PDA

View Full Version : движения



simba5
09-15-2011, 15:13
А да ви питам знаете ли някой да има проблем свързан с движенията-например докато ходи, се връща крачка назад и си отклонява от нормалната си походка. Кара го на ритуали. Също и да прави безмислена повторяемост на движенията си. Вие виждали ли сте човек с такъв проблем? И на какво се дължи това?

Soraq
09-15-2011, 16:03
Хаха. Не знам за това, обаче аз още от малка, когато вървя сама гледам да не настъпвам плочките по края. Смисъл там, където се съединяват. :D :D :D

someonerandom
09-15-2011, 18:31
Хаха. Не знам за това, обаче аз още от малка, когато вървя сама гледам да не настъпвам плочките по края. Смисъл там, където се съединяват. :D :D :D
Аз пък като малък се стараех да стъпвам само в средата 8-)
Иначе аз лично не знам за такива хора,обаче понякога докато вървя и ме засърби кракът отдолу започвам да стъпвам по всякакви ръбове-камъни,криви плочки(те в нашата държавица не са малко 8-) ) бордюри и т.н,като съответно доста криволича,и не един път съм се замислял като какъв ли психопат изглеждам отстрани 8-)

cookie_master
09-15-2011, 19:04
Хаха. Не знам за това, обаче аз още от малка, когато вървя сама гледам да не настъпвам плочките по края. Смисъл там, където се съединяват. :D :D :D
Аз пък като малък се стараех да стъпвам само в средата 8-)
Иначе аз лично не знам за такива хора,обаче понякога докато вървя и ме засърби кракът отдолу започвам да стъпвам по всякакви ръбове-камъни,криви плочки(те в нашата държавица не са малко 8-) ) бордюри и т.н,като съответно доста криволича,и не един път съм се замислял като какъв ли психопат изглеждам отстрани 8-) :lol: това е доста странно :lol:

someonerandom
09-16-2011, 11:07
Е то в опити да си почеша крака през обувката ама... 8-)

simba5
09-16-2011, 18:44
имам предвид да се отклониш от нормалната си походка. Просто отвътре ти идва. Започваш да си кривиш краката и да ходиш не както трябва. Плюс това да правиш неадекватни движения.

gandalfepi4
09-16-2011, 19:01
aко го имаш БЯГАЙ при доктор възможно най-бързо!


доста лоши неща може да са, особенно ако си така от скоро

theseveredgarden
09-16-2011, 19:10
Хаха. Не знам за това, обаче аз още от малка, когато вървя сама гледам да не настъпвам плочките по края. Смисъл там, където се съединяват. :D :D :D
Аз пък като малък се стараех да стъпвам само в средата 8-)
Иначе аз лично не знам за такива хора,обаче понякога докато вървя и ме засърби кракът отдолу започвам да стъпвам по всякакви ръбове-камъни,криви плочки(те в нашата държавица не са малко 8-) ) бордюри и т.н,като съответно доста криволича,и не един път съм се замислял като какъв ли психопат изглеждам отстрани 8-)


:lol: :razz: Разби ме хахахахаха

simba5
09-17-2011, 07:58
така дори след като се оправи това нещо, и да ходиш нормално походката ти се разваля (чула съм)