PDA

View Full Version : Влюбена - загубена...



rusoto_baby_f
09-15-2011, 22:23
Ситуацията в която горе - доло се намирам е следната - От 5 месеца съм с момче, към което имам силни чувства...
Аз съм на 21...той на 27..обаче е типичен женкар...и това супер много ме дразни...Не казвам, че спи с всяка втора..(въпреки, че вече и в това не съм много сигурна)..Когато сме заедно не обръща внимание на другите около него...но излезне ли сам и с приятели...започват едни закачки... И лошото е, че ми го казват приятелки, а той отрича всичко...Казва, че другите лъжат, че трябва да му вярвам...Изключва си телефона понякога и казва, че бил забил или му е паднала батерията...
Знам, как да му кажа, да се разделим, всеки да поеме по своя път..Знам, че ще съм по добре без него...без всичкото това напрежение и нерви...но всичко в мен отвътре се свива, при мисълта за него..Не съм от тоя тип момичета които казват ,, немога да живея без него,,..Напротив мога...Но незнам колко време ще ми трябва за да го преодолея...Да си стъпя на краката, без нищо отвътре да ми трепва както сега...Защото вътрешно си казвам - стига, край...Но звънне ли...или го видя...незнам какво ми става..
Моля ви, дайте ми съвет...

Извинявам се за допуснатите правописни и пунктуационни грешки...

djipsito
09-15-2011, 23:18
Нали се сещаш, че колкото повече време минава, толкова по-трудно ще ти е да го оставиш ?

Не мисля, че трябва да се страхуваш за времето през което ще го преодоляваш. Все пак не знаеш какво може да се случи след това. Може пък да се почувстваш по-добре, може да почувстваш как ти пада товар от сърцето. Няма да разбереш докато не пробваш. Просто трябва да си силна и ако искаш да ставаш още по-силна трябва да залагаш на по-трудните избори, според мен.

Не мисля, че си заслужава да си тровиш нервите.

kyon
09-16-2011, 03:28
Нали се сещаш, че колкото повече време минава, толкова по-трудно ще ти е да го оставиш ?

Мацко, тоя не е читав. Остави го, отиди някъде на почивка, дискотеки а у. Ще ти мине.

И евала за това, че не си от тези дето "не могат да живеят без някой".

LeprikonA
09-16-2011, 06:12
по-добре сама и спокойна, от колкото с такъв човек. а и, ако се задържиш с него по-дълго време само по-зле ще се чувстваш, докато ако се разделите все ще ти мине. минава, всичко минава. :)

elysunny
09-16-2011, 08:45
влюбена- загубена за десет дни :lol: :lol:

badsector
09-16-2011, 10:13
...незнам колко време ще ми трябва за да го преодолея....
Колкото ти решиш. Вече си на 21, не си чак толкова малка и е време да приемеш колко циничен е животът. Това, което ти се иска на теб, не е това, което е в реалността. Може да искаш готино гадже, с което да се обичате, но на практика имаш нек'ъв тъпанар, който те използва за разнообразие. Приеми го и в бъдеще гледай трезво на връзките си, без да изкривяваш реалността през призмата на желанията си.

rusoto_baby_f
09-16-2011, 10:53
влюбена- загубена за десет дни :lol: :lol:
Май имаше такава песен - ..Влюбена - загубена за 10 дни..........след 10 дни - виждам един нещастник...
Само дето при мен тея десет дни са достттттаааа дълги..

Мерси на всички, за мненията и съветите...

ledenakrasota
09-16-2011, 11:07
Страх те е! Намери сили да продължиш напред. Това е цената за всяко притеснение или тревога, която ти е създавал. Само няколко думи. :)

dimitar_ak
09-16-2011, 12:28
Проблемът не е в това каква си ти и какъв е той. Няма го доверието.

alice13
09-16-2011, 16:48
кратко и ясно... не си заслужава

sasha_90
09-16-2011, 17:31
Не мога да ти кажа дали ти е верен.Но самият факт,че се съмняваш,вероятно означава нещо.Щом нямаш доверие в любимия си,тогава защо да продължаваш такава връзка?Прекрати всичко.Колкото по-рано,по-добре.

totik
09-16-2011, 17:41
А сигурна ли си че можеш да вярваш на приятелките си?Понеже съм забелязал че доста момичета послъгват в това отношение.Преди да зарежеш момчето увери се че не е влюбен в теб.В противен случай и двамата после яко ще съжалявате.