PDA

View Full Version : =/ Забранена любов... пак :D



Lollyrot
09-16-2011, 15:57
Това е просто поредната история, в която тийн ( в случая аз) си излива душата. И преди да кажете, че хобито ми е да развалям връзки, прочетете я цялата.
На 18 години съм, Калин (гаджето) е на 25, а Емил е на 22.

Според много хора с Калин имаме прекалено голяма разлика, но въпреки това ние се събрахме и вече почти година сме заедно. За обич не може да се говори, приятелите ми не го харесват особено, а от моя страна дори привличането не е особено силно. Обаче сме си заедно, той ми е първото гадже, пък и сме си свикнали един с друг. Емил ни запозна.

Емил е най-добрия приятел на Калин, но, по-важното, е човекът, с който се познавам, откакто съм ходела права под масата. Имаше един период, в който 4те ни години разлика си казаха думата и той не искаше да излиза със "зайци като мен", но това беше за кратко. Играли сме си заедно, с него запалих първата си цигара, а когато техните се разделиха, имаше период, в който почти живееше у нас с майка ми. Винаги ме е защитавал и сме си били близки, въпреки че и сме се карали, но рядко. Бил ми е като голямото братче, което съм нямала. Той си има сериозна приятелка от почти три години... или нещо такова. А тя е в моя балет :х Обаче с него напоследък прекарваме много време заедно и се случи нещото, което никога не съм предполагала, че ще стане- влюбих се в най-добрия си приятел. Който е най-добър приятел на гаджето ми и гадже на моя "колежка" от танците... :х Усещам, че и той има нещо такова към мен. Дори за първи път се осмелявам да кажа (напиша), че между нас има страхотна химия... все едно е някакво невидимо електричество. Не мога да го опиша.
Ясно е, че поради сума странични неща няма как да сме заедно... а аз всеки ден се надявам на някакво положително за нас развитие...
Знам че съм ужасна спрямо Калин и приятелството им с Емил, както и с Мая, но...

ccdesigns
09-16-2011, 16:06
И?

Lollyrot
09-16-2011, 16:16
К'во?

Gr0zDan0v
09-16-2011, 16:23
но... ? :-o

alice13
09-16-2011, 16:31
искаш нещо да попиташ или просто си изля сърцето ? :)

elysunny
09-16-2011, 19:03
еми нормално, очаквало се е, няма кво да си изненадана, честно казано

sapphire5
09-16-2011, 19:05
искаш нещо да попиташ или просто си изля сърцето ? :)

според мен си е изляла сърцето. :)

oTPoBHa
09-16-2011, 19:12
Стига ве.
Груби сте.
Мацката пита за съвет какво да прави.
Аз съм ...80% в такава ситуация в продължение на година и половина.
Само че се влюбих в най-добрия приятел на гаджето ми, който в момента не му е най-добър приятел, защото гаджето ми и той доста си смениха интересите с времето... по-скоро, гаджето ми си ги смени, на онова момче си му останаха същите и.. просто различни интереси..
Между неговия приятел и мене има химия, ама пича като гледам не се впряга много, защото му е тъпо, че съм на негов приятел мацка. То при момчетата май има такова "правило" да не закачат на приятелите си гаджетата (поне при тия, които се уважават и си държат на приятелството). Та както и да е... Като човек в подобна ситуация бих могла да ти кажа ако действително момчето ти харесва и си от онези, които не се отказват лесно - бори се за него. Чакай колкото е необходимо. Вариант е дори и тайно да се виждате, за да се види докъде ще отидат нещата, пък и от дума на дума, да поговорите за това. Но съветът ми е ако наистина смяташ, че си заслужава този човек, бори се и не се отказвай.

Mi6inka
09-16-2011, 19:44
Поговори с него, де.....

Biiiitch
09-16-2011, 19:50
Поговори с него, де.....

sasha_90
09-16-2011, 20:51
Сложна ситуация,наистина.Може да излезеш от нея като се отдалечиш от двамата.Така ще е по-лесно.

DeviL_AsS
09-16-2011, 21:02
Защо си с Калин щом нямаш някаквси по специални чувства към него?Аз това само не разбирам,как може да си с някого към когото не изпитваш чувства?!

Scarface91
09-16-2011, 21:21
Защо си с Калин щом нямаш някаквси по специални чувства към него?Аз това само не разбирам,как може да си с някого към когото не изпитваш чувства?!

и аз мисля така , 1во се раздели с него изчакай да мине много време пък тогава му мисли ...може би връзката ви отдавна е приключила