаете, че ако обичаме нещо ще трябва да го пуснем и ако се върнем ще е наше... Работата беше там, че 2 дни преди това бяха най-великите преживявания в живота ми с нея и надявам се и за нея да са били велики. След тези преживявания реших, че ще сме цял живот заедно и много го исках... 2 дни по-късно от нищото стана това.. А се стараех да направя всичко така както тя го искаше и къде ми беше грешката?! Сега я обичам повече от всичко на този свят, от семейството и от приятелите и от всичко друго! И искам пак да се боря за нея по някакъв начин.. Но като не знам как? Все пак давах всичко от себе си и това се случи... Миналият път беше ужасно като се борех за нея, беше много трудно... Сега ако се боря пак и всичко потръгне да бъда с нея, ще живея цял живот със страха, че всичко пак ще се повтори и без да разбера как всичко ще свърши.. В момента съм адски объркан.. На 16 години съм и това ми е 2-рата любов, която е най-силната в живота ми до тук и смятам, че ще си остане такава защото бих умрял за това момиче... Нямам опит и съм много объркан... Дали да се боря или да я оставя свободна? Дали да се опитам да забравя всичко (а това няма да стане в близко бъдеще защото лично аз смятам, че не познавам по-чувствителен тип от мен и човек който приема толкова тежко загуби колкото аз ги приемам...) Страшно съм объркан и в момента изпитвам болка която не мога да задържа в себе си, днес цял ден избива пред другите... Когато свърши всичко и приех молбата и да скъсам с нея, попитах я дали завбъдеще има надежда за нас и тя ми отговори, че за всичко има надежда... Това в момента е нещото което ме крепи на краката и ме спира да направя някаква глупост... Страшно съм объркан, искам да бъда с нея но ме е страх да не се повтори всичко, защото давах всичко от себе си за да я държа до мен и от нищото се оказа, че не е било перфектно за нея.. Искам да спра болката но не искам и никога да се повтаря.. Ако я оставя свободна както тя иска ще страдам прекалено много време и най-много да посегна към лоши за мен неща... Въпросът е какво да правя... Защото тя е всичко за мен а аз явно много съм се изложил и я загубих без да знам как, давах всичко от себе си...

anonymous708973
09-15-2011, 13:22
Ква е тая мода да се разделяш с човека до себе си на рождения му ден.. или на Свети Валентин... или на годишнината ви... Пф.

ADMIRALKA14
09-15-2011, 13:26
Мани я тая и тя не знае, какво иска.. Ама и ти си един.. "След тези преживявания реших, че ще сме цял живот заедно" на 16 години не ми се вярва да знаеш, какво точно искаш още по малко пък да определя още от сега, кога ще се ожените, колко деца ще имате бля, бля, бля излез от филма тя не е за теб.

NambyPamby
09-15-2011, 13:29
Медалът винаги си има две страни и в случая няма как да знаем защо точно сте скъсали първия път, 'щото и да е било по твоя вина, тук се представяш като най-милия, чувствителен и добродушен тип на света.

И все пак - много е дразнещо това момиченце. "Ела си - иди си" е цялата история. Супер много й чешеш егото, като й показваш колко значи за теб, кеф й е просто някой да й тича подир гъза и да е до нея, дори когато се е държала отвратително. Тя не просто ти се е качила на главата - тя е там горе и скача върху нея. Ама с все сила. Личи си, че я обичаш и искаш да бъдеш с нея, обаче... Тая не заслужава нищо, бе! Осъзнай се, докато е време.
Пък самата реплика "искам да скъсаш с мен" показва каква мелодраматична бъзла е. Ти да скъсаш с нея, 'щото хем да се оттърве от теб, хем да не й тежи на съвестта.
А и да, можеше да спреш за момент и да я попиташ защо толкова иска да късаш с нея, вместо да се съгласяваш с всичко, квото ти се каже. Прояви малко характер, изгради си някакво самоуважение и достойнство, ти мъж ли си, или какво?

