PDA

View Full Version : развръзката.... -.-



drago0
09-15-2011, 17:23
Писах преди седмица тази тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=429897

Тогава, като си писахме не бяхме се виждали никога преди.
Днес се видяхме в даскало, и следобед тя ми писа, че ме е видяла и тн. Та според мен това е сигнал за заинтересованост, но все пак, да се пробвам ли отначало с нея, понежа ми харесва доооооооооооооооооста. :-D

Sh@d0w
09-15-2011, 17:25
Не се занимавай с нея,няма да те огрее.Измисляш си някакви несъщесвуващи намеци,спрямо теб.

ADMIRALKA14
09-15-2011, 17:27
Не се занимавай с нея,няма да те огрее.Измисляш си някакви несъщесвуващи намеци,спрямо теб.
+1111
Сори пич това е истината.

cigarettekisses
09-15-2011, 17:30
Измисляш си някакви несъщесвуващи намеци,спрямо теб.

drago0
09-15-2011, 17:49
Окей, разбирам.
Обаче съдя спрямо себе си, аз не бих писал на момиче, което не харесам, освен ако нямам нужда от някаква услуга, специално от нея..
Та с какво го обяснявате това писане от нейна страна? Пишем си от 1 месец. Спираме на половинат, защото не проявява интерен към мен и 2 седмици не си пишем, като не сме виждали никога, след като ме е видял, ми пише? Е?

balu4ka
09-15-2011, 17:57
Радва се ,че е в твоето училище?!Ами ,да ти е дошло на ума ,че когато виждаш познат ,но не успяваш да го поздравиш ...просто му споделяш ,че си го видял? (на мен ми се е случвало).Тя те е отрязала,това е.Ако те е харесала (има шанс,макар и минимален ) е решила да те забаламоса ,като всяка пикла на нейната възраст (:Продължавай да се филмираш.

drago0
09-15-2011, 17:59
Радва се ,че е в твоето училище?!Ами ,да ти е дошло на ума ,че когато виждаш познат ,но не успяваш да го поздравиш ...просто му споделяш ,че си го видял? (на мен ми се е случвало).Тя те е отрязала,това е.Ако те е харесала (има шанс,макар и минимален ) е решила да те забаламоса ,като всяка пикла на нейната възраст (:Продължавай да се филмираш.Оф, ко ме прайш на луд ся, разбирам да се познава от 5 години, та да не съм я видял и да ми пише видях те, идвамата се видяхме, ЗАСЯКОХМЕ СИ ПОГЛЕДИТЕ, не се поздравихме, защото не се познаваме добре, просто сме си чатели няколко дена......

Shturrrche88
09-15-2011, 18:03
Радва се ,че е в твоето училище?!Ами ,да ти е дошло на ума ,че когато виждаш познат ,но не успяваш да го поздравиш ...просто му споделяш ,че си го видял? (на мен ми се е случвало).Тя те е отрязала,това е.Ако те е харесала (има шанс,макар и минимален ) е решила да те забаламоса ,като всяка пикла на нейната възраст (:Продължавай да се филмираш.Оф, ко ме прайш на луд ся, разбирам да се познава от 5 години, та да не съм я видял и да ми пише видях те, идвамата се видяхме, ЗАСЯКОХМЕ СИ ПОГЛЕДИТЕ, не се поздравихме, защото не се познаваме добре, просто сме си чатели няколко дена......
Че ти толкова сам си се направил на луд, тя не допринася даже за лудостта ти...
Няма да те огрее!

GShock
09-15-2011, 18:56
Батенце, слушай кво ти пее радиото (: .. Бил съм в подобна на твоята ситуация. Не се вкарвай във филма.

elysunny
09-15-2011, 18:57
внушаваш си

LeprikonA
09-15-2011, 19:24
Радва се ,че е в твоето училище?!Ами ,да ти е дошло на ума ,че когато виждаш познат ,но не успяваш да го поздравиш ...просто му споделяш ,че си го видял? (на мен ми се е случвало).Тя те е отрязала,това е.Ако те е харесала (има шанс,макар и минимален ) е решила да те забаламоса ,като всяка пикла на нейната възраст (:Продължавай да се филмираш.Оф, ко ме прайш на луд ся, разбирам да се познава от 5 години, та да не съм я видял и да ми пише видях те, идвамата се видяхме, ЗАСЯКОХМЕ СИ ПОГЛЕДИТЕ, не се поздравихме, защото не се познаваме добре, просто сме си чатели няколко дена......

