PDA

View Full Version : Заловиха ме в 4,8 г листна маса марихуана последствия ....



KaramiteV
09-15-2011, 19:05
Здравейте,
преди два дена ме заловиха шибаните ченгета с 4,8 г. листна маса (марихуана) писах куп обяснения , стоях 24 ч в ареста всякакви здравни тестове и др простотии и сега завеждат дело с/у мене въпреки ,че съм на 15 години те го завеждат с/у родителите ми.Има 2 свидетели мисля ,че делото е загубено от моя страна и ще ям големия к*р.

Ако някой е запознат да ми каже какви са последствията:
Имам само 1 провинение в полицията и то е това но мисля ,че грамажа с които ме заловиха е над нормата има ли някакъв шанс да ме прехвърлят в Трудово възпитателно училище или просто някаква финансова глоба ?

Shturrrche88
09-15-2011, 19:10
Най-вероятно ще глобят родителите ти.
По-интересно ми е на тях как ще обясниш този доста голям грамаж трева в теб.
Ако не си употребявал, може да ти се размине само финансова глоба (за родителите ти), но ако се докаже употреба по бързо производство могат да те осъдят за притежание и употреба на марихуана. Няма да те набутат в затвора.

TheGuardian01
09-15-2011, 19:12
Само не можах да разбера , тая тема , к'во прави в раздел "СЕКС" :razz: :razz: :razz: :razz: :smt082 :smt082

granger
09-15-2011, 19:14
Няма ли кой да локне и двете теми?

TheGuardian01
09-15-2011, 19:26
Няма ли кой да локне и двете теми?
Що бе, дай да си спамим наволя тука , така и така мисля, че е поредната TROL тема :D :D

badsector
09-15-2011, 19:27
Или ще ги глобят, или прокурора сам ще си поиска пари. Практиката това показва. Количеството не е много и би трябвало по-евтино да се отървеш.
п.п. трябваше да кажеш, че си я намерил и не е твоя. Странно как не са ти били два шамара, да ти вземат тревата и да те пратят по живо по здраво.

KaramiteV
09-15-2011, 19:28
Ти си TROLL нещастник кажи ми къде влизат повече хора там да я постна я не ми се прави аз искам отговор какво ви бърка в кой раздел! Ако искаш да помогнеш няма да ми пишеш в темата простотии кой раздел е и така ....!

TheGuardian01
09-15-2011, 19:40
Ти си TROLL нещастник кажи ми къде влизат повече хора там да я постна я не ми се прави аз искам отговор какво ви бърка в кой раздел! Ако искаш да помогнеш няма да ми пишеш в темата простотии кой раздел е и така ....!
Момченце от КЪРДЖАЛИ ме нарече "нещастник" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cucko0
09-15-2011, 20:04
ключ.