PDA

View Full Version : Съвет...



inhere
09-16-2011, 14:02
Така, имам нужда от съвет. Тази година съм в ново училище, след 7 клас, и не познавам абсолютно никой от класа ми и искам да помоля за малко помощ, съвет как да се сприятеля с повечето от тях и да намеря истински приятели. Имам само една приятелка в училището, тя ми казва да не се притеснявам, но аз съм ужасно срамежлива и ми е трудно да общувам лесно. Благодаря предварително.

ADMIRALKA14
09-16-2011, 14:20
Ми първо се успокой те не са таласъми, които ще те обесят, ако не им се харесаш. Отпускаш се, запознаваш се с всички от класа ти, пускаш в действие чувството си за хумор след това може да предложиш да излезете, някъде на кафе да се поопознаете и така.. :)

blackrose
09-16-2011, 15:35
Дръж се естествено.В началото си говори общи теми,докато постепенно не намериш общи :)

pomo6tplz
09-16-2011, 16:24
така знаци за да не те набиат или да не ти се подиграват като новото дето в уцилисте трибва д аим покажес кои е боса

дръз се като бос ако никои т епита как си отговори "ти сто ма питас имас ли проблем с мене" или "ти на мене ли говорис стото аз неговориа със тебе"

ако очител иска да те вдигне на дъската мъ казвас "иа не ми казваите какво д аправиа"

казвам го от лицен опит преди 1 година доиде нова уценичка в класа и почна да отрмози всицки дебелани и се заиазда със учителите никои не и с еподиграва с неиа

cigarettekisses
09-16-2011, 16:57
Никога не можеш да се харесаш на всички,каквото и да правиш.
Бъди себе си и това е..По-добре е отколкото да се правиш на друга(и пак на някои да не си им симпатична.)