PDA

View Full Version : Mного съм объркана !



puh4eto
09-15-2011, 16:27
Ето я и моята история кажете вашето мнение ... Много обичам моят приятел той е всичко за мен но много ме наранява с постъпките си понякога ... ходим от 3 месеца в началото всичко беше много хубаво да допълня че сме от различни градове,но не е далече 15 км някъде всеки ден се виждахме идваше с колата постоянно ми звънеше и от близо 20 дни вече не е така почти не се виждаме не ми се обажда толкова излиза ми с оправдание че неможе да идва взели му колата и т.н постоянно ме лъже днес ще дойде утре ще дойде и все не идва взехме да се виждаме през 8 дни през 10 вече не издържам така незнам какво да правя... и вчера ме излъга че ще дойде пак каза че е изморен .. трябваше днес да дойде да се видим "пак ми обеща" и днес го няма ... не ми се е обаждал снощи последно ми написа смс за лека нощ че много ме обича но незнам много съм объркана дали наистина е така все си намира причина ... а има автобуси и т.н за да дойде какво да правя кажете дайте някой съвет .. все казва колко ме обича но не смятам че е така ... вие какво мислите ? питах го дали си има друга все казва че няма ......

Sh@d0w
09-15-2011, 16:30
Отиди ти при него,като има автобуси?

ADMIRALKA14
09-15-2011, 16:36
Може човека да си има сериозни проблеми и да не му е до теб, но пък може и да си му писнала. Nobody knows for sure.
Настоявай да се видите, ако искаш направи му и фасон за студеното му държание към теб, щом дойде отидете някъде и си поговорете на длъж и на шир, какъв е проблема и ако пак увърта го питай точно и ясно дали иска да продължите или не, но се дръж резервирано и хладнокръвно, защото в момента в който му направиш мили и сълзливи очички той ще отрече всичко от угризения само и само да не те нарани.

thegreenzombie
09-15-2011, 16:36
егати... не мога да разбера жените в това отношение :-o защо винаги той трябва да идва, да ти се обажда постоянно и да знаеш абсолютно всичко за него... каде е, с кой е и тн... :? какво толкова ти пречи, ти да отидеш при него... или ти първа да му звъннеш... извинявай, ам ходите от 3 месеца.. ти какво очакваш, да ти е под ръка всеки път като ти доскучее ли? не искам да бъда груба, но просто не го разбирам това нещо... :)

NomNomNom
09-15-2011, 16:37
Или си трол , ако не си -

ако не правите секс чука друга.
и да правите секс - няма да правите , чука друга.
въпрос на време е да си остане с нея, ако му харесва повече /което явно е така/



И защо винаги трябва да идва? Ако няма пари за бензин ?


Едит: на колко години сте.

daisy333
09-15-2011, 17:02
Отиди ти при него,като има автобуси?


Точно това си мислех, докато четох темата ! :lol:

Soraq
09-15-2011, 17:09
Отиди при него и го изненадай. :) :)

c14m
09-15-2011, 18:45
Отиди при него и го изненадай. :) :)И да го хване в неподходящ момент :lol: :lol:

elysunny
09-15-2011, 18:55
мне не вярвам :?

LeprikonA
09-15-2011, 19:16
или наистина си има проблем, или си е намерил за ебандурене някоя новичка. а защо по дяволите ти не ходиш при него като е толкова близо?

DevilWish
09-15-2011, 19:19
Според мен си му омръзнала ;)

Mi6inka
09-16-2011, 07:47
Омръзна ми само докато ти чета писаниците, а представям си на него... Направи нещо, за да го задържиш...ако чакаш само той да идва, той да звъни, той всичко...много ясно, че ще му писне на човека... А..и да ти е скимвало да поговориш с него за това какво се случва?