FuCKkK13
09-15-2011, 13:30
Ква е тая мода да се разделяш с човека до себе си на рождения му ден.. или на Свети Валентин... или на годишнината ви... Пф. +1 ..не знае какво иска.. не се занимавай.. сам каза..ако иска да е с теб ще се върне,ако не при някой друг, които ще го зарязва на рдто му и още 5 пъти през връзката им :? .. :)

irresistible2301
09-15-2011, 13:56
Първия път беше по моя вина, не и обръщах достатъчно внимание и я оставих да е по-свободна... Така я и загубих... А на вторият път пък дадох всичко от себе си за да и обръщам внимание и се оказа, че не била пък достатъчно свободна... Това е нещото, което не разбирам...

NambyPamby, в момента когато тя ми каза аз наистина спрях за момент за да видя каква е причината, казах за ревността ми... Не беше много без причина.. Усетих се и я питах за момче ли и тя ми отговори "нещо такова", какво можех да направя повече? Това беше желанието и, не съм се справил добре и се примирявам...

Относно късането на рожденния ден, аз нищо не бях направил, просто исках да бъде перфектния рожден ден с перфектното момиче а то така се случи, че тя ме заряза точно тогава... Искам да отбележа, че на 23 януари е моя рожден ден а нейния е на 24 януари и цялия си рожден ден мислех и и готвех подарък за нейния рожден ден на другия ден, вечерта на моя обаче като разбрах, че не иска да продължаваме и направо... Но малко преди това имаше период в който бях малко с проблеми вкъщи и доста зле бях, очаквах подкрепа от нея а явно тя беше наранена от това, че аз съм зле и, че един вид съм се държал зле а не както обикновено... Просто исках 2 перфектни дни а тя ме удари точно тогава... И все пак не спрях да я обичам и продължих да се боря за нея и я спечелих.. Сега съм поставен да вземам решение дали пак да се боря за нея... Искам просто да споделя, че съм аутсайдер и тя е невероятно момиче а от такова едва ли бих получил такова внимание...

irresistible2301
09-15-2011, 14:05
[quote="NambyPamby"]Медалът винаги си има две страни и в случая няма как да знаем защо точно сте скъсали първия път, 'щото и да е било по твоя вина, тук се представяш като най-милия, чувствителен и добродушен тип на света.

Първия път се държах наистина лошо с нея и бях голям задник... Сега обаче не знам защо стана така като се промених и се старах да направя всичко перфектно и то така си беше, беше перфектно, миналата вечер ми каза, че аз съм най-прекрасния а снощи така стана... Затова съм объркан, тухла ме удари и не знам откъде падна...

NambyPamby
09-15-2011, 14:06
Искам просто да споделя, че съм аутсайдер и тя е невероятно момиче а от такова едва ли бих получил такова внимание...

Душко, точно тук ти е грешката, поправи се. Можеш да имаш всяка, която поискаш, ако поработиш малко над самочувствието(и външния си вид, вероятно), въпросът е, че не всяка ще си заслужава. Повярвай в себе си, във възможностите си, спри да се подценяваш. Не ти, а тя трябва да е щастлива, че си бил с нея, 'щото ако беше някой друг, най-вероятно щеше да й покаже вратата отдавна. Тая е сбъркана. Отвсякъде. Първо й било несигурно, после отведнъж станала много свободолюбива...
Решили сте да сте заедно, 'щото се харесвате, 'щото имате желание да градите нещо, да се подкрепяте в трудни моменти, да си бъдете опора. Нормално е като имаш проблеми да не си такъв, какъвто си обикновено, да си по-вглъбен в себе си, по-мълчалив и изнервен и в такива моменти най-адекватното е човека до теб да се опита да ти помогне по някакъв начин, пък било то и просто да стои до теб и да си помълчите, а не да мрънка как не си й обръщал вниманието, което й обръщаш обикновено, wtf! Безумно егоцентрично и глупаво същество. Шута и марш да се прави на интересна на някой друг.
Отново - повярвай в себе си и спри с това пораженческо мислене "ама тя е невероятна, а аз съм смотан и сега ще се жертвам, щото надали някога друга такава ще ми обърне внимание" - и най-красивото същество на земята да е, голям праз, като е проста и само ти пили нервите.