и пак първо едно, после друго?! знаел си намеците, усещал си ги, ама не се поздравявате , защото,разбираш ли, не се познавате толкова добре.

баси логиката, баси чудото!

внушаваш си.

THE END

balu4ka
09-15-2011, 19:48
Радва се ,че е в твоето училище?!Ами ,да ти е дошло на ума ,че когато виждаш познат ,но не успяваш да го поздравиш ...просто му споделяш ,че си го видял? (на мен ми се е случвало).Тя те е отрязала,това е.Ако те е харесала (има шанс,макар и минимален ) е решила да те забаламоса ,като всяка пикла на нейната възраст (:Продължавай да се филмираш.Оф, ко ме прайш на луд ся, разбирам да се познава от 5 години, та да не съм я видял и да ми пише видях те, идвамата се видяхме, ЗАСЯКОХМЕ СИ ПОГЛЕДИТЕ, не се поздравихме, защото не се познаваме добре, просто сме си чатели няколко дена......

Леле,как се пали ? От истината боли,боли .Ще има да си патиш,ама какво да се направи ,пуберитет ,хормони.Лоша работа .

Scarface91
09-15-2011, 19:54
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

LeprikonA
09-15-2011, 20:12
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!

drago0
09-15-2011, 20:19
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!Ае смешник (извинявай ако съм объркал пола ти, ама .... ) ще спреш ли да ми се прайш на интересен в темите? Да еба плъха ти, кой знае на живо къв си мухльо, че по форумите се праеш на интересен. МЪРША.

Chacho
09-15-2011, 20:23
Мисля, че наистина е интерес от нейна страна. Човек няма как да не се влюби в характера ти.

LeprikonA
09-15-2011, 20:29
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!Ае смешник (извинявай ако съм объркал пола ти, ама .... ) ще спреш ли да ми се прайш на интересен в темите? Да е** плъха ти, кой знае на живо къв си мухльо, че по форумите се праеш на интересен. МЪРША.

непп и не съм аз смешната в живота 8-)

drago0
09-15-2011, 20:36
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!Ае смешник (извинявай ако съм объркал пола ти, ама .... ) ще спреш ли да ми се прайш на интересен в темите? Да е** плъха ти, кой знае на живо къв си мухльо, че по форумите се праеш на интересен. МЪРША.

непп и не съм аз смешната в живота 8-) Извинявай, ти си било момиче. Приеми мойте искрени извинения! :-) :-) :-)

Chacho
09-15-2011, 20:49
Нахрани я заради начина, по който мисли, но искаш да те извини, защото се оказа, че няма пенис?

LeprikonA
09-16-2011, 06:16
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!Ае смешник (извинявай ако съм объркал пола ти, ама .... ) ще спреш ли да ми се прайш на интересен в темите? Да е** плъха ти, кой знае на живо къв си мухльо, че по форумите се праеш на интересен. МЪРША.

непп и не съм аз смешната в живота 8-) Извинявай, ти си било момиче. Приеми мойте искрени извинения! :-) :-) :-)

и отношението 'що се промени??

jump897
09-16-2011, 18:14
Бе според мен се пробвай с нея,обаче гледай сам да се усетиш ако не върви нещо да и биеш шута ;Д Ти от кое даскало си? И на колко си ;Д

Shturrrche88
09-16-2011, 18:24
нищо не се знае ,не ги слушай . Всичко си зависи от теб , тряаа си пич , пък и все пак тя е на 13 ,доколкото разбрах , кво му има да е свалиш ? успех

нее, да не си посмял да ни чуеш, ей! давай още темички жалване!Ае смешник (извинявай ако съм объркал пола ти, ама .... ) ще спреш ли да ми се прайш на интересен в темите? Да е** плъха ти, кой знае на живо къв си мухльо, че по форумите се праеш на интересен. МЪРША.

непп и не съм аз смешната в живота 8-) Извинявай, ти си било момиче. Приеми мойте искрени извинения! :-) :-) :-)
Я хвани си обуздай хормоните първо, пък после сваляй момичета.
Я ми кажи, ще отидеш да й кажеш, че я харесваш и искаш да стане нещо, тя ще те отреже, а ти кво-ще почнеш да й крещиш, че те прави на луд, че не те заслужава и не знам си кво още? Прекалено си избухлив и най-много да си изядеш боя някъде, заради този неконтролируем нрав, дето блика от тебе...хормонален дислабанс в тялото на подрастващ=страховита гледка.