PDA

View Full Version : ЗАПИТВАНЕ КЪМ ВСИЧКИ



ian4oto
09-16-2011, 09:58
Здравейте. Предстои ми един проект, за който е нужно да направя запитване между подрастващите и разбира се избрах това да стане тук :). Въпросите към всички тук са следните:


Колко за Вас е важно образованиетo? Наслаждавате ли се на живота? Ако да, защо и ако не, защо?

Ще се радвам да отговорите, защото наистина ще ми помогнете


Благодаря!

reperw
09-16-2011, 10:04
важно е до някаде ,но нее всичко.
Дали се наслаждамвам на живота ? Може и по-добре,но като цяло съм си доволен

HotLife
09-16-2011, 11:16
За мен образованието не е на първо място.
Не се наслаждавам на живота.

brutaLxxbunny
09-16-2011, 11:35
За мен е много важно.В челната тройка е.
Да,наслаждавам се на живота ми колко се може повече :)

Evterpa
09-16-2011, 13:24
За някои насладата от живота изключва образованието 8-)
Определям образованието като важно, но по-значими са проницателността, логическото мислене, интерпретацията, социалната интелигентност... Познавам много хора, които са начетени, но не мога да кажа, че са интелигентни.
Наслада от живота всеки изпитва, когато се занимава с неща, които са му приятни и/или полезни. Вярно, полезните неща рядко са приятни, но пък като постигнеш резлутат се чувстваш удовлетворен от себе си.
:)

iiordanova
09-16-2011, 13:31
Образованието за мен е важно,но не и най-важното. Важно е,защото за целите,които искам да постигна се иска добро образование,а няма как да стане,ако не уча. Но е важно образованието,а не оценките. Има разлика.
Наслаждавам се на живота,да. Супер ми е с приятелите и близките,които имам. Макар и да имам проблеми,все пак живота си тече. Та,радвам се на щастието си.

Chacho
09-16-2011, 14:11
Образованието и опитът ми са ме изградили като личност. За мен е с много висок приоритет и няма изгледи да се промени това.

vavi13
09-16-2011, 14:13
Важно е да поне за мен е едно от най-важните неща в живота на човек.Да наслаждавам се живота е хубав :) особенно докато си млад :P

sexa_na_kompleksa
09-16-2011, 15:20
За мен образованието е важно, но не е най-големия ми приоритет.
Наслаждавам се на живота. Вече съм намерила човек, с когото да споделя остатъка от живота си, живеем заедно, сгодени сме и вече плануваме сватбата. : ) За мен това е най-важно, както и раждането на бебешоци. Завърших с отличен гимназия с преподаване на чужди езици, взех книжка още от първия път, приеха ме на първо класиране специалността, която исках, имам стабилни доходи и покрив над главата си. За сега всичко, което съм поискала, съм го постигнала.

Wwwooow
09-16-2011, 15:29
Колко за Вас е важно образованиетo?Като се замисля...доста е важно и все си казвам,че трябва повече усилия да полагам,защото после ще съжалявам!! Наслаждавате ли се на живота?В момента- НЕ Ако да, защо и ако не, защо? Защото ,Всичко,което направя се проваля,когато се опитам да оправя нещата се влушават.. не съм свикнала да НЕ зависят нещата от мен !! :o