п.с. - ако е решила отново да се съберете само за да ти го върне за преди, само ми се затвърждава мнението колко е жалка.

anonymous708973
09-15-2011, 15:10
Първия път беше по моя вина, не и обръщах достатъчно внимание и я оставих да е по-свободна... Така я и загубих... А на вторият път пък дадох всичко от себе си за да и обръщам внимание и се оказа, че не била пък достатъчно свободна... Това е нещото, което не разбирам...

Кое не разбираш, елементарно е.
Първият път се е чувствала игнорирана, не си й оказвал достатъчно внимание, не си показвал, че е важна за теб, а от опит знам, че това е ужасно гадно.

Вторият път пък си я задушавал, а всеки има нужда от лично пространство.

balu4ka
09-15-2011, 19:30
Продължи напред.След като сте такива ,един с друг...какво ще правите още заедно?!

Evterpa
09-15-2011, 20:50
А се стараех да направя всичко така както тя го искаше и къде ми беше грешката?! Именно тук бъркаш. Принципно е хубаво взаимно да си угаждате, ама трябва да е с мярка. Ти си прекалил и си й загубил уважението.
не познавам по-чувствителен тип от мен и човек който приема толкова тежко загуби колкото аз ги приемам...) Не задълбавай толкова. На 16 си, тепърва ти предстоят както гот изживявания, така и кофти моменти. Вместо да се отчайваш и да се самосъжаляваш, се стегни и не си повтаряй за в бъдеще грешките.
С т'ва момиче просто няма да ти се получи (ама е за добро, вЕрвай ми)
Продължи напред.

tuzaro
09-15-2011, 21:06
имаш още много да живееш, и още много да страдаш.

NoMore
09-15-2011, 21:13
Значи ти си на 16 4 години с това момиче... на 12 пък казваш, че това ти е втората голяма любов, а първата на 5 ли е била? Стягай се на 16 години цял живот щели да бъдат заедно... слез малко на земята и бъди реалист това е почти невъзможно. Забелязах, че си написал, че ако сте дълго време разделени можеш да посегнеш към лоши за теб неща? Какво ще рече това? С това показваш колко слаб човек си направо жалък! Гадно е че не се е получило ама на всеки се случва ти ли няма да го преживееш? Надали си по-различен от останалите на 16 години, които твърдят, че това е най-голямата им любов. Има два вида или ще си от тези дето много се оплакват, щото видиш ли харесва им да са жертва... или ще си от тези, които си посягат на живота, благодарение на лабилната си психика... Момчее не се излагай! Момичета много! Всичко минава и да не ти се вярва...

Zero76
09-15-2011, 21:56
Ела да те бия една DOTA, може да ти мине 8-)

portofc98
09-17-2011, 08:51
бори се за нея. според мене има друг. Би трябвало обаче тебе да те обича много щом ти я ... хм ... обожаваш... не знам, ако я обичаш толкова много се бори за нея...

dalitooo
09-18-2011, 08:32
това момиче наистина незнае какжо иска и така наранява много теб. относно начина по който искаш да си я върнеш отново- мисля че си много вманиячен с нея , просто я искаш отново на всяка цена, и се стараеш прекалено много. Това понякога е доста отблъскващо за едно момиче. Но и тя не е постъпила добре да ти дава надежди, след като не знае какво иска и излиза че си играе с теб (нарочно или не). Моят съвет е да разпуснеш малко това напрежение. Остави се малко на течението, а не да държиш всичко под контрол. :) айде успех и Умната !

kyon
09-18-2011, 08:40
тц
ще ти мине.