PDA

View Full Version : Задържаха ме с 4,8 г Марихуана



KaramiteV
09-15-2011, 20:04
Здравейте,
преди два дена ме заловиха шибаните ченгета с 4,8 г. листна маса (марихуана) писах куп обяснения , стоях 24 ч в ареста всякакви здравни тестове и др простотии и сега завеждат дело с/у мене въпреки ,че съм на 15 години те го завеждат с/у родителите ми.Има 2 свидетели мисля ,че делото е загубено от моя страна и ще ям големия к*р.

Ако някой е запознат да ми каже какви са последствията:
Имам само 1 провинение в полицията и то е това но мисля ,че грамажа с които ме заловиха е над нормата има ли някакъв шанс да ме прехвърлят в Трудово възпитателно училище или просто някаква финансова глоба ?

amk933
09-15-2011, 20:29
Има шанс да те метнат в ТВУ и глоба. Малък си за панделата...

Иначе т'ва са бели кехъри в сравнение с обстоятелството, че т'ва ще ти остане лепнато в досието завинаги. Дори да те реабилитират и да ти изчистят кирминалното минало след 20 години, ако се направи по-сериозно проверка, пак ще излиза. Което, излишно е да споменавам, ще ти е проблем при намирането на работа, още повече, ако е в сериозна фирми.

Мисли с главата си следващия път.

theseveredgarden
09-16-2011, 07:45
Най-много да ти треснат някоя солидна глоба + общественополезен труд хахах 8-)

gandalfepi4
09-16-2011, 17:02
бати тъпака си ако са те хванали в кърджалито брат :lol:


там толкова леко пипат. акъла ти требе баш в задника да е бил че да се оставиш толкова лесен


и после ченгетата били шибани че не те пуснали с една шепа трева да си се радваш :D



2 пъти са ме претърсвали с трева, един път с бокс - нищо ми нема


ти какво си правил, да не си си я разнасял в джоба направо?

psychopath
09-16-2011, 21:06
^ евалата, гордеем се с теб. :D